Siunčiami duomenys …

01Saulės elektrinės namams

Saulės elektrinės namams - tiesiai iš gamintojo

Saulės elektrinės tampa neatskiriama namų įrangos dalimi. Tinkamos galios saulės elektrinės gali pagaminti visą namams reikalingą elektros energijos kiekį. 

Šiuo metu įsirengusieji saulės elektrines namams gali gauti APVA paramą. Gauta parama sumažina saulės elektrinės (iki 10 kW galios) kainą trečdaliu. Paramos kvietimo nebereikia laukti taip, kaip anksčiau - išmoką už įrengtą saulės elektrinę galėsite gauti jau ją įsirengę. Jeigu ESO tinklo pajėgumai leidžia, namų ūkyje nesudėtinga įsirengti iki 100 kW galios saulės elektrines. Jeigu ESO riboja jūsų saulės elektrinės veiklą, verta pasvarstyti apie saulės elektrinę namams su baterija SoliTek NOVA.

Dažniausiai mūsų privatūs klientai renkasi 10 kW galios saulės elektrines. Tokios galios elektrinės per metus gamins apie 10000 kWh elektros energijos. Norėdami, kad saulės elektrinė jums tarnautų ilgai ir efektyviai, pasirinkite patikimą rangovą, įrangą ir jos gamintoją.

Saulės elektrinės įrengimas (jeigu turite ESO išduotas prisijungimo sąlygas) šiuo metu įmanomas gana greitai. Spauskite geltoną mygtuką žemiau, pateikite mūsų prašomą informaciją ir gausite pasiūlymą su kaina savo saulės elektrinei. O netrukus SoliTek autobusiukas su viskuo, ko reikia jūsų saulės elektrinei, įsuks į jūsų kiemą. 

Saulės elektrinės aprūpins namus elektra

Saulės elektrinės aprūpins namus elektra

Palankiomis sąlygomis 10 kW galios saulės elektrinės per metus generuoja apie 10000 kWh

Saulės elektrinės tik su SoliTek saulės moduliais

Saulės elektrinės tik su SoliTek saulės moduliais

Saulės elektrinės įrengimas tik su Lietuvoje pagamintais saulės moduliais

Greitas saulės elektrinės įrengimas

Greitas saulės elektrinės įrengimas

11 montavimo komandų gali pasiūlyti operatyvų saulės elektrinių įrengimą

Kokia saulės elektrinės kaina?

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo visų saulės elektrinės sudedamųjų dalių: saulės elektrinės galios, saulės modulių, inverterio,

Kokia saulės elektrinės kaina?

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo visų saulės elektrinės sudedamųjų dalių: saulės elektrinės galios, saulės modulių, inverterio, saulės elektrinės montavimo vietos, stogo dangos, ar montavimo ant žemės, šešėlių galimybės ir t.t. 

Įvertinę situaciją, pasiūlysime jūsų namo stogui ar sklypui pritaikytą saulės elektrinės sprendimą ir šio sprendimo kainą. Saulės elektrinės projektą pritaiksime jūsų stogo dangai, stogo konfigūracijai ar parengsime montavimui ant žemės. Saulės elektrinės - metų projektas. Rekomenduojama saulės elektrinės galia (ir kaina), priklauso ne nuo momentinio ar mėnesinio (ar elektrinės dienos generacijos), o nuo metinio elektros energijos poreikio. Kaip kinta saulės elektrinės galia nuo elektros poreikio, rasite galios skaičiuoklėje žemiau. 

Planuodami savo saulės elektrinę pasidomėkite, kokios galios saulės elektrinę ESO leis įsirengti jūsų norimu adresu. ESO prisijungimo sąlygų elektrinei taip pat reikės jeigu pretenduosite į APVA paramą. Nežinote, kaip jas gauti ar nuo ko pradėti? Mes patarsime pradėję jūsų saulės elektrinės projektą.

Už saulės elektrinę namams atsiskaityti dalimis, paimti paskolą ar įsigyti išsimokėtinai. Turime finansinių partnerių, o metinės palūkanos SoliTek klientams vos nuo 4,9 proc.

Nurodykite savo elektros poreikį, atsakykite į kitus klausimus ir netrukus sužinosite, kokia saulės elektrinės kaina būtų jūsų namams. Pasiūlymą atsiųsime su skirtingais saulės moduliais.

Saulės elektrinės galios skaičiuoklė

Nurodykite elektros poreikį per mėn. ir sužinokite saulės elektrinės kainą

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

03Saulės elektrinės montavimo sprendimai

Kur galime sumontuoti saulės elektrines?

