Skaičiuojame …

01Saulės elektrinės tiesiai iš gamintojo

Saulės elektrinės įrengimas

Tinkamai įrengtos saulės elektrinės gali pagaminti visą namams reikalingą elektros kiekį. Šiuo metu įsirengiantiems saulės elektrines skiriama  parama, kuri gali sudaryti ir trečdalį investicijų į saulės elektrines sumos. O sutaupyti - tai dažnai svarbiausias argumentas pradedantiems galvoti apie saulės elektrines.

Lietuvoje gaminami SoliTek saulės moduliai, 2021 m. atnaujinta ir sertifikuota saulės modulių gamybos linija, atestuoti saulės elektrinės įrengimo specialistai ir nuodugni kokybės kontrolė nuo pirmo iki paskutinio žingsnio - saulės elektrinės paleidimo - pagrindinės priežastys, kodėl savo saulės elektrinės įrengimą galite ramiai patikėti SoliTek.

Pasiūlymas vis dar svarstantiems

Pasiūlymas vis dar svarstantiems

Įsirenkite saulės elektrines iki 2022 m. sausio 15 d. ir gaukite dovanų, bei mokėjimo atidėjimą.

1 saulės modulis su įrengimu - dovanų

1 saulės modulis su įrengimu - dovanų

Dovanojame 1 saulės modulį, jo įrengimą ir visus susijusius kaštus arba tokio dydžio nuolaidą.

Mokėjimo atidėjimas!

Mokėjimo atidėjimas!

Daliai mokėjimo už saulės elektrines taikysime atidėjimą - tol, kol gausite kompensaciją iš APVA.

Kodėl saulės elektrinės iš SOLITEK?

Mes galime pasiūlyti efektyviausią būtent Jums saulės elektrinės sprendimą. Saulės elektrinės galia (tuo pačiu ir kaina)

Kodėl saulės elektrinės iš SOLITEK?

Mes galime pasiūlyti efektyviausią būtent Jums saulės elektrinės sprendimą. Saulės elektrinės galia (tuo pačiu ir kaina) priklauso nuo jūsų elektros suvartojimo. Kaip kinta rekomenduojama saulės elektrinės galia (ir galima ES parama) nuo elektros poreikio, galite pamatyti žemiau, saulės elektrinės galios skaičiuoklėje.

SoliTek gamykloje Vilniuje gaminame skirtingus saulės modulius (plačiau apie jį čia) ir turime patikrintus montavimo sprendimus, todėl pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti būtent jums optimaliausią saulės elektrinę ant šlaitinio arba plokščio stogo, vietoje stogo dangos, įrengtą ant žemės ar automobilio stoginę su integruota saulės elektrine. 

Atliksime visus reikalingus skaičiavimus, matavimus, nubraižysime saulės elektrines ant jūsų stogo ir sutvarkysime arba padėsime paruošti dokumentus su ESO, VEI ir APVA. Jums beliks tik pasirašyti sutartį ir laukti mūsų kvalifikuotos instaliuotojų komandos. Jeigu norite atsiskaityti dalimis ar išsimokėtinai, turime patikimų finansinių partnerių, o palūkanos 4,9 proc.

SVARBU:

Visiems, įsirengiantiems saulės elektrines nuo 2021 spalio 1 iki 2022 sausio 15 d. dovanojame papildomą 1 saulės modulį su įrengimo darbais, arba suteikiame atitinkamos sumos nuolaidą. Be to, visiems, kurie pretendavo į paramą iš APVA saulės elektrinei, suteiksime dalies mokėjimo atidėjimą - tol, kol gausite išmoką iš APVA.

Yra daugybė klausimų, kurie kyla pradėjus galvoti apie saulės elektrines, tad pasistengėme į juos atsakyti rubrikoje Klausimai apie saulės elektrines. Tie klausimai iš tiesų kilo dažnam mūsų klientui. Bet, jeigu nerandate atsakymo į savo klausimą, drąsiai klauskite mūsų jau dabar.

02Kokios galios saulės elektrinės jums reikia?

Priklauso nuo elektros energijos poreikio per mėnesį. Nurodykite jį

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

03Saulės elektrinės montavimo sprendimai

Kur galime sumontuoti saulės elektrines jums?

Saulės elektrinės vietoj stogo dangos

Planuojate keisti stogo dangą? Įsirenkite saulės elektrinę vietoj stogo dangos. Joks šiferio lakštas neatrodys kaip stiklas stiklas saulės moduliai ir nepradės nešti jums pinigų. 

