Siunčiami duomenys …

01Saulės elektrinės įrengimas

Saulės elektrinės tiesiai iš gamintojo

Tinkamai įrengtos saulės elektrinės gali pagaminti visą jums reikalingą elektros kiekį. Saules elektrines siūlome tik su savo gaminamais saulės moduliais. Įsirengiantieji saulės elektrines gali gauti APVA paramą, kuri gali sudaryti ir trečdalį saulės elektrinės kainos. 

O kaina - dažnai svarbiausias argumentas pradedantiems galvoti apie saulės elektrines. Įrangos kokybė - antras pagal svarbą argumentas. Dedame visas pastangas, kad mūsų gaminami saulės moduliai ir įrengtos saulės elektrinės veiktų maksimaliai efektyviai kuo ilgesnį laiką. 

Lietuvoje gaminami ir Skandinavijoje ypatingai vertinami SoliTek stiklas stiklas saulės moduliai, 2020 metais buvo pripažinti ekologiškiausiais pasaulyje. Tais pačiais metais visiškai atnaujinta saulės modulių gamybos linija, kvalifikuoti ir atestuoti saulės elektrinės įrengimo specialistai bei nuodugni kokybės kontrolė (juk skandinavai nepirktų bet ko) nuo pirmo saulės modulio gamybos žingsnio iki paskutinio - saulės elektrinės paleidimo. Tai pagrindinės priežastys, kodėl savo saulės elektrinės įrengimą galite ramiai patikėti saulės modulių gamintojui SoliTek.

Galite būti tikri, kad saulės moduliai, kurie šiandien galbūt montuojami ant jūsų stogo, pagaminti ne anksčiau kaip prieš mėnesį. Ir vienintelė modulio kelionė yra iš Vilniaus iki jūsų namų mūsų saulės elektrinės montavimo komandos autobusiuke. Na, gerai, dar saulės elektrinės moduliai su krautuvu atvažiavo iš gamybos cecho iki rampos.

Norite sužinoti kokia galėtų būti nepriekaištingos saulės elektrinės kaina jūsų namams? Spauskite geltoną mygtuką žemiau.

Saulės elektrinės aprūpins visa reikalinga elektra

Saulės elektrinės aprūpins visa reikalinga elektra

Idealiomis sąlygomis 1 kW galios saulės elektrinės gali generuoti apie 1000 kWh per metus.

Saulės elektrinės tik su SoliTek saulės moduliais

Saulės elektrinės tik su SoliTek saulės moduliais

Saulės elektrines įrengimas tik su Lietuvoje pagamintais saulės moduliais.

Gaukite paramą iš APVA savo saulės elektrinei

Gaukite paramą iš APVA savo saulės elektrinei

Įsirengiantieji saules elektrines gali gauti paramą iš APVA, kuri siekia 30-40 proc.saulės elektrinės kainos.

Kokia saulės elektrinės kaina?

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo visų saulės elektrinės sudedamųjų dalių: 


	saulės elektrinės galios, 
	saulės

Kokia saulės elektrinės kaina?

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo visų saulės elektrinės sudedamųjų dalių: 

 • saulės elektrinės galios, 
 • saulės modulių, 
 • inverterio pasirinkimo, 
 • stogo dangos ar montavimo ant žemės, 
 • šešėlių galimybės ir t.t. 

Mes pasiūlysime efektyviausią būtent Jums ir jūsų namo stogui ar sklypui pritaikytą saulės elektrinės sprendimą už priimtiną kainą. Sprendimą, pritaikytą būtent jūsų stogo dangai, jo konfigūracijai ar montavimui ant žemės. Saulės elektrinės yra metų projektas, tad saulės elektrinės galia, o tuo pačiu ir kaina, priklauso ne nuo momentinio ar mėnesinio elektros energijos poreikio (ar saulės elektrinės generacijos), o nuo jūsų namų metinio elektros energijos poreikio. Kaip kinta rekomenduojama saulės elektrinės galia, kaina (ir galima parama saulės elektrinei iš APVA) nuo elektros poreikio, galite pamatyti žemiau - tam skirta saulės elektrinės galios skaičiuoklė. 

