Siunčiami duomenys …

01Montavimo sprendimai

Stoginė automobiliams su saulės elektrine

Automobilių stoginės su integruota saulės elektrine suteikia ne tik galimybę pakrauti savo automobilį žalia energija, bet tuo pačiu aprūpinti elektra ir savo namus. Mūsų siūloma stoginė yra išskirtinio dizaino, tvarios medinės konstrukcijos, kuriai suteikiama 10 m. garantija.

Automobilio stoginė su integruota saulės elektrine sprendžia nemažą problemą – ji idealiai tinka žmogui, kurio namo stogas nėra tinkamas saulės elektrinei (neužtenka vietos, stogas sudėtingas, laiptuotas, su daug kaminų nelygus ir pan.), tad stoginė su integruota saules elektrine gali tapti vartotojo pagrindine saulės elektrine. Tokiai elektrinei įsirengti taip pat galima pretenduoti į APVA teikiamą paramą, kaip ir įprastoms saulės elektrinėms.

Automobilio stoginėse EPIT montuojami dvipusiai saulės moduliai, generuojantys elektrą ne tik iš viršutinės, bet ir iš nugarinės saulės modulio pusės. Tad tokia saulės elektrinė prie namo generuos 5-10 proc. daugiau elektros energijos, negu įprasta saulės elektrinė ant stogo.

Automoibilio stoginės su saulės elektrine atsipirkimo terminas kur kas didesnis, negu įprastos saulės elektrinės ant stogo, bet ar kada skaičiavote, per kiek atsiperka paprasta automobilio stoginė?

Užsakymams

03Įgyvendinti projektai

solar carport solitek integrated solar panels
 • icon

  Automobilio stoginės galia5,6 kW

 • icon

  VietaVilnius

 • icon

  Saulės moduliaiSOLID Bifacial

carport integrated solar stogine su solitek saules moduliais
 • icon

  Automobilio stoginės galia5,6 kW

 • icon

  VietaVokietija

 • icon

  Saulės moduliaiSOLID Bifacial