Siunčiami duomenys …

01Nelaukite eilėje

Elektromobilių įkrovimo stotelės ten, kur reikia Jums

Lietuvoje gausėjant elektromobilių vis sunkiau surasti laisvą elektromobilių įkrovimo stotelę tada, kai jos reikia. Patogiausia ir naudingiausia elektromobilį įkrauti savo stotelėje – namuose, kai ilsitės ar darbe, kol automobilis stovi aikštelėje. Todėl verta pasinaudoti valstybės skiriama dotacija ir suskubti investuoti į elektromobilio įkrovimo įrangą. Nebelaukite eilėse, įsirenkite elektromobilių įkrovimo stotelę ten, kur reikia jums.

SoliTek specialistai ne tik padės jums išsirinkti tinkamiausią elektromobilio krovimo įrenginį jūsų stotelei, bet ir įrengs jūsų objekte. Jeigu turite saulės elektrinę, bateriją, patars kaip geriau išnaudoti visos įrangos galimybes ir elektromobilį krauti kuo pigiau.

Pasiūlyme pateiksime lengvai pritaikomus Lietuvoje elektromobilių įkrovimo stotelių sprendimus. Šie sprendimai tinka montuoti lauke, namuose, daugiabučiuose ir verslo centruose ar jų prieigose.

Įkrovimo stotelė, ten, kur reikia jums

Įkrovimo stotelė, ten, kur reikia jums

Prie namo, daugiabučio, verslo centrų, pramogų centrų, įstaigų ar visuomeninių pastatų.

Galima gauti paramą iki 80 proc.

Galima gauti paramą iki 80 proc.

Paramą gali gauti privatūs namų ūkiai, daugiabučių bendrijos, bendruomenės ar verslo atstovai.

Suderinama su saulės elektrine

Suderinama su saulės elektrine

Išnaudokite saulės energiją ir kraukite autombilį (beveik) nemokamai.

Parama elektromobilių įkrovimo stotelėms

2023 rugsėjo mėnesį buvo paskelbtas kvietimas gauti paramą elektromobilių įkrovimo stotelėms įsirengti. Šiuo metu yra aktyvūs 4 kvietimai Lietuvos energetikos asociacijos (LEA) puslapyje. Nuoroda rasite žemiau.

Gauti paramą elektromobilio stotelei įsirengti - gana paprasta: užpildykite prašymą pateiktoje nuorodoje, LEA per 40 darbo dienų pateiks raštą, kad finansavimas (parama) jums patvirtintas. Po šio rašto gavimo turite 12 mėnesių elektromobilio stotelei įsirengti. Po įsirengimo per 60 d. d. pateikę prašymą išmokėti paramą. netrukus ją turėtumėte gauti.

Pretenduoti į paramą gali privačių namų ar sodų savininkai, daugiabučių bendrijų, privataus verslo, įstaigų ar organizacijų atstovai.

Kvietimui skirta apie 20 mln. EUR. Pildyti paraišką galima iki 2024 rugsėjo 30 d. arba kol bus rezervuotas šiam etapui skirtas biudžetas.

Pildyti dotacijos prašymo formą LEA puslapyje.