Bet pirmiausia nurodykite savo elektros poreikį, atsakykite į kitus klausimus kiek žemiau ir netrukus sužinosite, kokia saulės elektrinės kaina būtų jūsų namams. Standartinės saulės elektrinės pasiūlymą su kaina atsiųsime su trimis skirtingais moduliais.

Saulės elektrinės galios skaičiuoklė

Nurodykite elektros poreikį, sužinosite, kokia saulės elektrinė rekomenduojama jums

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

03Saulės elektrinės montavimo sprendimai

Kur galime sumontuoti saulės elektrines jums?

Saulės elektrinės vietoj stogo dangos

Planuojate keisti stogo dangą? Įsirenkite saulės elektrinę vietoj stogo dangos. Joks šiferio lakštas neatrodys kaip saulės modulis ir nepradės nešti jums pinigų. 

Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?

Net ir įmantrios 10 kW saulės elektrinės (ant kelių šlaitų) įrengimas netrunka ilgiau negu 2 dienos. Kiek ilgiau trunka saulės elektrinės vietoj stogo dangos įrengimas ir saulės elektrinės ant žemės įrengimas - dėl konstrukcijų tvirtinimo.

Bet saulės elektrinės įrengimo procese imliausias laikui yra pasiruošimas ir visų sudedamųjų dalių komplektacija. Kad tai yra tikrai laikui imlus dalykas ypač išryškėjo 2022 metais, kai visi saulės elektrinių specialistai susidūrė su sudedamųjų dalių, tokių kaip inverteriai ar optimizatoriai, trūkumu.

Ką mes veiksime pasiruošimo, kuris ideliu atveju truktų apie savaitę, metu? Jeigu jūsų namo stogas nėra idealus įrengti saulės elektrinei, mes pateiksime sprendimų kaip pasiekti jums reikalingą elektros generacijos kiekį. Tik tam gali reikėti kiek galingesnės saulės elektrinės, daugiau saulės modulių, optimizatorių ar kitų technologinių sprendimų. Tai užtikrins reikiamą generaciją, bet kiek padidės saulės elektrinės kaina.

Atliksime reikalingus skaičiavimus, matavimus, nubraižysime saulės elektrines ant jūsų stogo taip, kad nebūtų absoliučiai jokios rizikos jas ekploatuojant - kad nenupūstų vėjas ar nebūtų pradurta stogo danga saulės elektrinės montavimo metu. Sutvarkysime arba padėsime paruošti dokumentus ESO ir APVA. Jums tereikia tik pasirašyti sutartį ir laukti mūsų kvalifikuotos saulės elektrinės montuotojų komandos.

Šiuo metu turbūt svarbiausias aspektas jūsų saulės elektrine įrengimo terminui - gyva eilė. Tai labai gyvas ir nuolat kintantis dalykas. Ir, jeigu anksčiau būdavo atvejų, kai sumontuoti galėdavome kad ir po savaitės, o jau 2022 m. vasarą šis terminas buvo kur kas ilgesnis. 

Idomu per kiek galėtumėme įrengti saulės elektrinę jums? Palikite užklausą ir mes būtinai pasakysime.

Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?
Patirtis: nuo saulės modulių gamybos iki saulės elektrinės

Patirtis: nuo saulės modulių gamybos iki saulės elektrinės

Investicija į saulės elektrines yra sąlyginai didelė, tad dirbame, kad ji atsipirktų greičiau ir neštų daugiau naudos. Esame tikri, kad mūsų geriausi stiklas stiklas saulės moduliai ir platus kitokių gaminių asortimentas, patenkins ne tik išrankiausių klientų poreikius, bet ir maloniai nustebins tuos, kam rūpi optimali saulės elektrinės kaina ir adekvati kokybė.

Jeigu saulės elektrinės kaina yra jums per didelė mokėti iš karto ir norite už saulės elektrinės įrengimą atsiskaityti dalimis, paimti paskolą ar įsigyti saulės elektrinę išsimokėtinai, turime patikimų finansinių partnerių, o metinės palūkanos vos nuo 4,9 proc.

Daugybė klausimų kyla pradėjus galvoti apie saulės elektrines arba jas jau įsirengus, tad pasistengėme į juos atsakyti rubrikoje DUK apie saulės elektrines. Jeigu nenorite gilintis į techninius saulės elektrinės įrengimo niuansus, galite ramiai patikėti savo saulės elektrinės įrengimą mums. Per trejus metus esame įrengę per 1200 saulės elektrinių savo klientams Lietuvoje ir jau nebesuskaičiuojame įrengtų saulės elektrinių su savo moduliais visame pasaulyje. 

