Skaičiuojame …

01Bendrovė

Inovacijos ir tvarumas

2009 m. įkurta SoliTek priklauso kompanijų grupei BOD GROUP ir šiandien yra pirmaujanti saulės energijos sprendimų tiekėja Šiaurės Europoje. Esame vieninteliai Europoje valdantys visą gamybos procesą – nuo saulės elementų tyrimų ir technologijų vystymo, modulių gamybos iki saulės jėgainių projektavimo ir instaliavimo.

Bendradarbiaujame su didžiausiais Europos saulės technologijų tyrimų centrais, todėl mūsų saulės modulių patvarumas ir kokybė išbandyti nuo Poliarinio rato iki Afrikos.

Didžiąją dalį produkcijos eksportuojame, o Lietuvoje ne tik parduodame, bet ir teikiame saulės elektrinių montavimo paslaugas.

Daug dirbame ieškodami į pastatą integruotų saulės energetikos sistemų veikimo sprendimų: esame įrengę saulės elektrinę kaip fasadą, namo stogą, pavėsinę ar automobilio stoginę.

Bukletas apie SoliTek

02Eksportas

80%

Pagrindinės rinkos, kuriose jau sėkmingai naudojami SoliTek produktai ir sprendimai, yra Skandinavijos šalys, Nyderlandai, Vokietija, Prancūzija, Turkija, Ukraina. Eksportuojame daugiau nei 80 proc. mūsų pagamintų saulės modulių.

90%

Dauguma mūsų klientų yra saulės elektrinių instaliuotojai, saulės modulių platintojai ar projektų vystytojai. Lietuvoje dirbame ir su galutiniais vartotojais – privačiais namų ūkiais ir komerciniais subjektais.

2018 m. SoliTek pradėjo teikti jėgainių montavimo paslaugas ir Lietuvos rinkoje, kur panaudojama geriausia Skandinavijos šalyse įgyta patirtis.

03Patirtis gamyboje

Vilniuje, Visoriuose veikiančiame SoliTek gamybos centre kuriami ir gaminami skirtingo energetinio efektyvumo ir technologinių tipų saulės elementai ir moduliai, plačiai pritaikomi privačiuose namuose, viešos paskirties objektuose, pramonėje ir saulės parkuose. 

SoliTek kartu su žymiausiais užsienio universitetais ir tyrimų centrais aktyviai vykdo mokslinius tyrimus, kurie padeda sukurti efektyviau energiją perdirbančius saulės modulius. Dirbame daug didindami savo gaminamų saulės modulių efektyvumą, ilgaamžiškumą ir atsparumą išorės veiksniams, bei stengiamės optimizuoti kiekvienos saulės elektrinės darbą.

Sertifikatai:

  • ISO 9001 kokybės sistema
  • ISO 14001 aplinkosaugos sistema
  • ISO 500001 energijos naudojimo sistema
Patirtis gamyboje
Patirtis gamyboje
Tvarumas

04Tvarumas

100 proc. atsinaujinanti energija gamybai

2013 m. mūsų gamyklą Vilniuje Vokietijos prekybos rūmai išrinko energetiniu požiūriu veiksmingiausiu pramonės pastatu Europoje.

Didžiąją dalį pastato energijos poreikio patenkina mūsų sukurta saulės ir geoterminė šildymo bei vėsinimo sistema, kurią sudaro 1,5 MW galios geoterminė ir 150 kW galios saulės elektrinė.

Gamybos procese naudojame tik atsinaujinančius energijos išteklius, todėl per metus neišskiriame daugiau kaip 400 tonų CO2. O tokiam CO2 kiekiui perdirbti reikėtų kasmet pasodinti 2000 medžių.