01Saulės energija namuose

Kodėl Jums verta įsirengti saulės elektrinę?

Saulės elektrinė leis iki 80% sumažinti sąskaitas už elektrą. 

Tai pagrindinis ir svarbiausias argumentas. Lietuvoje elektros kainos ir toliau augs, kol pasieks ES vidurkį, bet tai bus jau ne Jūsų problema.

Įsirengę saulės elektrinę, Jūs padidinsite ir savo namo vertę. Būsto pirkėjai visada palankiai vertina įdiegtus modernius, kasdienį gyvenimą palengvinančias sprendimus ir tokius namus renkasi pirmiausiai. 

Saulės elektrinė padės pasiruošti elektromobiliui: gal dar šiandien vairuojate tradicinį automobilį, bet elektromobilis jau nebėra prabangos prekė. Gal jau kitąmet įsigysite elektromobilį ir jam krauti reikės žymiai daugiau elektros energijos. Pasiruoškite tam jau šiandien.

Galiausiai - saulės elektrinė tiesiog papuoš Jūsų namą. Stilinga ir pažangu - patikėkite, tai rūpi vis daugiau žmonių, mes tai girdime kasdien.

Mažesnės išlaidos elektrai

Mažesnės išlaidos elektrai

Ženkliai mažėja sąskaitos už elektrą

Atsiperkanti investicija

Atsiperkanti investicija

Investicinė grąža - 10-15 proc. per metus

Jūs - elektros gamintojas!

Jūs - elektros gamintojas!

Ką pasigaminsite patys, nereikės pirkti. 

02Kiek kainuos saulės elektrinė?

Pirmiausia nurodykite, kiek elektros suvartojate per mėnesį

258 kWh 825 kWh

Jei nenurodysite suvartotos elektros kiekio, skaičiuosime vidurkį - 500 kWh/mėn. Pagal tai teiksime saulės elektrinės kainą ir galimą paramą.

  • 7 kWSaulės elektrinės galia

  • 8Atsipirkimo laikotarpis metais

  • 676 €Sutaupykite per metus

  • 2 100 €Paramos dydis

    ( su parama)

  • 676 €Parama įsigyjantiems išsimokėtinai

Ši skaičiuoklė sukurta tik orientaciniais tikslais ir jos rezultatai negali būti laikomi komerciniu pasiūlymu. Skaityti daugiau...

Pasiūlysime optimalų saulės elektrinės variantą

Jeigu tik pradedate galvoti apie saulės elektrinę, labai neskubėkite – svarbu nesusigundyti didesne, negu jums

Pasiūlysime optimalų saulės elektrinės variantą

Jeigu tik pradedate galvoti apie saulės elektrinę, labai neskubėkite – svarbu nesusigundyti didesne, negu jums reikia, elektrinės galia. 

Jums reikalinga elektrinės galia priklauso nuo jūsų elektros suvartojimo. Kaip kinta rekomenduojama elektrinės galia (ir galima ES parama) nuo elektros poreikio, galite pamatyti aukščiau esančioje skaičiuoklėje.

Gamykloje Vilniuje gaminame platų saulės modulių asortimentą (plačiau apie jį čia) ir turime patikrintus montavimo sprendimus, todėl pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti jums optimaliausią saulės elektrinę ant šlaitinio arba plokščio stogo, vietoje stogo dangos arba įrengtą ant žemės. 

Atliksime visus reikalingus skaičiavimus, matavimus ir sutvarkysime arba padėsime paruošti dokumentus su ESO, Ignitis, VEI ir APVA. Jums beliks tik pasirašyti sutartį ir laukti mūsų instaliuotojų komandos. Jeigu norite atsiskaityti dalimis ar išsimokėtinai, turime patikimų finansinių partnerių, o palūkanos nuo 4,9 proc.

Yra daugybė klausimų, kurie kyla pradėjus galvoti apie saulės elektrinę, pasistengėme į juos atsakyti rubrikoje Dažniausiai užduodami klausimai. Tie klausimai iš tiesų kilo dažnam mūsų klientui.

03Dažniausiai užduodami klausimai

04Saulės elektrinės

Kokias saulės elektrines siūlome?

05Saulės moduliai - saulės elektrinės pagrindas

Saulės moduliams STANDARD (Ekonominis saulės elektrinės variantas) suteikiame 20 metų garantiją, 80 proc. efektyvumo garantiją po 25 metų. Galimi monokristaliniai (juodi) – 325 W galingumo moduliai ir polikristaliniai (mėlyni) – 280 W galingumo moduliai.  Išmatavimai (mm) 1640 x 992 x 35, masė 19 kg, priekis 3,2 mm grūdinto stiklo, padengto antirefleksine danga, nugarėlė iš polimero, o rėmas – iš aliuminio. Maksimalios vėjo/ sniego apkrovos 2400 Pa / 5400 Pa. Kontaktų dėžutė plastmasinė, IP 65 ventiliuota. Degumo klasė C.


Dvigubo stiklo moduliai Solid PRO (PREMIUM saulės elektrinės variantas) – jiems garantija 30 metų, o efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Monokristaliniai moduliai (juodi) Solid PRO – 310 W galingumo. Rėmo nėra (nors yra galimybė ir su rėmu). Degumo klasė A.
Polikristaliniai (mėlyni) Solid PRO – 280 W galingumo. Rėmo nėra (nors yra galimybė ir su rėmu). Degumo klasė A.Dvipusiai moduliai SOLID Bifacial surenka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius nuo žemės ar stogo. Naudojama technologija leidžia ne tik padidinti sugeneruotos elektros energijos kiekį, bet ir prailgina elementų tarnavimo laiką.
Dėl šios technologijos moduliai gali generuoti iki 25% daugiau elektros.

Techninės šių modulių charakteristikos panašios kaip SOLID Pro, tik efektyvumo garantija kiek didesnė - 90 proc. po 30 metų.05Nuo ko pradėti?

Užpildykite užklausą, o visais kitais dalykais pasirūpinsime mes

01 Įvertinsime Jūsų situaciją

Įvertinsime Jūsų situaciją

02 Pateiksime asmeninį pasiūlymą

Pateiksime asmeninį pasiūlymą

03 Nubraižysime elektrinę ir gausime leidimus

Nubraižysime elektrinę ir gausime leidimus

04 Įrengsime ją bei sutvarkysime visus formalumus

Įrengsime ją bei sutvarkysime visus formalumus