Siunčiami duomenys …

01Patikėkite profesionalams

Saulės elektrinių priežiūra ir servisas

Jeigu sugedo saulės elektrinė, ji ne tik negamina elektros, bet ir jūs patiriate realių nuostolių. Gedimų būna įvairių – jie kyla ne tik nuo netinkamos ar netinkamai sumontuotos įrangos, bet ir netinkamos elektrinės priežiūros. SoliTek elektrinių priežiūros ir serviso specialistai pasiruošę jums padėti.

Dažniausiai gendančios saulės elektrinės sistemos dalys:

Inverteris (įtampos keitiklis) – tai įtaisas, keičiantis pastovią elektros srovę į kintamąją. Inverterių gedimų priežastys gali būti įvairios, o išsijungus inverteriui sustoja visos elektrinės moduliai.

Optimizatoriai – antras pagal dažnumą gendantis įtaisas ir, sugedus vienam optimizatoriui dažniausiai nutraukiama visos elektrinės dalies veikla. Jeigu optimizatoriai keli arba net ant visų modulių, nustatyti gedimą iš karto nėra labai lengva.

Saulės moduliai – retai genda, bet gedimai įvyksta dėl neteisingo transportavimo ir montavimo klaidų. Modulių dūžiai dažniau nutinka saulės moduliams sumontuotiems ant žemės. Juos lemia neatsargus darbas su žoliapjove ar kita namo aplinkos priežiūros įranga.

Tvirtinimo sistemos laisvumas – dar viena modulių dūžių priežastis. Atsilaisvinus moduliui, jis ne tik gali išslysti iš montavimo vietos, bet ir nutraukti laidus bei visą elektros grandinę. Todėl labai svarbu laiku identifikuoti atsilaisvinusias vietas ir jas sutvirtinti.

Kiekviena valanda neveikiant elektrinei - svarbi

Kiekviena valanda neveikiant elektrinei - svarbi

Saulėtomis pavasario dienomis 10 kW saulės elektrinė gali pagaminti virš 100 kWh. Tad kiekviena saulės elektrinės neveikimo valanda - kainuoja jums

Įvertinsime ir namo elektros instaliacijos būklę

Įvertinsime ir namo elektros instaliacijos būklę

Būna atveju, kad dėl saulės elektrinės neveikimo kalta ne saulės elektrinės įranga, o klaidos namo elektros instaliacijoje ar ESO dalyje

Greitas ir efektyvus gedimų šalinimas visoje Lietuvoje

Greitas ir efektyvus gedimų šalinimas visoje Lietuvoje

Jeigu sudužo ar neefektyviai veikia saulės modulis - jeigu saulės modulis mūsų gamybos, pakeitimą atliksime operatyviai, nes modulius turime vietoje.

Nenorite patys prižiūrėti saulės elektrinės? Galime ir mes

Nenorite patys prižiūrėti saulės elektrinės? Galime ir mes

Patikėkite saulės elektrinės priežiūrą SoliTek. Jeigu saulės elektrinę montavome ne mes, įvertiname saulės elektrinės būklę, pateikiame bendrą apžiūros aktą su defektų, jeigu tokie yra, sąrašu.

Saulės elektrinės priežiūrą vieną kartą per metus sudaro:

  • Saulės elektrinės patikra termovizoriaus pagalba
  • Elektros instaliacijos patikra
  • Namo elektros instaliacijos vizualinė patikra (pateikiamas defektinis aktas)
  • Elektros instaliacijos elektrofizikiniai matavimai, pateikiamas elektrofizikinių matavimų bandymų protokolas
  • Inverterio (įtampos keitiklio) ir namo įvadinio automatinio jungiklio suveikimo patikrinimas (pateikiamas bandymo protokolas)
  • Įtampos svyravimų patikra ir analizė. Kiekvienos fazės matavimas. Pateikiamas įtampos svyravimų grafikas
  • Smulkus elektros instaliacijos remontas atliekamas už papildomą mokestį
  • Saulės elektrinės modulių plovimas už papildomą mokestį

Nesate tikri dėl elektrinės veiklos? Susisiekite su serviso komanda

Kokybiškų komponentų ir tinkamai sumontuota saulės elektrinė gali patikimai veikti ilgą laiką. SoliTek montavimo komandos naudoja tik konkrečiai stogo dongai pritaikytus laikiklius. Stiklas stiklas saulės moduliams suteikiame 30 metų garantiją, inverteriams – priklauso nuo gamintojo – vidutiniškai 10.

Atliekame ne tik saulės modulių garantinį remontą, bet ir tvirtinimo sistemų bei inverterių, kuriuos sumontavo SoliTek. Kitų įmonių garantinių įsipareigojimų neperimame, bet įvertinti saulės elektrinės įrengimą., nesvarbu, kas tuo rūpinosi, galime. Taip pat pasiūlysime sprendimų kaip optimizuoti elektrinės darbą arba pasiūlysime kuo pakeisti netinkamai veikiančią įrangą.

Jeigu įtariate, kad jūsų elektrinė veikia netinkamai, susisiekite dabar.

Nesate tikri dėl elektrinės veiklos? Susisiekite su serviso komanda