Skaičiuojame …

01Saulės energija namuose

Saulės elektrinė iš saulės modulių gamintojo

Kodėl verta įsirengti saulės elektrinę?

Sutaupyti - tai dažnai svarbiausias argumentas pradedantiems galvoti apie savo saulės elektrinę. Lietuvoje elektros kainos augs tol, kol pasieks ES vidurkį, tad galvoti apie saulės elektrinę verta jau dabar. Šiuo metu įsirengiantiems saulės elektrines skiriama ES parama, kuri gali sudaryti apie trečdalį investicijų į saulės elektrinę sumos.

Saulės elektrines siūlome tik su mūsų gaminamais saulės moduliais, todėl turime įvairių saulės elektrinių variantų - nuo ekonominio sprendimo iki technologiškai pažangiausio šiuo metu - su dvipusiais saulės moduliais Bifacial. Saulės elektrinės efektyviam darbui didžiulę įtaką turi ir montavimo darbai. O kas gali žinoti geriau, kaip montuoti saulės modulius už tuos, kurie juos pagamino?

Platus saulės modulių pasirinkimas, sertifikuota įranga, atestuoti specialistai ir nuodugni kokybės kontrolė nuo pirmo žingsnio - pagrindinės priežastys, kodėl savo saulės elektrinės įrengimą galite ramiai patikėti mums.

Mažesnės išlaidos elektrai

Mažesnės išlaidos elektrai

Sąskaitos už elektrą mažėja iki 80 proc.

Atsiperkanti investicija

Atsiperkanti investicija

Investicinė grąža - 10-15 proc. per metus

Jūs - elektros gamintojas!

Jūs - elektros gamintojas!

Ką pasigaminsite patys, nereikės pirkti. 

Kodėl saulės elektrinė iš SOLITEK?

Todėl, kad mes galime pasiūlyti efektyviausią būtent Jums saulės elektrinės sprendimą. Jeigu tik pradedate galvoti apie

Kodėl saulės elektrinė iš SOLITEK?

Todėl, kad mes galime pasiūlyti efektyviausią būtent Jums saulės elektrinės sprendimą. Jeigu tik pradedate galvoti apie saulės elektrinę, labai neskubėkite – svarbu nesusigundyti didesne, negu jums reikia, elektrinės galia. Jums reikalinga elektrinės galia priklauso nuo jūsų elektros suvartojimo. O kaip kinta rekomenduojama elektrinės galia (ir galima ES parama) nuo elektros poreikio, galite pamatyti aukščiau esančioje skaičiuoklėje.

Mūsų gamykloje Vilniuje gaminame platų saulės modulių asortimentą (plačiau apie jį čia) ir turime patikrintus montavimo sprendimus, todėl pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti jums optimaliausią saulės elektrinę ant šlaitinio arba plokščio stogo, vietoje stogo dangos arba įrengtą ant žemės. 

Atliksime visus reikalingus skaičiavimus, matavimus, nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo ir sutvarkysime arba padėsime paruošti dokumentus su ESO, Ignitis, VEI ir APVA. Jums beliks tik pasirašyti sutartį ir laukti mūsų kvalifikuotos instaliuotojų komandos. Jeigu norite atsiskaityti dalimis ar išsimokėtinai, turime patikimų finansinių partnerių, o palūkanos 4,9 proc.

Yra daugybė klausimų, kurie kyla pradėjus galvoti apie saulės elektrinę, tad pasistengėme į juos atsakyti rubrikoje Dažniausiai užduodami klausimai. Tie klausimai iš tiesų kilo dažnam mūsų klientui. Bet, jeigu nerandate atsakymo į savo klausimą, drąsiai klauskite mūsų jau dabar.

02Kokios galios saulės elektrinės jums reikia?

Priklauso nuo elektros energijos suvartojimo per mėnesį. Nurodykite

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

04Saulės elektrinės

Kokias saulės elektrines siūlome?

03Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip tai veikia?

  Mažiau
 • Mūsų naudojamos saulės elektrinių technologijos

  Mažiau
 • Finansiniai klausimai

  Mažiau
 • Saulės elektrinių priežiūra

  Mažiau

05Saulės moduliai - saulės elektrinės pagrindas

Saulės moduliams STANDARD (Ekonominis saulės elektrinės variantas) suteikiame 20 metų garantiją, 80 proc. efektyvumo garantiją po 25 metų. Monokristaliniai (juodi)  saulės moduliai – 325-330 W galingumo ir polikristaliniai (mėlyni) – 280 W galingumo. Išmatavimai (mm) 1665 x 1005 x 35, svoris 18 kg, priekis 3,15 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga, nugarėlė iš polimero, aliuminio rėmas. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 3600 Pa (su 1,5 karto tolerancija). Kontaktų dėžutė plastmasinė, IP 67 ventiliuota. Degumo klasė II. 

Saulės moduliai STANDARD yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Daugiau čia


Dvigubo stiklo moduliai Solid PRO (PREMIUM saulės elektrinės variantas) – jiems garantija 30 metų, o efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Monokristaliniai juodi saulės moduliai SOLID Pro – 320 W galingumo (efektyvumas 18,79 %), polikristaliniai (mėlyni) – 275 W galingumo (efektyvumas 16,14 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1695 x 1005 x 7,1; svoris 29 kg, priekis ir nugarėlė 3,15 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 5330 Pa, kontaktų dėžutė plastmasinė, IP 68, ventiliuota. Degumo klasė A. Berėmis (nors yra galimybė ir su rėmu - SOLID Framed - šis modulis yra lengvesnis, nes naudojamas tiek nugarėlei, tiek priekiui naudojamas 2,1 mm storio stiklas). 

Saulės moduliai SOLID Pro yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Daugiau čia


Dvipusiai moduliai SOLID Bifacial surenka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius nuo žemės ar stogo. Naudojama technologija leidžia ne tik padidinti sugeneruotos elektros energijos kiekį, bet ir prailgina elementų tarnavimo laiką.
Dėl šios technologijos moduliai gali generuoti iki 25% daugiau elektros. Priekinė pusė - 320 W galios, kartu su nugarinės dalies generacija - iki 400 W, priklauso nuo sąlygų.

Techninės šių modulių charakteristikos tokios pat kaip saulės modulių SOLID Pro, tik efektyvumo garantija kiek didesnė - 90 proc. po 30 metų.

Daugiau čia05Nuo ko pradėti?

Užpildykite užklausą, o visais kitais dalykais pasirūpinsime mes

01 Įvertinsime Jūsų situaciją

Įvertinsime Jūsų situaciją

02 Pateiksime asmeninį pasiūlymą

Pateiksime asmeninį pasiūlymą

03 Nubraižysime elektrinę ir gausime leidimus

Nubraižysime elektrinę ir gausime leidimus

04 Įrengsime ją bei sutvarkysime visus formalumus

Įrengsime ją bei sutvarkysime visus formalumus