Siunčiami duomenys …

01Montavimo sprendimai

Stoginė automobiliams su saulės elektrine

Automobilių stoginės su integruota saulės elektrine suteikia ne tik galimybę pakrauti savo automobilį žalia energija, bet tuo pačiu aprūpinti elektra ir savo namus. Mūsų siūloma stoginė yra išskirtinio dizaino, tvarios medinės konstrukcijos, kuriai suteikiama 10 m. garantija.

Automobilio stoginė su integruota saulės elektrine sprendžia nemažą problemą – ji idealiai tinka žmogui, kurio namo stogas nėra tinkamas saulės elektrinei (neužtenka vietos, stogas sudėtingas, laiptuotas, su daug kaminų nelygus ir pan.), tad stoginė su integruota saules elektrine gali tapti vartotojo pagrindine saulės elektrine. Tokiai elektrinei įsirengti taip pat galima pretenduoti į APVA teikiamą paramą, kaip ir įprastoms saulės elektrinėms.

Automobilio stoginėse EPIT montuojami dvipusiai saulės moduliai, generuojantys elektrą ne tik iš viršutinės saulės modulio pusės, bet ir iš nugarinės. Tad tokia saulės elektrinė prie namo generuos 5-10 proc. daugiau elektros energijos, negu įprasta saulės elektrinė ant stogo.

Automoibilio stoginės su saulės elektrine atsipirkimo terminas kur kas didesnis, negu įprastos saulės elektrinės ant stogo, bet ar kada skaičiavote, per kiek atsiperka paprasta automobilio stoginė?

Daugiau apie projektą EPIT

Užsakymams