Skaičiuojame …

01Saulės moduliai iš SoliTek

2 tipų saulės moduliai: dvigubo stiklo (stiklas stiklas) SOLID ir viengubo stiklo su rėmu STANDARD

Stiklas stiklas saulės moduliai - mūsų geriausi

Stiklas stiklas saulės moduliai - mūsų geriausi

Stiklas stiklas saulės moduliai

Dvigubo stiklo saulės moduliai (baterijos) SOLID:

 • SOLID Bifacial (berėmis, 3,2 mm stiklas);
 • BLACKSTAR (su aliuminio rėmu, 2 mm stiklas);
 • Solrif® (SOLID Bifacial su specialiais SOLRIF laikikliais, kurie leidžia saulės modulį montuoti vietoj stogo dangos).

Visi SOLID šeimos stiklas stiklas moduliai yra dvipusio veikimo. Dvipusiai saulės moduliai surenka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius nuo žemės ar stogo. Dėl šios technologijos baterijos gali generuoti ir iki 45% daugiau elektros. Bet standartinėmis lauko sąlygomis sumontuotos saulės elektrinės ant žemės dvipusės generacijos efektas gali siekti iki 25 proc.

Visi SOLID šeimos moduliai yra su pilnomis celėmis 166x166 mm.

Stiklas stiklas saulės moduliams suteikiama 30 m. veikimo garantija ir 87 proc. efektyvumo garantija po 30 m. Moduliams įmanomas ir didesnio šviesos pralaidumo (iki 60 proc.) sprendimas. Tokie moduliai dažniausiai naudojami ten, kur reikia daugiau šviesos ir gaminami tik pagal individualų užsakymą.

Stiklas stiklas saulės moduliai yra atsparūs drėgmės, smėlio ir amoniako poveikiui. Berėmiai stiklo moduliai turi savaiminio nusivalymo savybių. Moduliams su rėmu, nors stiklas ir beveik identiškas, būtent dėl rėmo savaiminis nusivalymas yra sąlyginis.

Saulės baterijos yra sertifikuotos TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus bei sertifikuoti Cradle to Cradle inovacijų instituto kaip ekologiškiausi saulės moduliai. Skaityti daugiau

Stiklas stiklas saulės moduliai
Pagrindiniai saulės moduliai - SOLID BIFACIAL

Pagrindiniai saulės moduliai - SOLID BIFACIAL

Monokristaliniai juodi saulės moduliai SOLID Bifacial – 350 W galingumo (efektyvumas 18,85 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1778,5 x 1057 x 7,1; svoris 30 kg, priekis ir nugarėlė 3 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 5330 Pa (su 1,5 karto saugumo faktoriumi) kontaktų dėžutės 3, plastmasinės, IP 68, ventiliuotos. Degumo klasė A. Be aliuminio rėmo.

Duomenų lapas SOLID_Bifacial B.60 350W.pdf

Saulės moduliai BLACKSTAR

Pagrindinis skirtumas nuo SOLID BIFACIAL saulės modulių - plonesnis stiklas, tiek nugarėlės, tiek priekio, dėl to lengvesnis ir paprasčiau montuojamas. Šiuo metu BLACKSTAR saulės modulio efektyvumas nežymiai didesnis negu saulės modulių SOLID BIFACIAL. Taip pat modulio gamyboje naudojama juoda plėvelė tam, kad uždengti tarpus tarp saulės elementų. Todėl BLACKSTAR saulės moduliai yra visiškai juodi. Net ir rėmas.

Monokristaliniai juodi saulės moduliai BLACKSTAR – 360 W galingumo (efektyvumas 19,04 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1782x1061x35; masė 24 kg, priekis ir nugarėlė 2 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 3600 Pa (su 1,5 karto saugumo faktoriumi) kontaktų dėžutės 3, plastmasinės, IP 68, ventiliuotos. Degumo klasė A. Su rėmu.

Duomenų lapas: BLACKSTAR B.60 360W.pdf

Saulės moduliai BLACKSTAR
Saulės moduliai vietoj stogo dangos - SOLID SOLRIF

Saulės moduliai vietoj stogo dangos - SOLID SOLRIF

Saulės moduliai, skirti montuoti vietoj stogo dangos yra tie patys mūsų stiklo-stiklo saulės moduliai Solid BIFACIAL tik su specialiais laikikliais SOLRIF. Prie kiekvieno modulio prijungiamos detalės, kurios leidžia ant stogo jungti modulius tarpusavyje tarsi čerpes. Grioveliai ir specialios gumos palengvina montavimą ir padeda išvengti nuotėkio tarp modulių. Montavimas prasideda nuo apatinės dalies – saulės modulius nežymiai užleidžiant vieną ant kito. 

