Siunčiami duomenys …

01Saulės jėgainės verslui

Kodėl saulės jegainės iš SoliTek?

Įsirengdami saulės jėgainę sutaupysite išlaidoms elektros energijai ir formuosite socialiai atsakingo verslo įvaizdį. Mes siūlome jums saulės jėgaines su lietuviškais saulės moduliais (stiklas stiklas saulės moduliams suteikiama 30 metų garantija) pagamintus savo SoliTek gamykloje Vilniuje, o kitą įrangą pasirenkame pagal kiekvieną projektą. Atliekame projektavimo darbus ir sutvarkome visus dokumentus su ESO, VEI ir APVA.

Patyręs saulės elektrinių įrengimo įmonės vadovas

Saulės jėgainių įrengimu verslo įmonėms rūpinasi SoliTek padalinys, kurio vadovu ir Global BOD Group (GBG) valdybos nariu patvirtintas Žygimantas Vaičiūnas, kuris bus atsakingas už bendrovių SoliTek Development ir SoliTek Energy, kurios vysto stambius saulės jėgainių projektus ir kuria autonomines elektros kaupimo sistemas, veiklą ir jų plėtrą. 

„Tikimės, kad Ž. Vaičiūno patirtis ir gilios energetikos sektoriaus žinios, o taip pat darbo tarptautinėse organizacijose patirtis padės vystyti mūsų grupės naujas strategines kryptis, sustiprins mūsų interesų atstovavimą šalies ir tarptautinėse verslo asociacijose, o taip pat prisidės prie energetikos politikos formavimo Europiniu mastu“, - sako GBG valdybos pirmininkas Vidmantas Janulevičius.
„Mano artimiausio laikotarpio prioritetai – koncentracija į saulės energetikos sprendimus, kurie kokybiškus ir ilgaamžius saulės energetikos modulius leistų pritaikyti kuo įvairesnėse mūsų gyvenimo srityse.“, – teigia Solitek Development ir SoliTek Energy vadovas Ž. Vaičiūnas.
Saulės jėgainės leidžia taupyti

Saulės jėgainės leidžia taupyti

100 kW galios saulės jėgainė Lietuvoje gali per metus pagaminti apie 100 000 kWh žalios elektros energijos. Tiek mažiau jums reikės jos pirkti iš elektros tiekėjo.

Saulės jėgainė - atsiperkanti investicija

Saulės jėgainė - atsiperkanti investicija

Kuo didesnė saulės jėgainė, tuo mažesnė 1 kW kaina. Didesnės saulės jėgainės per metus gali atnešti ir 15-17 proc. investicijos grąžą.

Saulės jėgainė ir įvaizdžio dalis

Saulės jėgainė ir įvaizdžio dalis

Įmonės, kurios įsirengia saulės jėgaines, parodo savo požiūrį į supančią aplinką. Juk jums rūpi ne tik jūsų verslo sėkmė, bet ir aplinkosauga? 

Gaminame saulės modulius, montuojame saulės jėgaines

Saulės jėgaines siūlome tik su mūsų - SoliTek gaminamais saulės moduliais, todėl turime įvairių saulės

Gaminame saulės modulius, montuojame saulės jėgaines

Saulės jėgaines siūlome tik su mūsų - SoliTek gaminamais saulės moduliais, todėl turime įvairių saulės jėgainių variantų - nuo ekonominio sprendimo iki technologiškai pažangiausio šiuo metu - su dvipusiais saulės moduliais Bifacial. Saulės jegainės efektyviam darbui didžiulę įtaką turi ir jėgainės montavimo darbai. O kas gali žinoti geriau, kaip montuoti saulės modulius už tuos, kurie juos pagamino?

Platus saulės modulių pasirinkimas, atnaujinta įranga, sertifikuota produkcija, atestuoti specialistai ir nuodugni kokybės kontrolė nuo pirmo žingsnio - pagrindinės priežastys, kodėl savo saulės jėgainės įrengimą galite ramiai patikėti mums. Mes kasdien dirbame tam, kad saulės jėgainės būtų kokybiškos, efektyvios ir ilgaamžės. O tai kartais lemia labai mažos detalės. Detalės, į kurias mes visada atkreipiame dėmesį.

Užsukite čia, jeigu norite daugiau sužinoti apie mūsų gaminamus saulės modulius.

Užsukite čia, jeigu ieškote saulės elektrinės savo namams.

03Verta žinoti

  • Kaip veikia saulės jėgainės?

    Mažiau
  • Paskola saulės jėgainėms iš SWEDBANK

    Mažiau

03Mūsų saulės moduliai

Gaminame 2 tipų saulės modulius - stiklas stiklas, bifacial ir viengubo stiklo su rėmu

04Montavimo sprendimai

Kokius saulės jėgainių montavimo būdus siūlome?

05Nuo ko pradėti

Parašykite mums laišką, o visais kitais dalykais pasirūpinsime mes

01 Įvertinsime jūsų situaciją

Įvertinsime jūsų situaciją

02 Pateiksime komercinį pasiūlymą

Pateiksime komercinį pasiūlymą

03 Apžiūrėsime jėgainės vietą

Apžiūrėsime jėgainės vietą

04 Įrengsime saulės jėgainę ir prijungsime prie tinklų

Įrengsime saulės jėgainę ir prijungsime prie tinklų