Siunčiami duomenys …
SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje Gegužė 12, 2022

01Naujienos

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

2022 m. pirmą ketvirtį saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pardavimų pajamas augino 230 %, lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ženkliai išaugęs susidomėjimas saulės elektrinėmis Lietuvoje, o taip pat augančios eksporto apimtys bei įmonės plečiamos eksporto rinkos. Šiais metais įmonė stiprina savo pozicijas Italijoje ir Prancūzijoje. Ji jau 2021 m. pradėjo bendradarbiavimą su JAV kompanijomis ir šiais metais pradės eksportuoti savo gaminamus modulius ir į JAV. 

Labai ženkliai bendrovės pardavimai šių metų pirmą ketvirtį šoktelėjo Švedijoje, Vokietijoje, Liuksemburge ir Nyderlanduose, lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu.

Pasak „SoliTek“ vadovo Juliaus Sakalausko, pardavimai taip pat augo ir Lietuvoje - 2022 m. I ketirtį. augo 80 %, lyginant su 2021 m. I ketvirčiu. „Vartotojus atsigręžti į atsinaujinančią energetiką skatina ne tik augančios elektros kainos, bet ir dabartinė geopolitinė situacija. Saulės elektrinių paklausa auga milžinišku greičiu. Įmonės visi sprendimai yra paremti technologijomis, kurios mūsų produktams suteikia 30 m. garantiją. O tai leidžia mums siūlyti ateities sprendimus – integruotas saulės elektrines, kaip statybinę medžiagą. Šiuo metu matome išaugusį ne tik gyventojų, bet ir verslo susidomėjimą saulės elektrinėmis. Jiems siūlome atskirus sprendimus, išnaudojant didelius stogų plotus ir baltas dangas,“- sako „SoliTek“ vadovas.


SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

„SoliTek“ vadovo nuomone, Lietuvoje turime dar labai daug neišnaudoto potencialo, bet šiame etape ypatingai svarbus faktorius yra laikas. „Būtina kuo skubiau šalinti dabar esamas biurokratines kliūtis, kad nebūtų stabdoma atsinaujinančios energetikos plėtra. Dėmesį reikia sutelkti ne į paskatas, o į trukdžių šalinimą. Labai svarbu, kad tiek gyventojai, o ypatingai valstybė suvoktų, kad būtina investuoti į kokybiškus ir ilgalaikius dalykus. O tam reikia keisti viešųjų pirkimų nuostatas, kad tiek renovacijoje, tiek ir kitose srityse būtų vertinama ne žemiausia kaina, o kokybė ir inovatyvūs ilgaamžiai sprendimai”, - pažymėjo J. Sakalauskas.

„SoliTek“ toliau plečia savo geografiją - šiais metais įžengė į Ispanijos rinką, o taip pat ženkliai sustiprino savo pozicijas Italijoje. Balandžio pabaigoje Italijoje (Romoje) buvo atidaryta SoliTek atstovybė Italijoje - SoliTek Italia S.r.l.

„Italijoje matome dideles perspektyvas plėtoti saulės agro-elektrinių ir šiltnamių ūkių projektus. Italija, įgyvendindama #NextgenerationItalia planą, ypatinga dėmesį skiria būtent agrarinės elektros energijos sistemų plėtrai, žemės ūkio saulės parkams, žaliesiems uostams. Čia mes tikrai galime pasiūlyti ne tik savo modulius, bet ir patirtį, žinias ir turimas technologijas,“- teigia „SoliTek“ vadovas Julius Sakalauskas.

„SoliTek“ pajėgumai pilnai išparduoti iki vasaros galo ir dalinai iki metų galo, todėl įmonė ketina investuoti į tolimesnę plėtrą ir automatizaciją. Siekdama toliau auginti gamybos apimtis, 2022 m. III ketvirtį „SoliTek“ ketina dirbti jau ne trimis, o keturiomis pamainomis ir įdarbinti papildomai 20 darbuotojų. Dalis darbo vietų bus skirta Ukrainos piliečiams. Šiuo metu įmonėje jau dirba 14 ukrainiečių.

02Daugiau naujienų

SoliTek – 8 mln. eurų kredito linija Taivano banke Sausis 24, 2023

SoliTek – 8 mln. eurų kredito linija Taivano banke

Saulės modulių gamintojai „SoliTek“ Taivano valstybiniame banke atidaryta 8 mln. Eur vertės kredito linija. Taivano vyriausybė yra suplanavusi 1 mlrd. Eur vertės paskolų fondą, skirtą Rytų ir Vidurio Europai. Būtent kredito linija, suteikta „SoliTek“, yra vienas pirmųjų šio fondo veiklos rezultatų.

Saulės elektrinė sumontuota Kalėdų eglėje Gruodis 12, 2022

Saulės elektrinė sumontuota Kalėdų eglėje

2022 12 09 Trakuose įžiebta inovatyviausia, tvariausia ir žaliausia eglė, sukonstruota iš SoliTek gaminamų modulių. Šis sprendimas unikalus ne tik tuo, kad saulės moduliai integruoti į svarbiausią didžiausių metų švenčių atributą, bet ir...

SoliTek moduliams suteiktas SundaHus A reitingas Gruodis 07, 2022

SoliTek moduliams suteiktas SundaHus A reitingas

SoliTek, siekdama žengti dar vieną žingsnį didesnio žiediškumo kelyje (pagerinti eksploatacijos pabaigos valdymą), sudėjo į SundaHus duomenų bazę informaciją apie savo modulių medžiagų sudėtį.

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais Lapkritis 22, 2022

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais

„SoliTek“ per pirmuosius tris šių metų ketvirčius, palyginti su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu, pardavimo pajamas padidino 55 %. Tai daugiausia lėmė augantis susidomėjimas saulės PV ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Prie stiprių įmonės veiklos rezultatų prisidėjo ir augančios eksporto apimtys

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti Lapkritis 03, 2022

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti

SoliTek įteikta Ivano Frankivsko srities policijos padėka už teikiamą pagalbą. SoliTek jau nuo pirmųjų karo dienų Ukrainai teikė ne tik finansinę pagalbą, bet ir saulės modulius. Vykstant tiksliniam Ukrainos energetikos infrastruktūros naikinimui, apsirūpinimas elektra šioje valstybėje tampa ypatingai aktualiu klausimu.