Monokristaliniai juodi saulės moduliai SOLID Solrif – 350 W galingumo (efektyvumas 17,79 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1820x1081x17; svoris 35 kg, priekis ir nugarėlė 3 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 3600 Pa (su 1,5 karto saugumo faktoriumi) kontaktų dėžutės 3, plastmasinės, IP 68, ventiliuotos. Degumo klasė A. Specialus rėmas saulės elektrinėms vietoj stogo dangos montuoti.

Duomenų lapas: solidsolrif350w-2.pdf

Daugiau čia

Saulės moduliai STANDARD

Saulės moduliams STANDARD (Ekonominis saulės elektrinės variantas) suteikiame 20 metų garantiją, 84,8 proc. efektyvumo garantiją po 25 metų. Monokristaliniai (juodi)  saulės moduliai – 360 W galingumo. Išmatavimai (mm) 1765x1048x35, svoris 20 kg, priekis 3,2 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga, nugarėlė iš polimero, aliuminio rėmas. Aliuminio rėmas juodas. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 2530 Pa / 3600 Pa (su 1,5 karto saugumo faktoriumi). Kontaktų dėžutės 3 plastmasinės, IP 68 ventiliuota. Degumo klasė II. 

Saulės moduliai STANDARD yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Duomenų lapas SoliTek_Standard HC.120-B-360W.pdf

Saulės moduliai STANDARD
Saulės modulių SOLID ir STANDARD skirtumai

Saulės modulių SOLID ir STANDARD skirtumai

Visų pirma – SOLID saulės moduliai turi stiklą iš abiejų pusių, STANDARD saulės modulių nugarinėjė pusėje yra polimero plėvelė. Bet svarbiausias skirtumas - net ne čia. 

Saulės modulio ilgaamžiškumui ir efektyvumui labai didelės įtakos turi laminavimo plėvelė, kurią sunku pamatyti plika akimi. Laminavimo plėvelė, naudojama saulės moduliuose, sujungia saulės elementus ir apsaugo juos nuo aplinkos poveikio. Etileno-kovinilacetato (EVA) pagrindu sukurtos plėvelės iki šiol yra dominuojančios saulės modulių gamyboje, bet ne todėl, kad pasižymi geriausiomis savybių kombinacijomis, o dėl ekonomiškumo. Šią plėvelę turi mūsų gaminamos saulės baterijos STANDARD.

Stiiklas stiklas saulės modulių gamyboje naudojame POE plėvelę. Tiek SoliTek R&D, tiek POE plėvelės gamintojai, tiek universitetai atliekantys saulės technologijų tyrimus, užtikrintai teigia, kad saulės moduliai su POE laminavimo plėvele pasižymi geresniu našumu ir efektyvumo išlaikymu nei moduliai su EVA plėvele. Saulės moduliai su POE plėvele palyginti EVA plėvelę turinčiais saulės moduliais:

 • Geriau išlaiko tūrio parametrus;
 • Sumažina srovės nuotėkį;
 • Nepraleidžia vandens garų (WVTR);
 • Didesnio dielektrinio stiprio;
 • Spalvinių pokyčių minimumas;
 • Turi didesnį atsparumą UV spinduliams;
 • Mažesnė degradacija (PID);
 • Didesnė energijos gamyba ir efektyvumas;
 • Ilgesnis tarnavimo laikas.

Detaliau: PV Mag / Medium.com

SoliTek saulės modulių gamyba. Pamatykite

2021 m. pavasarį atnaujinome saulės modulių gamybos liniją - tai padėjo mums praplėsti gaminamų saulės modulių asortimentą ir užtikrinti modulių gamybos procesų kokybę. Kviečiame virtualiai pažiūrėti į naujausią SoliTek saulės modulių gamybos liniją ir visas gamybos patalpas. 

Spauskite nuorodą

SoliTek saulės modulių gamyba. Pamatykite
Negalite išsirinkti saulės modulių savo saulės elektrinei?

Negalite išsirinkti saulės modulių savo saulės elektrinei?

Užsukite į mūsų namų rubriką, palikite užklausą ir mes atsiųsime pasiūlymą saulės elektrinei vietoj stogo dangos arba pasiūlymą saulės elektrinei su 3 skirtingais saulės moduliais: SOLID Bifacial, BLACKSTAR arba STANDARD.

Namų rubrika čia