Siunčiami duomenys …
Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti Lapkritis 03, 2022

01Naujienos

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti

Aukštųjų technologijų kompanijų grupei „BOD Group“ priklausančiai įmonei SoliTek įteikta Ivano Frankivsko srities policijos padėka už teikiamą pagalbą. SoliTek jau nuo pirmųjų karo dienų Ukrainai teikė ne tik finansinę pagalbą, bet ir saulės modulius. Vykstant tiksliniam Ukrainos energetikos infrastruktūros naikinimui, apsirūpinimas elektra šioje valstybėje tampa ypatingai aktualiu klausimu. Dar svarbesnis apsirūpinimas elektra šiuo metu yra karo zonose. 

SoliTek saulės moduliai yra naudojami mobiliųjų elektros generavimo stotelių gamybai. Šias stoteles Ukrainoje naudoja kariai dronams pakrauti, o medikai mobiliuose medicinos punktuose įrangos veikląi užtikrinti. Šios stotelės lengvai transportuojamos, yra nedidelės ir kompaktiškos. Poreikis šių sistemų yra labai didelis. Jų didžiulis privalumas - jos neskleidžia jokio triukšmo ir nereikalauja eksploatacinių medžiagų - kuro.

“Dar kovo mėn. SoliTek prisijungė prie labdaros paramos fondo "Jonaviečiai padeda" iniciatyvos: iš SoliTek modulių ir naudojant BIPA sprendimus buvo sukurtos mobilios elektros generavimo stotelės, kuriomis naudojosi Ukrainos kariai postuose. Tiek fondas, tiek mes esame gavę daug atsiliepimų iš Ukrainos karių apie jų naudingumą. Esant dideliam šių sistemų poreikiui dalį jų surinkimo darbų fondas organizuoja Ukrainoje Ivano-Frankivske. Suprasdami, kaip yra svarbu vietoje ir laiku pakrauti žvalgybinius dronus bei kaip yra svarbu medikus aprūpinti elektra, kai yra gelbėjamos žmonių gyvybės, mūsų įmonė ir toliau prisideda saulės moduliais”,- sako SoliTek įmonės vadovas Julius Sakalauskas.

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti

Pasak J.Sakalausko, saulės moduliai negali generuoti saulės energijos vienas pats, todėl labai svarbu, kad atsirastų palaikančių šią idėją ir prisidėtų akumuliatoriais, saulės energijos valdikliais, įtampos keitikliais ir kitais reikalingais komponentais. Labdaros ir paramos fondas "Jonaviečiai padeda" nuolatos ieško partnerių, galinčių prisidėti prie komplektuojančių detalių (akumuliatorių, energijos valdiklių, įtampos keitiklių) įsigijimo bei surinkimo darbų.

Labdaros ir paramos fondas "Jonaviečiai padeda"

Parko g. 1-48, LT-55174 Jonava, Lietuva

Bankas "Swedbank" SWIFT HABALT22

IBAN LT107300010171377342

Mokėjimo paskirtis : Saulės jėga Ukrainai

el. paštas

Elmantas Mickevičius

+370 699 97736

02Daugiau naujienų

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais Lapkritis 22, 2022

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais

„SoliTek“ per pirmuosius tris šių metų ketvirčius, palyginti su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu, pardavimo pajamas padidino 55 %. Tai daugiausia lėmė augantis susidomėjimas saulės PV ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Prie stiprių įmonės veiklos rezultatų prisidėjo ir augančios eksporto apimtys

Auga SoliTek gaminamų saulės modulių paklausa Rugpjūtis 18, 2022

Auga SoliTek gaminamų saulės modulių paklausa

2022 m. pirmą pusmetį saulės modulių gamintoja SoliTek pardavimų pajamas augino 273 proc., lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje augantis susidomėjimas saulės elektrinėmis. Prie ženklaus įmonės rezultatų augimo prisidėjo ir augančios eksporto apimtys.

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis Rugpjūtis 01, 2022

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis

Saulės modulių gamintoja SoliTek nuo rugpjūčio 1 d. pradėjo dirbti ne trimis, o keturiomis pamainomis ir įdarbina papildomai beveik 30 darbuotojų. Dalis darbo vietų yra skirta Ukrainos piliečiams. Šiuo metu įmonėje jau dirba 14 ukrainiečių.

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą Gegužė 27, 2022

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą

Siekdami savo užsakovams pasiūlyti kompleksinius ir tvarius sprendimus, pristatome geriausią energijos kaupimo sprendimą – pirmą Lietuvoje gaminamą autonominę išmanią elektros kaupimo sistemą (bateriją). 

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje Gegužė 12, 2022

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

2022 m. pirmą ketvirtį saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pardavimų pajamas augino 230 %, lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ženkliai išaugęs susidomėjimas saulės elektrinėmis Lietuvoje