Siunčiami duomenys …

01Saulės jėgainės verslui

Kodėl saulės jegainės iš SoliTek?

Įsirengdami saulės jėgainę sutaupysite išlaidoms elektros energijai ir formuosite socialiai atsakingo verslo įvaizdį. Mes siūlome jums saulės jėgaines su lietuviškais saulės moduliais (stiklas stiklas saulės moduliams suteikiama 30 metų garantija) pagamintus savo SoliTek gamykloje Vilniuje, o kitą įrangą pasirenkame pagal kiekvieną projektą. Atliekame projektavimo darbus ir sutvarkome visus dokumentus su ESO, VEI ir APVA.

Patyręs saulės elektrinių įrengimo įmonės vadovas

Saulės jėgainių įrengimu verslo įmonėms rūpinasi SoliTek padalinys, kurio vadovu ir BOD Group valdybos nariu patvirtintas Žygimantas Vaičiūnas, kuris bus atsakingas už bendrovių SoliTek Development ir SoliTek Energy, kurios vysto stambius saulės jėgainių projektus ir kuria autonomines elektros kaupimo sistemas, veiklą ir jų plėtrą. 

„Tikimės, kad Ž. Vaičiūno patirtis ir gilios energetikos sektoriaus žinios, o taip pat darbo tarptautinėse organizacijose patirtis padės vystyti mūsų grupės naujas strategines kryptis, sustiprins mūsų interesų atstovavimą šalies ir tarptautinėse verslo asociacijose, o taip pat prisidės prie energetikos politikos formavimo Europiniu mastu“, - sako GBG valdybos pirmininkas Vidmantas Janulevičius.
„Mano artimiausio laikotarpio prioritetai – koncentracija į saulės energetikos sprendimus, kurie kokybiškus ir ilgaamžius saulės energetikos modulius leistų pritaikyti kuo įvairesnėse mūsų gyvenimo srityse.“, – teigia Solitek Development ir SoliTek Energy vadovas Ž. Vaičiūnas.
Saulės jėgainės leidžia taupyti

Saulės jėgainės leidžia taupyti

100 kW galios saulės jėgainė Lietuvoje gali per metus pagaminti apie 100 000 kWh žalios elektros energijos. Tiek mažiau jums reikės jos pirkti iš elektros tiekėjo.

Saulės jėgainė - atsiperkanti investicija

Saulės jėgainė - atsiperkanti investicija

Kuo didesnė saulės jėgainė, tuo mažesnė 1 kW kaina. Didesnės saulės jėgainės per metus gali atnešti ir 15-17 proc. investicijos grąžą.

Saulės jėgainė ir įvaizdžio dalis

Saulės jėgainė ir įvaizdžio dalis

Įmonės, kurios įsirengia saulės jėgaines, parodo savo požiūrį į supančią aplinką. Juk jums rūpi ne tik jūsų verslo sėkmė, bet ir aplinkosauga? 

Gaminame saulės modulius, montuojame saulės jėgaines

Saulės jėgaines siūlome tik su mūsų - SoliTek gaminamais saulės moduliais, todėl turime įvairių saulės

Gaminame saulės modulius, montuojame saulės jėgaines

Saulės jėgaines siūlome tik su mūsų - SoliTek gaminamais saulės moduliais, todėl turime įvairių saulės jėgainių variantų - nuo ekonominio sprendimo iki technologiškai pažangiausio šiuo metu - su dvipusiais saulės moduliais Bifacial. Saulės jegainės efektyviam darbui didžiulę įtaką turi ir jėgainės montavimo darbai. O kas gali žinoti geriau, kaip montuoti saulės modulius už tuos, kurie juos pagamino?

Platus saulės modulių pasirinkimas, atnaujinta įranga, sertifikuota produkcija, atestuoti specialistai ir nuodugni kokybės kontrolė nuo pirmo žingsnio - pagrindinės priežastys, kodėl savo saulės jėgainės įrengimą galite ramiai patikėti mums. Mes kasdien dirbame tam, kad saulės jėgainės būtų kokybiškos, efektyvios ir ilgaamžės. O tai kartais lemia labai mažos detalės. Detalės, į kurias mes visada atkreipiame dėmesį.

Užsukite čia, jeigu norite daugiau sužinoti apie mūsų gaminamus saulės modulius.

Užsukite čia, jeigu ieškote saulės elektrinės savo namams.

03Verta žinoti

  • Kaip veikia saulės jėgainės?

