Skaičiuojame …

01Saulės elektrinių įrengimas

Saulės elektrinė iš saulės modulių gamintojo

Sutaupyti - tai dažnai svarbiausias argumentas pradedantiems galvoti apie savo saulės elektrinę. Lietuvoje elektros kainos augs tol, kol pasieks ES vidurkį, tad pradėti galvoti apie saulės elektrinę verta jau dabar. Šiuo metu įsirengiantiems saulės elektrines skiriama ES (administruojama APVA) parama, kuri gali sudaryti ir daugiau nei trečdalį investicijų į saulės elektrinę sumos.

Platus SoliTek saulės modulių pasirinkimas (nuo ekonomiško iki dvipusių BIFACIAL), 2021 m. atnaujinta ir sertifikuota saulės modulių gamybos įranga, atestuoti specialistai, naujausių technologijų taikymas ir nuodugni kokybės kontrolė nuo pirmo iki paskutinio žingsnio - pagrindinės priežastys, kodėl savo saulės elektrinės įrengimą galite ramiai patikėti mums.

Pasiūlymas vis dar svarstantiems

Pasiūlymas vis dar svarstantiems

Įsirenkite saulės elektrinę iki 2022 m. sausio 15 d. ir gaukite dovanų, bei mokėjimo atidėjimą.

1 saulės modulis su įrengimu - dovanų

1 saulės modulis su įrengimu - dovanų

Dovanojame 1 saulės modulį, jo įrengimą ir visus susijusius kaštus arba tokio dydžio nuolaidą.

Mokėjimo atidėjimas!

Mokėjimo atidėjimas!

Daliai mokėjimo už saulės elektrinę taikysime atidėjimą - tol, kol gausite kompensaciją iš APVA.

Kodėl saulės elektrinė iš SOLITEK?

Todėl, kad mes galime pasiūlyti efektyviausią būtent Jums saulės elektrinės sprendimą. Saulės elektrinės galia (tuo pačiu

Kodėl saulės elektrinė iš SOLITEK?

Todėl, kad mes galime pasiūlyti efektyviausią būtent Jums saulės elektrinės sprendimą. Saulės elektrinės galia (tuo pačiu ir saulės elektrinės kaina) priklauso nuo jūsų elektros suvartojimo. Kaip kinta rekomenduojama elektrinės galia (ir galima ES parama) nuo elektros poreikio, galite pamatyti žemiau, skaičiuoklėje.

SoliTek gamykloje Vilniuje gaminame platų saulės modulių asortimentą (plačiau apie jį čia) ir turime patikrintus montavimo sprendimus, todėl pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti būtent jums optimaliausią saulės elektrinę ant šlaitinio arba plokščio stogo, vietoje stogo dangos, įrengtą ant žemės ar automobilio stoginę su integruota saulės elektrine. 

Atliksime visus reikalingus skaičiavimus, matavimus, nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo ir sutvarkysime arba padėsime paruošti dokumentus su ESO, VEI ir APVA. Jums beliks tik pasirašyti sutartį ir laukti mūsų kvalifikuotos instaliuotojų komandos. Jeigu norite atsiskaityti dalimis ar išsimokėtinai, turime patikimų finansinių partnerių, o palūkanos 4,9 proc.

SVARBU:

Visiems, įsirengiantiems saulės elektrinę nuo 2021 spalio 1 iki 2022 sausio 15 d. dovanojame papildomą 1 saulės modulį su įrengimo darbais, arba suteikiame atitinkamos sumos nuolaidą. Be to, visiems, kurie pretendavo į paramą iš APVA saulės elektrinei, suteiksime dalies mokėjimo atidėjimą - tol, kol gausite išmoką iš APVA.

Yra daugybė klausimų, kurie kyla pradėjus galvoti apie saulės elektrinę, tad pasistengėme į juos atsakyti rubrikoje Klausimai apie saulės elektrines. Tie klausimai iš tiesų kilo dažnam mūsų klientui. Bet, jeigu nerandate atsakymo į savo klausimą, drąsiai klauskite mūsų jau dabar.

02Kokios galios saulės elektrinės jums reikia?

Priklauso nuo elektros energijos poreikio per mėnesį. Nurodykite jį

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

04Saulės elektrinių montavimo sprendimai

Kur galime sumontuoti saulės elektrinę jums?

03Klausimai apie saulės elektrines

 • Kaip veikia saulės elektrinė?

  Mažiau
 • Saulės modulių ir saulės elektrinių technologijos

  Mažiau
 • Finansiniai klausimai įsigyjantiems saulės elektrines

  Mažiau
 • Saulės elektrinių priežiūra

  Mažiau

05Saulės moduliai - saulės elektrinės pagrindas

Saulės moduliams STANDARD (Ekonominis saulės elektrinės variantas) suteikiame 20 metų garantiją, 80 proc. efektyvumo garantiją po 25 metų. Monokristaliniai (juodi)  saulės moduliai – 325-330 W galingumo ir polikristaliniai (mėlyni) – 280 W galingumo. Išmatavimai (mm) 1665 x 1005 x 35, svoris 18 kg, priekis 3,2 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga, nugarėlė iš polimero, aliuminio rėmas. Aliuminio rėmas gali būti ir juodas. O visiškai juodas modulis vadinamas FULLBLACK. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 3600 Pa (su 1,5 karto tolerancija). Kontaktų dėžutės 3 plastmasinės, IP 68 ventiliuota. Degumo klasė II. 

Saulės moduliai STANDARD yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Daugiau čia


Dvigubo stiklo moduliai Solid PRO – jiems garantija 30 metų, o efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Monokristaliniai juodi saulės moduliai SOLID Pro – 320 W galingumo (efektyvumas 18,79 %), polikristaliniai (mėlyni) – 275 W galingumo (efektyvumas 16,14 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1695 x 1005 x 7,1; svoris 28 kg, priekis ir nugarėlė 3 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 5330 Pa, kontaktų dėžutės 3, plastmasinės, IP 68, ventiliuotos. Degumo klasė A. Berėmis.

Dvigubo stiklo modulis su juodu rėmu - SOLID BLACKSTAR. Šis modulis lengvesnis (22 kg), nes tiek nugarėlei, tiek priekiui naudojamas 2 mm storio stiklas.

Saulės moduliai SOLID Pro yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Daugiau čia


Dvipusiai moduliai SOLID Bifacial surenka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius nuo žemės ar stogo. Naudojama technologija leidžia ne tik padidinti sugeneruotos elektros energijos kiekį, bet ir prailgina elementų tarnavimo laiką.
Dėl šios technologijos moduliai gali generuoti iki 25% daugiau elektros. Priekinė pusė - 320 W galios, kartu su nugarinės dalies generacija - iki 400 W, priklauso nuo sąlygų.

Techninės šių modulių charakteristikos tokios pat kaip saulės modulių SOLID Pro.

Daugiau čia05Nuo ko pradėti?

Užpildykite užklausą, o visais kitais dalykais pasirūpinsime mes

01 Įvertinsime Jūsų situaciją

Įvertinsime Jūsų situaciją

02 Pateiksime asmeninį pasiūlymą

Pateiksime asmeninį pasiūlymą

03 Nubraižysime elektrinę ir gausime leidimus

Nubraižysime elektrinę ir gausime leidimus

04 Įrengsime ją bei sutvarkysime visus formalumus

Įrengsime ją bei sutvarkysime visus formalumus