Siunčiami duomenys …
Saulės elektrinės su paskola

Saulės elektrinės su paskola

  

01Racionalus sprendimas

Saulės elektrinės su paskola arba išsimokėtinai

Saulės elektrinę ar saulės parko dalį galite įsigyti išsimokėtinai (arba su paskola). Kas įdomiausia, kad net ir įsigydami saulės elektrines išsimokėtinai, taupyti pradėsite jau nuo pirmojo saulėto mėnesio. Mes esame paskaičiavę, kad paėmus paskolą dešimčiai metų, per metus kredito grąžinimo ir palūkanų suma ir elektros tinklų mokestis (dar vadinimas pasaugojimo mokesčiu) bus mažesnė, negu jūsų mokama suma už elektrą be saulės elektrinės. Žinoma, tai galioja tik tokiu atveju, jeigu įsirengiate jums reikalingos galios saulės elektrinę. Jeigu elektros kainos ir toliau kils, tai sutaupysite dar daugiau.

Kreditas, paskola ar kitas išsimokėjimo būdas su saulės elektrinėmis ypatingas tuo, kad, 10 metų grąžindami paskolą vis tiek turite mažiau išlaidų, negu nepaėmę paskolos. Nėra kito tokio objekto, kuriam galima būtų pritaikyti tokį atsipirkimo algoritmą. Taigi, per išsimokėjimo laikotarpį saulės elektrinė jums uždirba visą kreditą. Jeigu ir neturite galbūt atliekamų lėšų, tai yra sprendimas, kaip sutaupyti.

Paskolos saulės elektrinei sąlygos pas mūsų partnerį banką SWEDBANK:

  • Paskolos suma nuo 3 000 iki 20 000 Eur;
  • Paskolos terminas nuo 6 mėn. iki 10 metų;
  • Fiksuotos metinės palūkanos: 4,9 %.

Skaičiuoklėje tikslią pageidaujamą paskolos sumą Jūs galėsite pasirinkti „Swedbank“ pateikdami paskolos saulės elektrinėms paraišką. Paskolos suma paprastai apvalinama iki 100 Eur, pvz., 2 500 Eur, 2 600 Eur ir t.t. 

Prieš apsisprendžiant dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms Jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30-40 % pajamų per mėnesį.

Pasiūlymas galioja pateikus paskolos saulės elektrinei paraišką banko SWEDBANK puslapyje, paskolos saulės elektrinei nuoroda ir skaičiuoklė - žemiau puslapyje. 

Jeigu dar nežinote, kiek kainuotų saulės elektrinė būtent jums, pirmiausia užpildykite užklausą mūsų namų rubrikoje. Taip pat verta pasidomėti kokie mūsų gaminami saulės moduliai (arba saulės baterijos) tinka jums labiausiai. Jeigu dar turite klausimų dėl saulės elektrinės veikimo, apsilankykite mūsų DUK rubrikoje.

Vėliau, jeigu nuspręsite saulės elektrinę įsirengti tiesiai iš lietuviškų saulės modulių gamintojo, mūsų darbuotojai padės tiek su saulės elektrinės įranga, tiek paruošti dokumentus paskolai gauti.

Paskola saulės elektrinėms. Paprasta ir greita

Paskola saulės elektrinėms. Paprasta ir greita

Jeigu žinote savo saulės elektrinės kainą, vos kelių mygtukų paspaudimu galėsite sužinoti apie galimybę gauti paskolą savo saulės elektrinei ir visas sąlygas tam. Palūkanos tikrai geros - ko gero geriausios Lietuvoje įsigyjant kažką su kreditu

Imti paskolą saulės elektrinei apsimoka iš karto

Imti paskolą saulės elektrinei apsimoka iš karto

Jeigu pasirinksite paskolos saulės elektrinei terminą 10 metų, net grąžindami kreditą ir mokėdami paskolos palūkanas bei pasaugojimo mokestį ЕSО, savo pagamintos elektros dėka, mokėsite mažiau negu mokėtumėte už elektrą standartiniais elektros tarifais.

Saulės elektrinė ir paskola - nereikia niekur eiti

Saulės elektrinė ir paskola - nereikia niekur eiti

Saulės elektrinės įrengimas ir paskola saulės elektrinei gauti - viską galima sutvarkyti jums patogiu metu ir iš jums patogios vietos. Reikia tik noro, telefono arba kompiuterio ir interneto. Taip pat galima ir sutvarkyti paramos paraišką APVA.