    Mažiau
  • Paskola saulės jėgainėms iš SWEDBANK

    Mažiau

03Mūsų saulės moduliai

Gaminame 2 tipų saulės modulius - stiklas stiklas, bifacial ir viengubo stiklo su rėmu

04Montavimo sprendimai

Kokius saulės jėgainių montavimo būdus siūlome?

Sėkmės istorijos - saulės jėgainės verslui

2022 metais įsirengę 500 kW galios saulės jėgainę sunkiojo komercinio transporto ekspertai Europoje UAB „Skuba“ didina energetinę nepriklausomybę. Dar šiais metais įmonėje iš viso bus įrengta 1,4 megavatų (MW) galios saulės elektrinė, kurios plėtrai antrą kartą pasirinkta įmonė SoliTek.

Projekto mastas išsiskiria dydžiu

Energetinio neapibrėžtumo laikais, saulės elektrinių tinklas Lietuvoje sparčiai plečiasi. Vieną didžiausių žingsnių energetinės nepriklausomybės link žengė bendrovė „Skuba“, praėjusiais metais ant pagrindinės savo būstinės stogo įsirengę 500 kilovatų (kW) galios saulės elektrinę, kuri aprūpina pagrindinio prekių sandėlio Europoje metinį elektros poreikį.

2023 m. išsikeltas tikslas – padidinti esamą elektrinę papildomais 900 kW, taip užtikrinant mikroautobusų ir sunkiasvorio transporto servisų tinklo Lietuvoje elektros suvartojimą. Įgyvendinus plėtrą, ant Vilniuje įsikūrusios įmonės pagrindinės būstinės pastatų komplekso stogų stūksos 1,4 MW galios saulės elektrinė.

Pirmąjį kartą bendradarbiavimą lėmė faktas, kad „SoliTek“ yra lietuviškų modulių gamintojai: „Garantija, įrengimo terminas ir galimybė greitai reaguoti į gedimus ir jų šalinimą buvo svarbiausi konkurso aspektai“, – tikina Erikas Krasauskas, bendrovės „Skuba“ NT priežiūros skyriaus vadovas. Jo teigimu, ne ką mažiau svarus argumentas buvo „SoliTek“ gaminamų modulių kokybė, efektyvumas bei ilgaamžiškumas.

Sėkmės istorijos - saulės jėgainės verslui
Saulės jėgainės įmonėms turi tarnauti bent 30 metų

Saulės jėgainės įmonėms turi tarnauti bent 30 metų

Saulės jėgainės yra ilgalaikė investicija, kuri leis sėkmingai naudoti sutaupytą energiją savo įmonės reikmėms. Norint kokybiškai veikiančios saulės jėgainės, ypatingas dėmesys yra skiriamas stogui ir jo dangos būklei.

Tai jokiu būdu nereiškia, kad tik naujos statybos pastatai gali būti tinkami saulės elektrinėms. Priešingai – problemų nekyla, kai saulės elektrinės montuojamos ant senų pastatų stogų. Senesnių namų stogai atlaiko didesnį svorį. Didesnė problema yra naujų pastatų stogai ir jų galimybės atlaikyti papildomą svorį. Bet ir tokiems klientams „SoliTek“ jau turi sprendimą – saulės jėgainė su specialia sistema, kuriai nereikalingas balastas.

Saulės jėgainių įrengimu verslo įmonėms rūpinasi atskiras „SoliTek“ padalinys, kuris vysto tiek stambius, tiek mažesnius saulės jėgainių projektus. Patyrę specialistai konsultuoja įmones, priimant sprendimus visuose projekto įgyvendinimo etapuose: padeda parinkti tinkamą elektrinės dydį, įvertina turimą elektros tinklą, parengia elektrinės projektą, taip pat užtikrina elektrinės priežiūrą ateityje.

Ieškote saulės jėgainės rangovo savo verslui? Susisiekite dabar

05Nuo ko pradėti

Parašykite mums laišką, o visais kitais dalykais pasirūpinsime mes

01 Įvertinsime jūsų situaciją

Įvertinsime jūsų situaciją

02 Pateiksime komercinį pasiūlymą

Pateiksime komercinį pasiūlymą

03 Apžiūrėsime jėgainės vietą

Apžiūrėsime jėgainės vietą

04 Įrengsime saulės jėgainę ir prijungsime prie tinklų

Įrengsime saulės jėgainę ir prijungsime prie tinklų