Siunčiami duomenys …
Aukcionas Ukrainai paremti Vasaris 21, 2023

01Blogas

Aukcionas Ukrainai paremti

Aukcionas Ukrainai paremti
Suvieniję jėgas su ilgamečiu partneriu Dakaro legenda Antanu Juknevičiumi skelbiame žaibišką „Radarom“ skirtą aukcioną, kuriame parduodame vienetinę Ukrainoje nuo bombos skeveldrų nukentėjusią mobilią elektros generavimo stotelę. Ją tiesiai iš fronto su labdaros ir paramos fondo „Jonaviečiai padeda“ atstovo Elmanto Mickevičiaus pagalba atsiuntė Ukrainos kariai, kaip padėką už įmonės teikiamą paramą saulės moduliais. 
Tai – unikalus, realiai kare dalyvavęs daiktas, ant kurio kariai iš fronto sudėjo savo parašus. Nusprendėme jo nelaikyti sau ir panaudoti kilniam tikslui – visa aukciono metu gauta suma bus pervesta tiesiai į „Radarom“ akcijos sąskaitą. 
Aukciono taisyklės:

• Aukcionas vyksta Antano Juknevičiaus Facebook paskyroje: https://lnkd.in/eE9fp9K6
• Aukcionas vyksta iki vasario 24 dienos 14:00;

• Pradinė iš fronto grįžusios stotelės kaina – 200 eurų; 

Aukcionas Ukrainai paremti
• Minimali kėlimo suma – 50 eurų;
• Norintys dalyvauti aukcione, komentaruose rašo savo siūlomą sumą už stotelę;
• Po aukciono stotelė priklausys tam žmogui, kuris jo metu pasiūlys didžiausią sumą;
• Stotelės savininkas aukcione įvardytą sumą per 2 valandas nuo aukciono pabaigos turi pervesti į „Radarom“ sąskaitą ir pateikti įrodymą, o tada ją galės atsiimti iš „Solitek“;
• Jeigu stotelės savininkas per 2 valandas nuo aukciono pabaigos neperveda savo įvardytos sumos ir nepateikia įrodymo, stotelė atitenka žmogui, kuris pasiūlė antrą didžiausią sumą.

02Blogas

Skaitykite daugiau

Kiek reali klimato kaita?

Kiek reali klimato kaita?

Klimato kaita Lietuvoje mums retai bado akis. Nėra pas mus -62,5º, nėra didelių potvynių ar sausrų – tikrai galime sakyti, kad mes laimingi ir Lietuvoje kol kas nematome klimato kaitos padarinių. Bet gyvai klimato kaitos padarinius pamatėme su komanda viešėdami Prancūzijoje. Ir tai šokiravo.

Saulės modulių tyrimai SUPER PV

Saulės modulių tyrimai SUPER PV

Baigėsi Solitek koordinuojamas ir 4.5 metų trukęs tarptautinis saulės modulių mokslinių tyrimų projektas SUPER PV, finansuojamas programos "Horizontas 2020" lėšomis. Projekto dalyviai susirinko į baigiamąjį susitikimą viename iš testavimo vietų Uarzazate, Maroke, kur apžvelgė pasiektus projekto rezultatus

Julius Sakalauskas GreenTECH konferencijoje

Julius Sakalauskas GreenTECH konferencijoje

2022 m. lapkričio 24 d., Vilniuje vykusioje GreenTech konferencijoje SoliTek vadovas Julius Sakalauskas papasakojo apie akumuliatorių ir jų sprendimų proveržį, kuris jau dabar keičia taisykles, kaip veikia energetika, transporto infrastruktūra ir energijai imlus verslas.