Siunčiami duomenys …
SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas Rugpjūtis 30, 2023

01Naujienos

SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas

SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas

Saulės modulių gamintojui „SoliTek“ atsivėrė dar daugiau galimybių. Įmonė gavo oficialų patvirtinimą iš Vokietijos konstrukcijų inžinerijos instituto (Deutsches Institut für Bautechnik, DIBt) dėl saulės elektrinių vietoj stogo dangos sprendimų. Šis pasiekimas yra svarbus žingsnis saulės energetikos industrijos vystymuisi ir rodo „SoliTek“ požiūrį į kokybę, saugumą bei inovacijas saulės modulių gamyboje.

Sertifikatai liudija lyderystę rinkoje

Įtakinga organizacija Vokietijos statybos sektoriuje DIBt vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant statybos saugumą ir inovacijas. Atliekant griežtas vertinimo procedūras, DIBt užtikrina, kad statybos projektai laikytųsi aukščiausių saugumo ir inovacijų standartų.

DIBt patvirtinimas suteikia abZ ir aBG sertifikatus, liudija meistriškumą ir patikimumą, o būtent tokius sertifikatus gavo „SoliTek“ produktai. Šie sertifikatai ne tik patvirtina produktų kokybę, bet ir nustato, kad saulės moduliai, neturintys šių sertifikatų, netinkami naudoti kaip stogo dangos sprendimai.

Gavusi DIBt patvirtinimą, „SoliTek“ prisijungė prie elitinės saulės modulių gamintojų grupės visame pasaulyje. Toks pripažinimas dar kartą patvirtina, kad „SoliTek“ yra pramonės lyderė, o jos profesionali komanda yra pasiryžusi keisti saulės energijos technologijų ateitį.

SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas

Platus pritaikymo spektras

Jau keletą metų „SoliTek“ aktyviai dalyvauja Vokietijos rinkoje ir tiekia Europoje gaminamus stiklas-stiklas saulės modulius, skirtus įvairiems elektros energijos projektams.

Su nauju saulės elektrinių, kurios diegiamos vietoj stogo dangos, sprendimo patvirtinimu, „SoliTek“ plečia galimybių ribas ir siūlo savo produkciją integruotiems sprendimams, apimantiems įvairias sritis. Tai gali būti ne tik stogai su įmontuotomis saulės elektrinėmis, bet ir stoginės automobiliams, terasos, pavėsinės ar net šiltnamiai. „SoliTek“ integruoti saulės moduliai sujungia funkcionalumą su šiuolaikinės architektūros estetika.

„SoliTek“ sėkmingai įveikė 8 griežčiausių standartų testus

„Kelionė siekiant šio sertifikato buvo pažymėta išsamiais bandymais ir metų įsipareigojimu. Nepaisant visų iššūkių, siekdami tobulumo, mes sėkmingai įveikėme aštuonis griežtus išbandymus“, – įspūdingą įmonės pasiekimą komentavo „SoliTek“ vadovas Julius Sakalauskas.

Gavus DIBTt patvirtinimą bei sertifikatus, „SoliTek“ pasitinka naują saulės energijos integravimo galimybių erą. Bendrovė yra pasirengusi pertvarkyti saulės energija varomų architektūrinių sprendimų kraštovaizdį, derindama naujoves, saugumą ir estetinį patrauklumą precendento neturinčiais būdais.

02Daugiau naujienų

SoliTek vienijasi su LuxChemtech perdirbimo projektams Spalis 18, 2023

SoliTek vienijasi su LuxChemtech perdirbimo projektams

„SoliTek“ džiaugiasi galėdama pranešti apie naują partnerystę su saulės modulių ir puslaidininkių atliekų perdirbimo įmone „LuxChemtech“ iš Vokietijos. Tai atveria duris bendrovei „SoliTek“ įsitraukti į fotovoltinių modulių atliekų tvarkymą ir užtikrinti, kad pasibaigus jų eksploatavimo laikui fotovoltiniai moduliai būtų tinkamai perdirbami naudojant naujausias technologijas. Ekologiška gamyba vyksta žiedinės ekonomikos principu.

SoliTek nubrėžė naują tvarumo standartą - aplenkė kitus 400 kartų Rugsėjis 25, 2023

SoliTek nubrėžė naują tvarumo standartą - aplenkė kitus 400 kartų

Visame pasaulyje stebint nerimą keliančius klimato kaitos procesus, vis daugiau įmonių siekia tapti neutraliomis ar draugiškomis aplinkai. Vienas iš būdų pasiekti šį standartą – mažinti anglies dvideginio emisiją gamybiniuose procesuose. Kol vieniems tai – siekiamybė, didžiausia saulės modulių gamintoja Šiaurės Europoje „SoliTek“ šioje srityje gerokai pralenkė daugelį įmonių, 2022-aisiais metais pasiekusi nulinę CO2 emisiją ir gavusį tai patvirtinantį europinį sertifikatą.

SoliTek įmonių grupei „Skuba“ įrengė 1,4 MW saulės elektrinę Rugsėjis 19, 2023

SoliTek įmonių grupei „Skuba“ įrengė 1,4 MW saulės elektrinę

Sėkmingai užbaigtas vienas didesnių projektų Lietuvoje – ant sunkiojo komercinio transporto ekspertų Europoje UAB „Skuba“ pastatų komplekso stogų įrengta 1,4 megavato saulės elektrinė, sumontuota beveik 3800 modulių. Šiam neeiliniam projektui įmonė pasirinko pirmaujančią saulės energijos sprendimų kūrėją bei didžiausią saulės modulių gamintoją Šiaurės Europoje – įmonę „SoliTek“.

SoliTek - vienintelis saulės modulių gamintojas gavęs tvarumo „Oskarą“ Rugsėjis 07, 2023

SoliTek - vienintelis saulės modulių gamintojas gavęs tvarumo „Oskarą“

Vienintelė saulės modulių ir energijos kaupimo sistemų gamintoja Lietuvoje „SoliTek“ tampa pirmąja ir vienintele įmone pasaulyje saulės modulių gamybos rinkoje gavusia prestižinį „tvarumo Oskarą“ - Cradle to Cradle (C2C) aukso sertifikatą. Šį sertifikatą „SoliTek“ įteikė tarptautinis C2C produktų inovacijų institutas (JAV).

Kai taupymas gali baigtis blogai: visa tiesa apie saulės elektrinių pavojus Rugsėjis 06, 2023

Kai taupymas gali baigtis blogai: visa tiesa apie saulės elektrinių pavojus

Vis daugiau lietuvių renkasi atsinaujinančius energijos šaltinius – populiarėja saulės elektrinės. Kartu išaugo ir saulės elektrinių montuotojų skaičius. Bet ne visų jų paslaugos yra kokybiškos. Šio darbo imasi prieš tai buvę visai kitos profesijos atstovai. Jų siūlomos žemesnės kainos gundo, tačiau siekis sutaupyti gali baigtis nuostolingai.