Skaičiuojame …
Rekordiniai SoliTek vasaros rezultatai - eksporto apimtys didėja Rugsėjis 29, 2021

01Naujienos

Rekordiniai SoliTek vasaros rezultatai - eksporto apimtys didėja

Rekordiniai SoliTek vasaros rezultatai - eksporto apimtys didėja

SoliTek vasaros pardavimų rezultatai  rekordiniai. Pardavimo pajamos birželio-rugpjūčio mėnesiais buvo 77% didesnės nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį – 4,2 mln. Eur. Tokius įmonės rezultatus lėmė sparčiai augęs eksportas.

„Šiemet pademonstravome gerus rezultatus įmonei strategiškai svarbiose Skandinavijos šalyse. SoliTek pardavimai Švedijoje padidėjo ketvirtadaliu, eksportas į Norvegiją pakilo beveik 13%, o pardavimai Suomijoje šoktelėjo 2,3 karto, t. y. 133%, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu“,– teigia SoliTek vadovas Julius Sakalauskas.

Klientai Skandinavijos regione vis didesnį dėmesį skiria saulės modulių komponentų kokybei, jų kilmei, todėl nėra linkę įsigyti Azijos gamintojų modulių. Pasak J. Sakalausko, ši nauja tendencija padėjo dar labiau užauginti eksporto Skandinavijos rinkose apimtis. Užsakymų sulaukta ir tose šalyse, kur anksčiau bendrovė jų neturėjo – Vokietijos, Nyderlandų, Austrijos, Ispanijos.

ES saulės modulių sektoriuje sparčiai populiarėja dvigubo stiklo ir dvipusio veikimo tipų moduliai, kurių gamyboje specializuojasi SoliTek. Šių tipų gaminiai tampa standartu. Eksportas įmonei generuoja daugiau nei 80% pajamų.

02Daugiau naujienų

SoliTek saulės elektrinė - Lietuvos pavilijono EXPO 2020 akcentas Spalis 22, 2021

SoliTek saulės elektrinė - Lietuvos pavilijono EXPO 2020 akcentas

Šiandien „EXPO 2020“ prasidėsiančioje Lietuvos nacionalinėje dienoje, kurią atidaro Lietuvos premjerė Ingrida Šimonytė, išskirtinis dėmesys skiriamas Lietuvoje sukurtoms naujausioms technologijoms, žiedinei ekonomikai, atsinaujinančiai energetikai ir kitiems šiuolaikiniams sprendimams. Lietuvos paviljono „EXPO 2020“ parodoje Dubajuje partneris yra SoliTek.

SoliTek sieks efektyvesnio saulės energijos panaudojimo Spalis 06, 2021

SoliTek sieks efektyvesnio saulės energijos panaudojimo

SoliTek tyrimų bendrovė UAB „SoliTek R&D“ įgyvendina projektą „Inovatyvūs žalios elektros energijos generavimo ir saugojimo sprendimai e-transportui“. Transportas yra vienas iš sektorių, kuriam ateityje reikės vis daugiau elektros energijos, o svarbiausia - su švaria energija susijusių sprendimų.

Solitek kviečia į atnaujintą saulės modulių gamyklą virtualiai Kovas 31, 2021

Solitek kviečia į atnaujintą saulės modulių gamyklą virtualiai

Saulės modulių gamintoja SoliTek supažindina visuomenę su gamybos procesais ir kviečia į virtualų turą po atnaujintas įmonės gamybos patalpas. 2021 metų pavasarį SoliTek baigė saulės modulių gamybinės linijos atnaujinimą, leisiantį ir toliau užtikrinti produktų technologinę lyderystę.

A++ jau čia. Kviečiame architektus atsigręžti į saulę! Vasaris 26, 2021

A++ jau čia. Kviečiame architektus atsigręžti į saulę!

2021 m. sausio 1 d. Lietuvoje įsigaliojo nauji statybų reikalavimai, kurie numato, kad visi naujai projektuojami pastatai turi būti aukščiausios A++ energinio efektyvumo klasės. Įgyvendinant A++ sprendimus bus reikalingas konstruktyvus, nenutrūkstamas ir atviras dialogas tarp saulės technologijų specialistų ir architektų, NT vystytojų ir galutinio užsakovo.

Naujiena - stoginė su integruota saulės elektrine Lapkritis 26, 2020

Naujiena - stoginė su integruota saulės elektrine

Saulės energetika vis giliau skverbiasi į Lietuvos vartotojų kasdienybę. Rinkoje daugėjant elektromobilių, inovacijų ištroškę vairuotojai ieško galimybių kaip automobilius krauti patiems ir svarbiausia – švaria elektra iš saulės elektrinės. Sprendimas jau yra – automobilių stoginės su integruotomis saulės elektrine.