Skaičiuojame …

01SoliTek įmonių grupė

Saulės technologijų inovacijos ir tvarumas

2009 m. įkurta SoliTek priklauso kompanijų grupei BOD GROUP ir šiandien yra pirmaujanti saulės energijos sprendimų tiekėja Šiaurės Europoje. Esame vieninteliai Europoje valdantys visą gamybos procesą – nuo saulės elementų tyrimų ir technologijų vystymo, modulių gamybos iki saulės jėgainių projektavimo ir instaliavimo. Bendradarbiaujame su didžiausiais Europos saulės technologijų tyrimų centrais, todėl mūsų saulės modulių patvarumas ir kokybė išbandyti nuo Poliarinio rato iki Afrikos. Didžiąją dalį produkcijos eksportuojame, o Lietuvoje ne tik parduodame saulės modulius, bet ir montuojame saulės elektrines, jas prižiūrime.

Daug dirbame ieškodami į pastatą integruotų saulės energetikos sistemų veikimo sprendimų: esame įrengę saulės elektrinę kaip fasadą, namo stogą, pavėsinę ar automobilio stoginę.

Bukletas apie SoliTek

02Saulės modulių eksportas

80%

Pagrindinės šalys, kuriose jau sėkmingai naudojami SoliTek saulės moduliai ir sprendimai, yra Skandinavija, Nyderlandai, Vokietija, Prancūzija, Turkija, Ukraina. Eksportuojame daugiau nei 80 proc. mūsų pagamintų saulės modulių.

90%

Dauguma mūsų klientų yra saulės elektrinių instaliuotojai, saulės modulių platintojai ar projektų vystytojai. Lietuvoje dirbame ir su galutiniais vartotojais – privačiais namų ūkiais ir komerciniais subjektais.

2018 m. SoliTek pradėjo teikti saulės elektreinių montavimo paslaugas ir Lietuvos rinkoje, kur panaudojama geriausia Skandinavijos šalyse įgyta patirtis.

03Saulės technologijų tyrimai

Saulės modulių gamyba

Vilniuje, Visoriuose veikiančiame SoliTek gamybos centre kuriami, gaminami skirtingo energetinio efektyvumo bei technologinių tipų saulės elementai ir moduliai, plačiai pritaikomi privačiuose namuose, viešos paskirties objektuose, pramonėje, saulės parkuose. 

SoliTek kartu su saulės technologijų tyrimų srityje dirbančiomis mokslo įstaigomis, universitetais ir tyrimų centrais aktyviai vykdo mokslinius tyrimus, padedančius kurti vis efektyviau energiją absorbuojančius saulės modulius. Dirbame daug didindami savo gaminamų saulės modulių efektyvumą, ilgaamžiškumą ir atsparumą išorės veiksniams, bei stengiamės kuo geriau optimizuoti kiekvienos mūsų įrengtos saulės elektrinės darbą.

Sertifikatai:

  • ISO 9001 kokybės sistema;
  • ISO 14001 aplinkosaugos sistema;
  • ISO 500001 energijos naudojimo sistema;
  • Cradle to Cradle Silver - suteiktas stiklo-stiklo saulės modulių šeimai. Daugiau apie tai čia
Saulės technologijų tyrimai
Saulės technologijų tyrimai
Tvarumas

04Tvarumas

100 proc. atsinaujinanti energija gamybai

2013 m. mūsų gamyklą Vilniuje Vokietijos prekybos rūmai išrinko energetiniu požiūriu veiksmingiausiu pramonės pastatu Europoje.

Didžiąją dalį pastato energijos poreikio patenkina mūsų sukurta saulės ir geoterminė šildymo bei vėsinimo sistema, kurią sudaro 1,5 MW galios geoterminė ir 150 kW galios saulės elektrinė.

Gamybos procese naudojame tik atsinaujinančius energijos išteklius, todėl per metus neišskiriame daugiau kaip 400 tonų CO2. O tokiam CO2 kiekiui perdirbti reikėtų kasmet pasodinti 2000 medžių.