Siunčiami duomenys …
Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais Lapkritis 22, 2022

01Naujienos

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais

Vilniuje įsikūrusi saulės modulių gamintoja „SoliTek“ per pirmuosius tris šių metų ketvirčius, palyginti su 2021 m. tuo pačiu laikotarpiu, padidino pardavimo pajamas 55 proc. Tai daugiausia lėmė augantis susidomėjimas saulės elektrinėmis ir lietuviškais saulės moduliais ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Prie stiprių įmonės veiklos rezultatų prisidėjo ir augančios eksporto apimtys.
Pirmus tris šių metų ketvirčius įmonės pardavimai ženkliai augo beveik visose eksporto rinkose. Bendrovė eksportuoja į daugiau nei 20 šalių, o Švedija (230 %), Nyderlandai (257 %), Suomija (182 %) Vokietija (395 %) ir Liuksemburgas (648 %) rodo geriausius eksporto rezultatus ir eksporto augimą, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2021 m.
 „SoliTek“ generalinio direktoriaus Juliaus Sakalausko teigimu, šiuo metu tam tikrų „SoliTek“ modulių ir sprendimų paklausa auga. "Pastebime labai didelį mūsų SOLID Solrif modulių paklausos augimą. SOLID Solrif yra specialiai sukurtas integruoti į stogą, kur stiklo / stiklo saulės modulis veikia kaip didelė, tvirta ir saugi fotovoltinė stogo čerpė. Su šia saulės baterija mūsų klientai gali sutaupyti du kartus: iš pradžių stogo čerpėms, o po to dar kartą sumažinant elektros sąskaitas. Šiemet pagaminsime ~3 MW tokio tipo modulių. o 2023 metais planuojame pasiekti 25 MW“, – sako „SoliTek“ vadovas.

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais

SOLID Solrif - saulės modulių vietoj stogo dangos - pardavimų augimas per pirmuosius tris šių metų ketvirčius išaugo 300%, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Šis augimas siejamas su labai dideliu susidomėjimu integruotais stogais. Kitais metais augimas turėtų būti septynis kartus didesnis.

SoliTek gaminami Solrif saulės moduliai yra sertifikuoti Ernst Schweizer AG, patvirtinantys, kad šie
saulės moduliai ir visi gamybos procesai atitinka Ernst Schweizer AG kokybės gaires. Šis sertifikatas garantuoja, kad vietoje stogo dangos sumontuoti Solrif PV moduliai yra tinkami šiam tikslui ir nepraleidžia vandens.

Prieš porą metų SoliTek nustatė strateginę kryptį – sutelkti dėmesį į efektyviausių ir technologiškai pažangiausių saulės elektrinių ir parkų kūrimą, kurių eksploatavimo trukmė būtų maksimali. Tik siūlydama visiškai inovatyvius technologinius sprendimus SoliTek gali efektyviai konkuruoti su Azijos gamintojais. Rezultatai jau parodė, kad sąmoningos investicijos į naujausias technologijas yra pelningesnės nei standartinių projektų atkūrimas.

02Daugiau naujienų

Ar gali saulės moduliai būti tvarūs? Kovas 02, 2023

Ar gali saulės moduliai būti tvarūs?

Lietuvos saulės modulių gamintojai ir švariųjų technologijų sektorius savo dydžiu ir apimtimis pirmauja Baltijos šalyse, tačiau nuolat susiduria su iššūkiais, stabdančiais sektoriaus augimą.  Apie juos, cleantech galimybes bei sektoriaus naujoves kalbėjome konferencijoje “Lietuvos Cleantech rinka 2022” , kurios metu produktų vadovas Vilius Aleknavičius papasakojo, kiek tvari yra saulės modulių gamyba Lietuvoje SoliTek gamykloje ir kiek gamtai kainuoja kitos alternatyvos. 

Aukcione parduota fronte pažeista mobili elektrinė Vasaris 23, 2023

Aukcione parduota fronte pažeista mobili elektrinė

„Solitek“ nuo karo Ukrainoje pradžios siekė visapusiškai prisidėti prie narsios tautos kovos už laisvę. Įmonė Ukrainai teikė ne tik finansinę paramą, bet ir saulės modulius, kurie reikalingi mobilių elektros generavimo stotelių gamybai. Vieną tokią fronte numestos bombos skeveldrų pažeistą stotelę su savo parašais visai neseniai „Solitek“ perdavė Ukrainos kariai – įmonė nusprendė ją panaudoti kilniam tikslui ir suvienijusi jėgas su ilgamečiu savo partneriu Antanu Juknevičiumi skelbia „Radarom“ aukcioną.

SoliTek – 8 mln. eurų kredito linija Taivano banke Sausis 24, 2023

SoliTek – 8 mln. eurų kredito linija Taivano banke

Saulės modulių gamintojai „SoliTek“ Taivano valstybiniame banke atidaryta 8 mln. Eur vertės kredito linija. Taivano vyriausybė yra suplanavusi 1 mlrd. Eur vertės paskolų fondą, skirtą Rytų ir Vidurio Europai. Būtent kredito linija, suteikta „SoliTek“, yra vienas pirmųjų šio fondo veiklos rezultatų.

Saulės elektrinė sumontuota Kalėdų eglėje Gruodis 12, 2022

Saulės elektrinė sumontuota Kalėdų eglėje

2022 12 09 Trakuose įžiebta inovatyviausia, tvariausia ir žaliausia eglė, sukonstruota iš SoliTek gaminamų modulių. Šis sprendimas unikalus ne tik tuo, kad saulės moduliai integruoti į svarbiausią didžiausių metų švenčių atributą, bet ir...

SoliTek moduliams suteiktas SundaHus A reitingas Gruodis 07, 2022

SoliTek moduliams suteiktas SundaHus A reitingas

SoliTek, siekdama žengti dar vieną žingsnį didesnio žiediškumo kelyje (pagerinti eksploatacijos pabaigos valdymą), sudėjo į SundaHus duomenų bazę informaciją apie savo modulių medžiagų sudėtį.