Siunčiami duomenys …
NOVA išmanioji baterija įgijo UN38.3 sertifikatą Liepa 26, 2023

01Naujienos

NOVA išmanioji baterija įgijo UN38.3 sertifikatą

NOVA išmanioji baterija įgijo UN38.3 sertifikatą

Po intensyvių dešimties mėnesių trukusių bandymų, NOVA sėkmingai įgijo prestižinį UN38.3 sertifikatą. Šis sertifikatas patvirtina, kad NOVA yra ne tik saugi transportuoti, bet net ekstremaliomis transporto sąlygomis tikslą pasiekia be defektų.

"Mes didžiuojamės šiuo pasiekimu. UN38.3 sertifikato gavimas patvirtina mūsų įsipareigojimą teikti modernius ir patikimus sprendimus mūsų klientams."- teigia Liudas Karalius, NOVA produkto vadovas. SoliTek NOVA dabar pilnai sertifikuota visoms ES rinkoms, išskyrus Italiją.

"Šiuo metu mūsų komanda intensyviai dirba, siekdama gauti papildomą sertifikatą Italijos rinkai. Esame tikri, kad greitu metu NOVA taip pat bus pasiekiama mūsų klientams Italijoje”,- pridūrė Liudas Karalius.

NOVA išmanioji baterija įgijo UN38.3 sertifikatą

Apie NOVA išmaniąją bateriją:

Kiekvienas iš saulės pasigaminantis elektros energiją buitinis vartotojas, instaliavęs SoliTek NOVA kaupiklius (baterijas), ateityje turės realią galimybę gauti naudos iš elektros energijos balansavimo.

Susiformavus rinkai, buitinis vartotojas galės ne tik parsisiųsti reikiamą elektros kiekį, kai jos kaina bus labai pigi ar net minusinė, bet ir paleisti ją į rinką tuo metu, kai kaina bus pati didžiausia.

Taigi, žengiamas naujas žingsnis savarankiškos energijos Gamybos ir kaupimo procese: kiekvienas gaminantis vartotojas už tinkle balansavimo paslaugas galės gauti realia finansinę naudą.

02Daugiau naujienų

SoliTek nubrėžė naują tvarumo standartą - aplenkė kitus 400 kartų Rugsėjis 25, 2023

SoliTek nubrėžė naują tvarumo standartą - aplenkė kitus 400 kartų

Visame pasaulyje stebint nerimą keliančius klimato kaitos procesus, vis daugiau įmonių siekia tapti neutraliomis ar draugiškomis aplinkai. Vienas iš būdų pasiekti šį standartą – mažinti anglies dvideginio emisiją gamybiniuose procesuose. Kol vieniems tai – siekiamybė, didžiausia saulės modulių gamintoja Šiaurės Europoje „SoliTek“ šioje srityje gerokai pralenkė daugelį įmonių, 2022-aisiais metais pasiekusi nulinę CO2 emisiją ir gavusį tai patvirtinantį europinį sertifikatą.

SoliTek įmonių grupei „Skuba“ įrengė 1,4 MW saulės elektrinę Rugsėjis 19, 2023

SoliTek įmonių grupei „Skuba“ įrengė 1,4 MW saulės elektrinę

Sėkmingai užbaigtas vienas didesnių projektų Lietuvoje – ant sunkiojo komercinio transporto ekspertų Europoje UAB „Skuba“ pastatų komplekso stogų įrengta 1,4 megavato saulės elektrinė, sumontuota beveik 3800 modulių. Šiam neeiliniam projektui įmonė pasirinko pirmaujančią saulės energijos sprendimų kūrėją bei didžiausią saulės modulių gamintoją Šiaurės Europoje – įmonę „SoliTek“.

SoliTek - vienintelis saulės modulių gamintojas gavęs tvarumo „Oskarą“ Rugsėjis 07, 2023

SoliTek - vienintelis saulės modulių gamintojas gavęs tvarumo „Oskarą“

Vienintelė saulės modulių ir energijos kaupimo sistemų gamintoja Lietuvoje „SoliTek“ tampa pirmąja ir vienintele įmone pasaulyje saulės modulių gamybos rinkoje gavusia prestižinį „tvarumo Oskarą“ - Cradle to Cradle (C2C) aukso sertifikatą. Šį sertifikatą „SoliTek“ įteikė tarptautinis C2C produktų inovacijų institutas (JAV).

Kai taupymas gali baigtis blogai: visa tiesa apie saulės elektrinių pavojus Rugsėjis 06, 2023

Kai taupymas gali baigtis blogai: visa tiesa apie saulės elektrinių pavojus

Vis daugiau lietuvių renkasi atsinaujinančius energijos šaltinius – populiarėja saulės elektrinės. Kartu išaugo ir saulės elektrinių montuotojų skaičius. Bet ne visų jų paslaugos yra kokybiškos. Šio darbo imasi prieš tai buvę visai kitos profesijos atstovai. Jų siūlomos žemesnės kainos gundo, tačiau siekis sutaupyti gali baigtis nuostolingai. 

SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas Rugpjūtis 30, 2023

SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas

„SoliTek“ gavo oficialų patvirtinimą iš Vokietijos konstrukcijų inžinerijos instituto (Deutsches Institut für Bautechnik, DIBt) dėl saulės elektrinių vietoj stogo dangos sprendimų. Šis pasiekimas yra svarbus žingsnis saulės energetikos industrijos vystymuisi ir rodo „SoliTek“ įsipareigojimą kokybei, saugumui bei inovacijoms saulės modulių gamyboje.