Kodėl saulės elektrinė iš saulės modulių gamintojo?

 1. Atnaujinta saulės modulių gamybos linija - naujesnės technologijos, pažangesni saulės moduliai;
 2. Platus saulės modulių pasirinkimas: matinio stiklo, blizgaus stiklo, visiškai juodi ar dalinai permatomi;
 3. Tvariai Lietuvoje pagaminti su 30 metų garantija - stiklas stiklas saulės moduliams, 2023 m. buvo suteiktas GOLD Cradle to Cradle sertifikatas, aukščiausias įvertinimas pasaulyje saulės modulių kategorijoje. 
 4. Saulės moduliai gaminami Lietuvoje, perdirbami ir be toksinių medžiagų, patvirtinta SandaHus;
 5. Kvalifikuoti ir atestuoti saulės elektrinės projektavimo ir įrengimo specialistai;
 6. Nuodugni kokybės kontrolė nuo saulės modulio gamybos iki saulės elektrinės paleidimo;
 7. Virš 3000 įrengtų saulės elektrinių Lietuvoje;
 8. 11 patyrusių saulės elektrinių montavimo komandų;
 9. Ir saulės modulių gamintojas, ir saulės elektrinės montuotojas, esantis arčiausiai jūsų - Lietuvoje.
Kodėl saulės elektrinė iš saulės modulių gamintojo?
Patirtis: nuo saulės modulių gamybos iki saulės elektrinių

Patirtis: nuo saulės modulių gamybos iki saulės elektrinių

Investicija į saulės elektrines yra sąlyginai didelė, tad svarbu, kad ji atsipirktų greičiau ir neštų daugiau naudos. Esame tikri, kad mūsų geriausi stiklas stiklas saulės moduliai ir platus kitų gaminių asortimentas, patenkins ne tik išrankiausių klientų poreikius, bet ir nustebins tuos, kam rūpi optimali saulės elektrinės kaina ir adekvati kokybė.

Daugybė klausimų kyla pradėjus galvoti apie saulės elektrines arba jas jau įsirengus, tad pasistengėme į juos atsakyti rubrikoje DUK apie saulės elektrines. Jeigu nenorite gilintis į techninius saulės elektrinės įrengimo niuansus, galite ramiai patikėti savo saulės elektrinės įrengimą SoliTek. Per ketverius metus įrengta per 3000 saulės elektrinių savo klientams Lietuvoje. 

Šiuo metu savo klientams siūlome ir elektromobilių stotelių įrengimo paslaugą.

Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?

Net ir įmantrios 10 kW saulės elektrinės (ant kelių šlaitų) įrengimas netrunka ilgiau negu 2 dienos. Kiek ilgiau trunka saulės elektrinės vietoj stogo dangos įrengimas ir saulės elektrinės ant žemės įrengimas.

Bet saulės elektrinės įrengimo procese imliausias laikui yra pasiruošimas ir visų sudedamųjų dalių komplektacija. 

Ką mes veiksime pasiruošimo, kuris ideliu atveju truktų apie savaitę, metu? 

Atliksime reikalingus skaičiavimus, matavimus, nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo taip, kad nebūtų jokios rizikos ja naudojantis. Sutvarkysime arba padėsime paruošti dokumentus ESO ir APVA. Jums tereikia tik pasirašyti sutartį ir laukti SoliTek saulės elektrinių montuotojų komandos.

Jeigu jūsų namo stogas nėra idealus įrengti saulės elektrinei, pateiksime sprendimų kaip pasiekti jums reikalingą elektros generacijos kiekį. Tik tam gali reikėti kiek galingesnės saulės elektrinės, daugiau saulės modulių, optimizatorių ar kitų technologinių sprendimų. 

Įdomu kada galėtumėme įrengti saulės elektrinę jums? Palikite užklausą ir mes būtinai pasakysime.

Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?

04Klausimai apie saulės elektrines

 • Kaip veikia saulės elektrinės?

  Mažiau
 • Sprendimai saulės elektrinės efektyvumui didinti

  Mažiau
 • Finansiniai klausimai įsigyjantiems saulės elektrines

  Mažiau
 • Saulės elektrinės priežiūra

  Mažiau

05Ką pasiūlysime jūsų saulės elektrinei?

