Siunčiami duomenys …
Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais Lapkritis 22, 2022

01Naujienos

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais

Vilniuje įsikūrusi saulės modulių gamintoja „SoliTek“ per pirmuosius tris šių metų ketvirčius, palyginti su 2021 m. tuo pačiu laikotarpiu, padidino pardavimo pajamas 55 proc. Tai daugiausia lėmė augantis susidomėjimas saulės elektrinėmis ir lietuviškais saulės moduliais ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Prie stiprių įmonės veiklos rezultatų prisidėjo ir augančios eksporto apimtys.
Pirmus tris šių metų ketvirčius įmonės pardavimai ženkliai augo beveik visose eksporto rinkose. Bendrovė eksportuoja į daugiau nei 20 šalių, o Švedija (230 %), Nyderlandai (257 %), Suomija (182 %) Vokietija (395 %) ir Liuksemburgas (648 %) rodo geriausius eksporto rezultatus ir eksporto augimą, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2021 m.
 „SoliTek“ generalinio direktoriaus Juliaus Sakalausko teigimu, šiuo metu tam tikrų „SoliTek“ modulių ir sprendimų paklausa auga. "Pastebime labai didelį mūsų SOLID Solrif modulių paklausos augimą. SOLID Solrif yra specialiai sukurtas integruoti į stogą, kur stiklo / stiklo saulės modulis veikia kaip didelė, tvirta ir saugi fotovoltinė stogo čerpė. Su šia saulės baterija mūsų klientai gali sutaupyti du kartus: iš pradžių stogo čerpėms, o po to dar kartą sumažinant elektros sąskaitas. Šiemet pagaminsime ~3 MW tokio tipo modulių. o 2023 metais planuojame pasiekti 25 MW“, – sako „SoliTek“ vadovas.

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais

SOLID Solrif - saulės modulių vietoj stogo dangos - pardavimų augimas per pirmuosius tris šių metų ketvirčius išaugo 300%, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Šis augimas siejamas su labai dideliu susidomėjimu integruotais stogais. Kitais metais augimas turėtų būti septynis kartus didesnis.

SoliTek gaminami Solrif saulės moduliai yra sertifikuoti Ernst Schweizer AG, patvirtinantys, kad šie
saulės moduliai ir visi gamybos procesai atitinka Ernst Schweizer AG kokybės gaires. Šis sertifikatas garantuoja, kad vietoje stogo dangos sumontuoti Solrif PV moduliai yra tinkami šiam tikslui ir nepraleidžia vandens.

Prieš porą metų SoliTek nustatė strateginę kryptį – sutelkti dėmesį į efektyviausių ir technologiškai pažangiausių saulės elektrinių ir parkų kūrimą, kurių eksploatavimo trukmė būtų maksimali. Tik siūlydama visiškai inovatyvius technologinius sprendimus SoliTek gali efektyviai konkuruoti su Azijos gamintojais. Rezultatai jau parodė, kad sąmoningos investicijos į naujausias technologijas yra pelningesnės nei standartinių projektų atkūrimas.

02Daugiau naujienų

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti Lapkritis 03, 2022

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti

SoliTek įteikta Ivano Frankivsko srities policijos padėka už teikiamą pagalbą. SoliTek jau nuo pirmųjų karo dienų Ukrainai teikė ne tik finansinę pagalbą, bet ir saulės modulius. Vykstant tiksliniam Ukrainos energetikos infrastruktūros naikinimui, apsirūpinimas elektra šioje valstybėje tampa ypatingai aktualiu klausimu.

Auga SoliTek gaminamų saulės modulių paklausa Rugpjūtis 18, 2022

Auga SoliTek gaminamų saulės modulių paklausa

2022 m. pirmą pusmetį saulės modulių gamintoja SoliTek pardavimų pajamas augino 273 proc., lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje augantis susidomėjimas saulės elektrinėmis. Prie ženklaus įmonės rezultatų augimo prisidėjo ir augančios eksporto apimtys.

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis Rugpjūtis 01, 2022

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis

Saulės modulių gamintoja SoliTek nuo rugpjūčio 1 d. pradėjo dirbti ne trimis, o keturiomis pamainomis ir įdarbina papildomai beveik 30 darbuotojų. Dalis darbo vietų yra skirta Ukrainos piliečiams. Šiuo metu įmonėje jau dirba 14 ukrainiečių.

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą Gegužė 27, 2022

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą

Siekdami savo užsakovams pasiūlyti kompleksinius ir tvarius sprendimus, pristatome geriausią energijos kaupimo sprendimą – pirmą Lietuvoje gaminamą autonominę išmanią elektros kaupimo sistemą (bateriją). 

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje Gegužė 12, 2022

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

2022 m. pirmą ketvirtį saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pardavimų pajamas augino 230 %, lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ženkliai išaugęs susidomėjimas saulės elektrinėmis Lietuvoje