Siunčiami duomenys …
SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas Rugpjūtis 30, 2023

01Naujienos

SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas

SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas

Saulės modulių gamintojui „SoliTek“ atsivėrė dar daugiau galimybių. Įmonė gavo oficialų patvirtinimą iš Vokietijos konstrukcijų inžinerijos instituto (Deutsches Institut für Bautechnik, DIBt) dėl saulės elektrinių vietoj stogo dangos sprendimų. Šis pasiekimas yra svarbus žingsnis saulės energetikos industrijos vystymuisi ir rodo „SoliTek“ požiūrį į kokybę, saugumą bei inovacijas saulės modulių gamyboje.

Sertifikatai liudija lyderystę rinkoje

Įtakinga organizacija Vokietijos statybos sektoriuje DIBt vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant statybos saugumą ir inovacijas. Atliekant griežtas vertinimo procedūras, DIBt užtikrina, kad statybos projektai laikytųsi aukščiausių saugumo ir inovacijų standartų.

DIBt patvirtinimas suteikia abZ ir aBG sertifikatus, liudija meistriškumą ir patikimumą, o būtent tokius sertifikatus gavo „SoliTek“ produktai. Šie sertifikatai ne tik patvirtina produktų kokybę, bet ir nustato, kad saulės moduliai, neturintys šių sertifikatų, netinkami naudoti kaip stogo dangos sprendimai.

Gavusi DIBt patvirtinimą, „SoliTek“ prisijungė prie elitinės saulės modulių gamintojų grupės visame pasaulyje. Toks pripažinimas dar kartą patvirtina, kad „SoliTek“ yra pramonės lyderė, o jos profesionali komanda yra pasiryžusi keisti saulės energijos technologijų ateitį.

SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas

Platus pritaikymo spektras

Jau keletą metų „SoliTek“ aktyviai dalyvauja Vokietijos rinkoje ir tiekia Europoje gaminamus stiklas-stiklas saulės modulius, skirtus įvairiems elektros energijos projektams.

Su nauju saulės elektrinių, kurios diegiamos vietoj stogo dangos, sprendimo patvirtinimu, „SoliTek“ plečia galimybių ribas ir siūlo savo produkciją integruotiems sprendimams, apimantiems įvairias sritis. Tai gali būti ne tik stogai su įmontuotomis saulės elektrinėmis, bet ir stoginės automobiliams, terasos, pavėsinės ar net šiltnamiai. „SoliTek“ integruoti saulės moduliai sujungia funkcionalumą su šiuolaikinės architektūros estetika.

„SoliTek“ sėkmingai įveikė 8 griežčiausių standartų testus

„Kelionė siekiant šio sertifikato buvo pažymėta išsamiais bandymais ir metų įsipareigojimu. Nepaisant visų iššūkių, siekdami tobulumo, mes sėkmingai įveikėme aštuonis griežtus išbandymus“, – įspūdingą įmonės pasiekimą komentavo „SoliTek“ vadovas Julius Sakalauskas.

Gavus DIBTt patvirtinimą bei sertifikatus, „SoliTek“ pasitinka naują saulės energijos integravimo galimybių erą. Bendrovė yra pasirengusi pertvarkyti saulės energija varomų architektūrinių sprendimų kraštovaizdį, derindama naujoves, saugumą ir estetinį patrauklumą precendento neturinčiais būdais.

02Daugiau naujienų

ESO pristato svarbius atnaujinimus norintiems įsirengti elektrines Birželis 13, 2024

ESO pristato svarbius atnaujinimus norintiems įsirengti elektrines

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) skelbia apie svarbius Pasinaudojimo elektros tinklais tvarkos aprašo atnaujinimus, kurie jau nuo vakar leidžia privatiems ir verslo klientams lengviau įsirengti saulės ar vėjo elektrines Lietuvoje. Šie pakeitimai, patvirtinti Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT), padidina elektros pralaidumų paskirstymo efektyvumą, sumažindami grupių skaičių nuo devynių iki trijų.

Iš valstybės – papildomi 40 mln. saulės elektrinėms Birželis 10, 2024

Iš valstybės – papildomi 40 mln. saulės elektrinėms

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) birželio 11 d. skelbs ilgai gyventojų lauktą papildomą kvietimą saulės elektrinėms. Šis kvietimas – trečiasis ir iki šiol didžiausias šiais metais. Po šito kvietimo numatomas naujas šaukimas tik kitų metų pavasarį, taigi labai svarbu neprarasti šios galimybės. Ekspertė aiškina, ką turi žinoti fiziniai asmenys, norintys pretenduoti į valstybės paramą.

SoliTek saulės elektrinė įrengta 40 metrų aukštyje Gegužė 29, 2024

SoliTek saulės elektrinė įrengta 40 metrų aukštyje

Nuo 1974 metų Lietuvos žemės ūkio sektoriuje veikianti grūdų paruošimo, saugojimo ir prekybos bendrovė AB „Jonavos grūdai“ – viena pirmųjų, įsirengusių 500 kW galios saulės elektrinę 40 metrų aukštyje. Ant Valstybės rezervą galinčios saugoti bendrovės grūdų elevatoriaus stogo sumontuoti saulės moduliai generuos beveik pusę jai reikalingo elektros energijos kiekio – toks projektas įgyvendintas tik iš įmonės vidinių lėšų.

Saulės stoginė – Europos mados klyksmas, kuris skinasi kelia ir į Lietuvą Gegužė 09, 2024

Saulės stoginė – Europos mados klyksmas, kuris skinasi kelia ir į Lietuvą

Nuo 467,1 mln. 2023-iais iki 1058,8 mln. dolerių 2030-iais – tokį pasaulinės saulės stoginių rinkos vertės augimą numato naujausios prognozės. Šiuo laikotarpiu metinis pasaulinės rinkos augimo koeficientas turėtų siekti 12,4 proc., o didžiausias vaidmuo patikimas Europai. Kas tai lemia? Atsako ekspertai.

BOD Group atidarė išskirtinį pastatą ir paleido baterijų gamybos liniją Balandis 23, 2024

BOD Group atidarė išskirtinį pastatą ir paleido baterijų gamybos liniją

Auštųjų technologijų įmonių grupė „BOD Group“ atvėrė vieno moderniausių pastatų Europoje duris. Bendrovės pasididžiavimu tapęs „Verslo ir inovacijų centras“ simbolizuoja kryptį, leidžiančią Lietuvai ir Europai siekti greitesnės žaliosios transformacijos. Šiame išskirtinai energetiškai taupiame pastate buvo oficialiai paleista ir pirmoji Baltijos šalyse išmaniųjų baterijų gamybos linija.