Siunčiami duomenys …
Rekordiniai SoliTek vasaros rezultatai - eksporto apimtys didėja Rugsėjis 29, 2021

01Naujienos

Rekordiniai SoliTek vasaros rezultatai - eksporto apimtys didėja

Rekordiniai SoliTek vasaros rezultatai - eksporto apimtys didėja

SoliTek vasaros pardavimų rezultatai  rekordiniai. Pardavimo pajamos birželio-rugpjūčio mėnesiais buvo 77% didesnės nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį – 4,2 mln. Eur. Tokius įmonės rezultatus lėmė sparčiai augęs eksportas.

„Šiemet pademonstravome gerus rezultatus įmonei strategiškai svarbiose Skandinavijos šalyse. SoliTek pardavimai Švedijoje padidėjo ketvirtadaliu, eksportas į Norvegiją pakilo beveik 13%, o pardavimai Suomijoje šoktelėjo 2,3 karto, t. y. 133%, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu“,– teigia SoliTek vadovas Julius Sakalauskas.

Rekordiniai SoliTek vasaros rezultatai - eksporto apimtys didėja

Klientai Skandinavijos regione vis didesnį dėmesį skiria saulės modulių komponentų kokybei, jų kilmei, todėl nėra linkę įsigyti Azijos gamintojų modulių. Pasak J. Sakalausko, ši nauja tendencija padėjo dar labiau užauginti eksporto Skandinavijos rinkose apimtis. Užsakymų sulaukta ir tose šalyse, kur anksčiau bendrovė jų neturėjo – Vokietijos, Nyderlandų, Austrijos, Ispanijos.

ES saulės modulių sektoriuje sparčiai populiarėja dvigubo stiklo ir dvipusio veikimo tipų moduliai, kurių gamyboje specializuojasi SoliTek. Šių tipų gaminiai tampa standartu. Eksportas įmonei generuoja daugiau nei 80% pajamų.

02Daugiau naujienų

Auga SoliTek saulės modulių paklausa Rugpjūtis 18, 2022

Auga SoliTek saulės modulių paklausa

2022 m. pirmą pusmetį saulės modulių gamintoja SoliTek pardavimų pajamas augino 273 proc., lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje augantis susidomėjimas saulės elektrinėmis. Prie ženklaus įmonės rezultatų augimo prisidėjo ir augančios eksporto apimtys.

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis Rugpjūtis 01, 2022

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis

Saulės modulių gamintoja SoliTek nuo rugpjūčio 1 d. pradėjo dirbti ne trimis, o keturiomis pamainomis ir įdarbina papildomai beveik 30 darbuotojų. Dalis darbo vietų yra skirta Ukrainos piliečiams. Šiuo metu įmonėje jau dirba 14 ukrainiečių.

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą Gegužė 27, 2022

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą

Siekdami savo užsakovams pasiūlyti kompleksinius ir tvarius sprendimus, pristatome geriausią energijos kaupimo sprendimą – pirmą Lietuvoje gaminamą autonominę išmanią elektros kaupimo sistemą (bateriją). 

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje Gegužė 12, 2022

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

2022 m. pirmą ketvirtį saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pardavimų pajamas augino 230 %, lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ženkliai išaugęs susidomėjimas saulės elektrinėmis Lietuvoje

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija Gegužė 11, 2022

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija

Dalis Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių, tarp jų – Vilniaus Katedra ir varpinė, vienuolynai, švietimo įstaigos, globos namai ir kiti pastatai jau yra aprūpinami saulės energija iš nutolusios Solarbank saulės elektrinės.