Skaičiuojame …

01Montavimo sprendimai

Stoginė automobiliams su integruota elektrine

Šiuo metu viena aktualiausių temų tarp besidominčių atsinaujinančia energija – automobilių stoginės su integruota saulės elektrine. Mes suteikiame ne tik galimybę pakrauti savo automobilį  žalia energija, bet tuo pačiu aprūpinti elektra ir savo namus. Automobilių stoginės su integruotomis saulės elektrinėmis jau seniai yra užkariavusios Vakarų Europą. Mūsų siūloma stoginė yra išskirtinio dizaino, tvarios konstrukcijos, kuriai suteikiama 10 m. garantija ir 30 m. saulės modulių garantija.

Saulės stoginė sprendžia ir vieną nemažą problemą – ji idealiai tinka žmogui, kurio namo stogas nėra tinkamas saulės elektrinei (neužtenka vietos, stogas nelygus ir pan.), tad stoginė su integruota saules elektrine gali tapti vartotojo pagrindine elektrine. Svarbu tai, kad tokiai elektrinei įsirengti taip pat galima pasinaudoti valstybės teikiama parama, kaip ir įprastoms saulės elektrinėms.

Stoginė su integruota saulės elektrine – didina turto vertę, nes ji taip pat pagamina ir švarios elektros energijos, kurios (priklausomai nuo stoginės dydžio) gali pakakti ir visiems namų ūkio poreikiams. Tipinės, populiarios ekonominės klasės saulės stoginės atsiperkamumas – panašus kaip tradicinės saulės elektrinės, tai yra 8-9 metai. Jei privačiame name gyvenanti šeima planuoja įsigyti 2 elektromobilius, kelis kartus išaugęs elektros suvartojimas saulės stoginės atsipirkimą gali ženkliai sutrumpinti.

Daugiau apie projektą http://epit.lt/lt/

Užsakymams: [email protected]