Siunčiami duomenys …
SoliTek - Metų automobilio 2023 rinkimų rėmėja Spalis 26, 2022

01Blogas

SoliTek - Metų automobilio 2023 rinkimų rėmėja

SoliTek - Metų automobilio 2023 rinkimų rėmėja
Startavo 26-ieji Lietuvos metų automobilis 2023 rinkimai! Iš  27 naujausių šalies rinkoje pasirodžiusių modelių – net 10 elektromobilių! #SoliTek jau ne pirmi metai yra šio konkurso ir jo nominacijos "Metų elektromobilis" rėmėja.
„Elektromobilių gerbėjų gretos auga, todėl SoliTek taip pat galvoja apie sprendimus, padėsiančius aprūpinti elektra ne tik namus, bet ir pakrauti automobilį  žalia energija. Tam į pagalbą jau galėsime pasiūlyti ir naujausią mūsų gaminį - kaupimo sistemą. Daugeliu atveju elektromobiliais važinėjame dienos metu, o kraunamas jis vakare, tad saulės moduliai ir kaupimo sistema yra puiki sinergija,“- sako Julius Sakalauskas, SoliTek CEO.
SoliTek - Metų automobilio 2023 rinkimų rėmėja

Мetų automobilio atidaryme dalyvavo gausus būrys žurnalistų, kurie galėjo ne tik pirmą kartą gyvai apžiūrėti pretendentus tapti metų automobiliu, bet ir pamatyti Solitek bateriją NOVA.

Daugiau informacijos pas Metų automobilio rinkimų informacinius partnerius 15 min.

02Blogas

Skaitykite daugiau

Off-grid saulės elektrinė Vingio parke

Off-grid saulės elektrinė Vingio parke

Festivalyje „Jaunas kaip Vilnius“ įrengėme autonominę kilnojamąją saulės elektrinę su lietuviškais saulės moduliais ir lietuviška individualia kaupimo sistema (baterijomis).