04Klausimai apie saulės elektrines

 • Kaip veikia saulės elektrinės?

  Mažiau
 • Saulės moduliai ir saulės elektrinės sprendimai

  Mažiau
 • Finansiniai klausimai įsigyjantiems saulės elektrines

  Mažiau
 • Saulės elektrinės priežiūra

  Mažiau

05Saulės moduliai - ką pasiūlysime jūsų saulės elektrinei?

Saulės moduliams STANDARD (Ekonominis saulės elektrinės variantas) suteikiame 20 metų garantiją, 84,8 proc. efektyvumo garantiją po 25 metų. Monokristaliniai (juodi)  saulės moduliai – 360 W galingumo. Išmatavimai (mm) 1765 x 1048 x 35, svoris 20 kg, priekis 3,2 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga, nugarėlė iš polimero, aliuminio rėmas. Aliuminio rėmas gali būti ir juodas. O visiškai juodas modulis vadinamas FULLBLACK. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 2530 Pa / 3600 Pa (su 1,5 karto saugumo faktoriumi). Kontaktų dėžutės 3 plastmasinės, IP 68 ventiliuota. Degumo klasė II. 

Saulės moduliai STANDARD yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Duomenų lapas SoliTek_Standard HC.120-B-360W.pdf

Solitek standard saulės moduliai (baterijos)

Dvipusiai saulės moduliai BLACKSTAR surenka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius nuo žemės ar stogo. Naudojama technologija leidžia ne tik padidinti sugeneruotos elektros energijos kiekį, bet ir prailgina elementų tarnavimo laiką.
Dėl šios technologijos moduliai gali generuoti iki 25% daugiau elektros. Priekinė pusė - 360 W galios, kartu su nugarinės dalies generacija - iki 430 W, priklauso nuo sąlygų.

Dvigubo stiklo saulės moduliai BLACKSTAR su garantija 30 metų, o efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Monokristaliniai juodi saulės moduliai BLACKSTAR – 360 W galingumo (efektyvumas 19,04 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1782x1061x35; masė 24 kg, priekis ir nugarėlė 2 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 3600 Pa (su 1,5 karto saugumo faktoriumi) kontaktų dėžutės 3, plastmasinės, IP 68, ventiliuotos. Degumo klasė A. Su rėmu.

Saulės moduliai BLACKSTAR yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Saulės moduliai BLACKSTAR yra sertifikuoti Cradle to Cradle inovacijų instituto kaip ekologiškiausi saulės moduliai. Skaityti daugiau

Duomenų lapas: BLACKSTAR B.60 360W.pdf

Blackstar bifacial saulės moduliai

Dvipusiai saulės moduliai SOLID Bifacial surenka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius nuo žemės ar stogo. Naudojama technologija leidžia ne tik padidinti sugeneruotos elektros energijos kiekį, bet ir prailgina elementų tarnavimo laiką.
Dėl šios technologijos moduliai gali generuoti iki 25% daugiau elektros. Priekinė pusė - 350 W galios, kartu su nugarinės dalies generacija - iki 430 W, priklauso nuo sąlygų.

Dvigubo stiklo moduliai Solid Bifacial suteikiama garantija 30 metų, o efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Monokristaliniai juodi saulės moduliai SOLID Bifacial – 350 W galingumo (efektyvumas 18,85 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1778,5 x 1057 x 7,1; svoris 30 kg, priekis ir nugarėlė 3 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 5330 Pa (su 1,5 karto saugumo faktoriumi) kontaktų dėžutės 3, plastmasinės, IP 68, ventiliuotos. Degumo klasė A. Berėmis.

Saulės moduliai SOLID BIFACIAL yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Saulės moduliai SOLID BIFACIAL yra sertifikuoti Cradle to Cradle inovacijų instituto kaip ekologiškiausi saulės moduliai. Skaityti daugiau

Duomenų lapas SOLID_Bifacial B.60 350W.pdfSolid Bifacial saulės moduliai

06Nuo ko pradėti?

Užpildykite užklausą, o saulės elektrinės įrengimu pasirūpinsime mes

01 Įvertinsime Jūsų situaciją

Įvertinsime Jūsų situaciją

02 Pateiksime asmeninį saulės elektrinės pasiūlymą

Pateiksime asmeninį saulės elektrinės pasiūlymą

03 Nubraižysime saulės elektrinę ir gausime leidimus

Nubraižysime saulės elektrinę ir gausime leidimus

04 Įrengsime saulės elektrinę bei sutvarkysime visus formalumus

Įrengsime saulės elektrinę bei sutvarkysime visus formalumus