Siunčiami duomenys …
Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti Lapkritis 03, 2022

01Naujienos

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti

Aukštųjų technologijų kompanijų grupei „BOD Group“ priklausančiai įmonei SoliTek įteikta Ivano Frankivsko srities policijos padėka už teikiamą pagalbą. SoliTek jau nuo pirmųjų karo dienų Ukrainai teikė ne tik finansinę pagalbą, bet ir saulės modulius. Vykstant tiksliniam Ukrainos energetikos infrastruktūros naikinimui, apsirūpinimas elektra šioje valstybėje tampa ypatingai aktualiu klausimu. Dar svarbesnis apsirūpinimas elektra šiuo metu yra karo zonose. 

SoliTek saulės moduliai yra naudojami mobiliųjų elektros generavimo stotelių gamybai. Šias stoteles Ukrainoje naudoja kariai dronams pakrauti, o medikai mobiliuose medicinos punktuose įrangos veiklai užtikrinti. Šios stotelės lengvai transportuojamos, yra nedidelės ir kompaktiškos. Poreikis šių sistemų yra labai didelis. Jų didžiulis privalumas - jos neskleidžia jokio triukšmo ir nereikalauja eksploatacinių medžiagų - kuro.

“Dar kovo mėn. SoliTek prisijungė prie labdaros paramos fondo "Jonaviečiai padeda" iniciatyvos: iš SoliTek modulių ir naudojant BIPA sprendimus buvo sukurtos mobilios elektros generavimo stotelės, kuriomis naudojosi Ukrainos kariai postuose. Tiek fondas, tiek mes esame gavę daug atsiliepimų iš Ukrainos karių apie jų naudingumą. Esant dideliam šių sistemų poreikiui dalį jų surinkimo darbų fondas organizuoja Ukrainoje Ivano-Frankivske. Suprasdami, kaip yra svarbu vietoje ir laiku pakrauti žvalgybinius dronus bei kaip yra svarbu medikus aprūpinti elektra, kai yra gelbėjamos žmonių gyvybės, mūsų įmonė ir toliau prisideda saulės moduliais”,- sako SoliTek įmonės vadovas Julius Sakalauskas.

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti

Pasak J.Sakalausko, saulės modulis negali generuoti saulės energijos vienas pats, todėl labai svarbu, kad atsirastų palaikančių šią idėją ir prisidėtų akumuliatoriais, saulės energijos valdikliais, įtampos keitikliais ir kitais reikalingais komponentais. Labdaros ir paramos fondas "Jonaviečiai padeda" nuolatos ieško partnerių, galinčių prisidėti prie komplektuojančių detalių (akumuliatorių, energijos valdiklių, įtampos keitiklių) įsigijimo bei surinkimo darbų.

Labdaros ir paramos fondas "Jonaviečiai padeda"

Parko g. 1-48, LT-55174 Jonava, Lietuva

Bankas "Swedbank" SWIFT HABALT22

IBAN LT107300010171377342

Mokėjimo paskirtis : Saulės jėga Ukrainai

el. paštas

Elmantas Mickevičius

+370 699 97736

02Daugiau naujienų

Ar gali saulės moduliai būti tvarūs? Kovas 02, 2023

Ar gali saulės moduliai būti tvarūs?

Lietuvos saulės modulių gamintojai ir švariųjų technologijų sektorius savo dydžiu ir apimtimis pirmauja Baltijos šalyse, tačiau nuolat susiduria su iššūkiais, stabdančiais sektoriaus augimą.  Apie juos, cleantech galimybes bei sektoriaus naujoves kalbėjome konferencijoje “Lietuvos Cleantech rinka 2022” , kurios metu produktų vadovas Vilius Aleknavičius papasakojo, kiek tvari yra saulės modulių gamyba Lietuvoje SoliTek gamykloje ir kiek gamtai kainuoja kitos alternatyvos. 

Aukcione parduota fronte pažeista mobili elektrinė Vasaris 23, 2023

Aukcione parduota fronte pažeista mobili elektrinė

„Solitek“ nuo karo Ukrainoje pradžios siekė visapusiškai prisidėti prie narsios tautos kovos už laisvę. Įmonė Ukrainai teikė ne tik finansinę paramą, bet ir saulės modulius, kurie reikalingi mobilių elektros generavimo stotelių gamybai. Vieną tokią fronte numestos bombos skeveldrų pažeistą stotelę su savo parašais visai neseniai „Solitek“ perdavė Ukrainos kariai – įmonė nusprendė ją panaudoti kilniam tikslui ir suvienijusi jėgas su ilgamečiu savo partneriu Antanu Juknevičiumi skelbia „Radarom“ aukcioną.

SoliTek – 8 mln. eurų kredito linija Taivano banke Sausis 24, 2023

SoliTek – 8 mln. eurų kredito linija Taivano banke

Saulės modulių gamintojai „SoliTek“ Taivano valstybiniame banke atidaryta 8 mln. Eur vertės kredito linija. Taivano vyriausybė yra suplanavusi 1 mlrd. Eur vertės paskolų fondą, skirtą Rytų ir Vidurio Europai. Būtent kredito linija, suteikta „SoliTek“, yra vienas pirmųjų šio fondo veiklos rezultatų.

Saulės elektrinė sumontuota Kalėdų eglėje Gruodis 12, 2022

Saulės elektrinė sumontuota Kalėdų eglėje

2022 12 09 Trakuose įžiebta inovatyviausia, tvariausia ir žaliausia eglė, sukonstruota iš SoliTek gaminamų modulių. Šis sprendimas unikalus ne tik tuo, kad saulės moduliai integruoti į svarbiausią didžiausių metų švenčių atributą, bet ir...

SoliTek moduliams suteiktas SundaHus A reitingas Gruodis 07, 2022

SoliTek moduliams suteiktas SundaHus A reitingas

SoliTek, siekdama žengti dar vieną žingsnį didesnio žiediškumo kelyje (pagerinti eksploatacijos pabaigos valdymą), sudėjo į SundaHus duomenų bazę informaciją apie savo modulių medžiagų sudėtį.