Siunčiami duomenys …
Solitek kviečia į atnaujintą saulės modulių gamyklą virtualiai Kovas 31, 2021

01Naujienos

Solitek kviečia į atnaujintą saulės modulių gamyklą virtualiai

Solitek kviečia į atnaujintą saulės modulių gamyklą virtualiai

Saulės modulių gamintoja SoliTek kviečia į virtualų turą  po atnaujintas gamybos patalpas. Tai unikali galimybė pamatyti populiarėjančių saulės modulių virtuvę “iš vidaus”. 2021 metų pavasarį SoliTek baigė gamybinės linijos atnaujinimą, leisiantį ir toliau užtikrinti produktų technologinę lyderystę. 

“Lietuvoje klimato kaitos klausimai vis dar nėra tarp esminių prioritetų - „Eurobarometro“ tyrimas parodė, kad lietuvių susirūpinimas dėl klimato kaitos yra daug mažesnis nei visoje ES. Tik 4 proc. Lietuvos respondentų „aplinkos, klimato ir energetikos“ klausimus įvardijo tarp svarbiausių šiuo metu šalį kamuojančių problemų. Dabar, kai Europos Sąjunga jau yra pasirinkusi žaliojo kurso kryptį, norime mūsų bendruomenei suteikti galimybę bent jau virtualiai susipažinti, kur gimsta saulės moduliai, gaminantys švarią elektrą,” – sako SoliTek Cells įmonės vadovas Julius Sakalauskas.

Virtualus turas suteikia galimybę iš arčiau pamatyti, kur ir kaip gimsta saulės moduliai. Tai turėtų būti įdomu visiems, kurie jau “užsidegė” atsinaujinančios energetikos idėjomis, nes SoliTek yra vienintelė žaliosios energijos paslaugas teikianti įmonė Europoje, kuri valdo visą gamybos, montavimo ir priežiūros procesą. Šiandien įmonė yra viena iš pirmaujančių saulės modulių gamintoja Europoje. 2020 m. daugiau nei 75 proc. Vilniuje pagamintų saulės modulių buvo eksportuota į Skandinaviją ir Beniliuksą.

Solitek kviečia į atnaujintą saulės modulių gamyklą virtualiai

“Tikimės, kad mūsų suteikta galimybe pasinaudos ir mokyklos, kalbėdamos apie ekologiją ir atsinaujinančią energetiką. Galime būti joms puikiu pavyzdžiu, nes esame šiai dienai tikrai žalia įmonė: gamindami stiklo-stiklo modulius naudojame tik atsinaujinančius energijos šaltinius ir nekenksmingas aplinkai medžiagas. Gamyboje naudojamas vanduo iš gamyklos išeina švaresnis negu į ją patenka. Mes pasiruošę savo stiklo modulius perdirbti, nors esame tikri, kad to prireiks ne anksčiau negu po 30 metų. Tikimės, kad tokiu būdu prisidedame prie žaliųjų idėjų sklaidos ir atsakingo vartojimo įpročių ugdymo, “- pabrėžia J.Sakalauskas.

Pasak įmonės vadovo, SoliTek Cells yra  socialiai atsakinga įmonė ir viena iš nedaugelio Lietuvoje galinti pasigirti sukūrusi ir gaminanti produktą sertifikuotą specialiu ženklu sidabriniu „Cradle to cradle”. Europoje yra tik keli saulės moduliai ir jų gamintojai, gavę „Cradle to cradle“ sertifikatus, o aukščiausias jų – sidabrinis, skirtas tik SOLITEK gaminamiems moduliams. 

Virtualus turas visiems yra pasiekiamas: ČIA

02Daugiau naujienų

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis Rugpjūtis 01, 2022

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis

Saulės modulių gamintoja SoliTek nuo rugpjūčio 1 d. pradėjo dirbti ne trimis, o keturiomis pamainomis ir įdarbina papildomai beveik 30 darbuotojų. Dalis darbo vietų yra skirta Ukrainos piliečiams. Šiuo metu įmonėje jau dirba 14 ukrainiečių.

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą Gegužė 27, 2022

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą

Siekdami savo užsakovams pasiūlyti kompleksinius ir tvarius sprendimus, pristatome geriausią energijos kaupimo sprendimą – pirmą Lietuvoje gaminamą autonominę išmanią elektros kaupimo sistemą (bateriją). 

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje Gegužė 12, 2022

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

2022 m. pirmą ketvirtį saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pardavimų pajamas augino 230 %, lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ženkliai išaugęs susidomėjimas saulės elektrinėmis Lietuvoje

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija Gegužė 11, 2022

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija

Dalis Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių, tarp jų – Vilniaus Katedra ir varpinė, vienuolynai, švietimo įstaigos, globos namai ir kiti pastatai jau yra aprūpinami saulės energija iš nutolusios Solarbank saulės elektrinės.

Startuoja projekto GreenEST interneto puslapis Kovas 07, 2022

Startuoja projekto GreenEST interneto puslapis

Šią savaitę startuoja naujas projekto - Inovatyvūs žalios elektros energijos generavimo ir saugojimo sprendimai e-transportui (GreenEST), projekto nr. LT07-1-EIM-K01-018 oficialusis interneto puslapis.