Siunčiami duomenys …
SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis Rugpjūtis 01, 2022

01Naujienos

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis

Saulės modulių gamintoja SoliTek nuo 2022 rugpjūčio 1 d. pradėjo dirbti ne trimis, o keturiomis pamainomis ir įdarbina papildomai beveik 30 darbuotojų. Dalis darbo vietų yra skirta Ukrainos piliečiams. Šiuo metu įmonėje jau dirba 14 ukrainiečių.

„Toks sprendimas buvo priimtas, siekiant auginti gamybos apimtis. Mūsų pajėgumai pilnai išparduoti iki vasaros galo ir dalinai iki metų galo, todėl įmonė investuoja į tolimesnę plėtrą ir automatizaciją. Siekdama maksimaliai išnaudoti gamybos apimtis, pereiname prie 24/7 darbo režimo. Tai ne tik padės mums patenkinti vis augantį saulės modulių  ir saulės elektrinių poreikį, bet pereiti prie tvaresnės gamybos, nes nestabdomi įrengimai suvartoja mažiau energijos, nei jų paleidimas po sustojimo“, - sako SoliTek vadovas Julius Sakalauskas.

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis

Be jau tradicinių eksporto rinkų, kuriose nuosekliai auga SoliTek pardavimai - Švedijos, Vokietijos, Liuksemburgo ir Nyderlandų – šiais metais įmonė išplėtė savo geografiją, įžengdama į Ispanijos ir Italijos rinkas. Balandžio pabaigoje Italijoje (Romoje) buvo atidaryta SoliTek atstovybė Italijoje - SoliTek Italia S.r.l. Planuojama iki rudens baigti sertifikavimo procedūras JAV ir Prancūzijoje, kas atvers SoliTek saulės moduliams ir šias rinkas.

02Daugiau naujienų

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą Gegužė 27, 2022

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą

Siekdami savo užsakovams pasiūlyti kompleksinius ir tvarius sprendimus, pristatome geriausią energijos kaupimo sprendimą – pirmą Lietuvoje gaminamą autonominę išmanią elektros kaupimo sistemą (bateriją). 

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje Gegužė 12, 2022

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

2022 m. pirmą ketvirtį saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pardavimų pajamas augino 230 %, lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ženkliai išaugęs susidomėjimas saulės elektrinėmis Lietuvoje

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija Gegužė 11, 2022

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija

Dalis Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių, tarp jų – Vilniaus Katedra ir varpinė, vienuolynai, švietimo įstaigos, globos namai ir kiti pastatai jau yra aprūpinami saulės energija iš nutolusios Solarbank saulės elektrinės.

Startuoja projekto GreenEST interneto puslapis Kovas 07, 2022

Startuoja projekto GreenEST interneto puslapis

Šią savaitę startuoja naujas projekto - Inovatyvūs žalios elektros energijos generavimo ir saugojimo sprendimai e-transportui (GreenEST), projekto nr. LT07-1-EIM-K01-018 oficialusis interneto puslapis.

Skandinavijoje įsitvirtinusi SoliTek nusitaikė į JAV rinką Kovas 03, 2022

Skandinavijoje įsitvirtinusi SoliTek nusitaikė į JAV rinką

2021 m. saulės modulių gamintoja SoliTek pardavimų pajamas augino 54% ir pasiekė 14,8 mln. Eur. Tam daugiausiai įtakos turėjo trečdaliu padidėjusios eksporto į Skandinavijos rinkas apimtys ir populiarėjantys premium klasės produktai. Po sėkmės Skandinavijoje ir Beniliukso valstybėse, įmonė plečia savo eksporto rinkas.