Puikiai tinka tiek saulės elektrinėms ant stogų dėl degumo klasės A, tiek efektyviai išnaudoja savo dvipusiškumo savybes saulės elektrinėse ant žemės. Galinis stiklas - skaidrus ir dalinai dengtas juodai, kas leidžia mums didžiuotis vieninteliu Lietuvoje gaminamu visiškai juodu stiklas stiklas saulės moduliu. Priekinis stiklas - matinis, neturi blizgesio, kokį turi SOLID Bifacial.

Saulės moduliams BLACKSTAR suteikiame 30 metų garantija, efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų, 370 W galingumo (efektyvumas 19,57 %). Išmatavimai (mm): 1782x1061x35; masė 24 kg (kiek lengvesnis už berėmį modulį), priekis ir nugarėlė 2 mm stiklo, priekinis stiklas padengtas anti-refleksine danga. Maksimalios vėjo/sniego apkrovos 3600/6100 Pa. Su juodu rėmu.

Saulės elektrinės su Blackstar bifacial saulės moduliais
saules elektrines su blackstar saules moduliais
 • Saulės elektrinės galia5,28 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

saules jegaine su blackstar saules moduliais solar panel Blackstar
 • Saulės elektrinės galia4,95 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

Skaidraus stiklo dvipusiai stiklas stiklas saulės moduliai SOLID Bifacial surenka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius. Tai pats atspariausias apkrovoms mūsų gaminamas saulės modulis, pagal atsparumą vėjo ir sniego apkrovoms praktiškai neturintis konkurentų.

Stiklas stiklas saulės moduliams SOLID Bifacial suteikiama garantija 30 metų, efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Monokristaliniai juodi saulės moduliai SOLID Bifacial – 370 W galios (efektyvumas 19,92 %). Išmatavimai (mm): 1778,5 x 1057 x 7,1; svoris 30 kg, priekis ir nugarėlė 3 mm grūdinto stiklo, padengto specialia nešvarumus atstumiančia danga. Maksimalios vėjo/sniego apkrovos 5400/10500 Pa. Degumo klasė A. Berėmis.

Saulės moduliai  SOLID Bifacial , kaip ir visi mūsų gaminami stiklas stiklas saulės moduliai, 2023 metais buvo sertifikuoti Cradle to Cradle inovacijų instituto kaip ekologiškiausiai pasaulyje tuo metu gaminami saulės moduliai.

Saulės elektrinės įrengimas su lietuviškais saulės moduliais Solid Bifacial
saules elektrines ant slaitinio stogo solid Bifacial
 • Saulės elektrinės galia9,8 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

saules baterijos stiklas stiklas saules jegaine
 • Saulės elektrinės galia10,5 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

Half-cut celės, priekinis stiklas padengtas antirefleksinė danga. Saulės modulis su balta plėvele yra efektyviausias iš šio tipo saulės modulių (didžiausia galia). Privatiems klientams paprastai siūlome visiškai juodą saulės modulį su juoda galine plėvele, nors norintiems daugiau elektros energijos iš to pačio ploto - geriau rinktis saulės modulį STANDARD su balta nugarine plėvele.

Visi STANDARD saulės moduliai yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijos ir atitinka  IEC 61215:2016; IEC 61730:2016; IEC 62716:2013, IEC 61701:2011, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 standartus.

Visiems moduliams STANDARD suteikiame 20 metų gaminio garantiją ir 84,8 proc. efektyvumo garantiją po 25 metų.

Daugiau apie mūsų gaminamus saulės modulius 

Saulės elektrinės su Solitek standard saulės moduliais
solitek standard saules elektrine solar panels europe
 • Saulės elektrinės galia10,08 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSTANDARD Full Black

saules elektrines su standard moduliais ant zemes. antzemine konstrukcija
 • Saulės elktrinės galia15 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSTANDARD

06Nuo ko pradėti?

Užpildykite užklausą, o saulės elektrinės įrengimas tegu lieka mums

01 Įvertinsime Jūsų elektros poreikį ir planuojamos saulės elektrinės vietą

Įvertinsime Jūsų elektros poreikį ir planuojamos saulės elektrinės vietą

02 Pateiksime saulės elektrinės pasiūlymą su kaina per keletą minučių

Pateiksime saulės elektrinės pasiūlymą su kaina per keletą minučių

03 Nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo, įvertinsime aplinkos įtaką

Nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo, įvertinsime aplinkos įtaką

04 Įrengsime saulės elektrinę, paruošime reikalingus dokumentus

Įrengsime saulės elektrinę, paruošime reikalingus dokumentus