04Klausimai apie saulės elektrines

 • Kaip veikia saulės elektrinės?

  Mažiau
 • Veiksniai saulės elektrinės efektyvumui. Sprendimai

  Mažiau
 • Finansiniai klausimai įsigyjantiems saulės elektrines

  Mažiau
 • Saulės elektrinės priežiūra

  Mažiau

05Fotovoltiniai moduliai - ką pasiūlysime jūsų saulės elektrinei?

Dvipusiai stiklas stiklas saulės moduliai BLACKSTAR matiniu priekiniu stiklu renka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius nuo žemės ar stogo. Naudojamos technologijos leidžia ne tik padidinti sugeneruotos elektros energijos kiekį, bet ir prailgina saulės elementų tarnavimo laiką. Puikiai tinka tiek saulės elektrinėms ant stogų dėl degumo klasės A, bei puikiai išnaudoja savo dvipusiškumo savybes saulės elektrinėse ant žemės.

Galinis stiklas - skaidrus ir dalinai dengtas juoda spalva, kas leidžia mums didžiuotis vieninteliu Lietuvoje gaminamu visiškai juodu saulės moduliu. BLACKSTAR yra lengvesnis už savo brolį Solid Bifacial, o tai ženkliai palengvina saulės elektrinės įrengimą. Bet neturi blizgesio, kokį turi SOLID Bifacial, nors, kita vertus, tai yra skonio reikalas.

Efektyviausi Lietuvoje gaminami stiklas stiklas saulės moduliai BLACKSTAR yra su 30 metų garantija, o efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Monokristaliniai juodi saulės moduliai BLACKSTAR – 370 W galingumo (efektyvumas 19,57 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1782 x 1061 x 35; masė 24 kg, priekis ir nugarėlė 2 mm stiklo, padengto AR danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 3600 Pa (su 1,5 karto saugumo faktoriumi) kontaktų dėžutės 3, plastmasinės, IP 68, ventiliuotos. Degumo klasė A. Su juodu rėmu.

Visiškai juodi ir dar matiniai saulės moduliai BLACKSTAR yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Saulės moduliai BLACKSTAR, kaip ir visi mūsų gaminami saulės moduliai, 2020 metais buvo sertifikuoti Cradle to Cradle inovacijų instituto kaip ekologiškiausiai tuo metu gaminami saulės moduliai.

Saulės moduliai BLACKSTAR. Duomenų lapas

Saulės elektrinės su Blackstar bifacial saulės moduliais
saules elektrines su blackstar saules moduliais
 • Saulės elektrinės galia5,28 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBlackstar

saules jegaine su blackstar saules moduliais solar panel Blackstar
 • Saulės elektrinės galia4,95 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBlackstar

saules elektrines ant plokscio stogo geriausi saules moduliai Blackstar
 • Saulės elektrinės galia10,23 kW

 • VietaVilnius

 • Saulės moduliaiBlackstar

Blackstar saules moduliai 36 solar panels
 • Saulės elektrinės galia12,6 kW

 • VietaNorvegija

 • Saulės moduliaiBlackstar

Blackstar solar panel from solitek
 • Saulės elektrinės galia8,3 kW

 • VietaNorvegija

 • Saulės moduliaiBlackstar

Blackstar solar panels finland
 • Saulės elektrinės galia30 kW

 • VietaSuomija

 • Saulės moduliaiBlackstar

Blackstar saules elektrines
 • Saulės elektrinės galia9,86 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

saules elektrine ant zemes
 • Saulės elektrinės galia30 kW

 • namas

  VietaVilnius

 • Saulės moduliaiBlackstar

Visiškai blizgūs skaidraus stiklo dvipusiai stiklas stiklas saulės moduliai SOLID Bifacial surenka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius. Naudojama technologija leidžia padidinti sugeneruotos elektros energijos kiekį, ir prailgina elementų tarnavimo laiką, stabdo degradaciją. Šie saulės moduliai tinka visoms saulės elektrinėms, turi specialią montavimo sistemą stiklas stiklas, pritaikomą įvairiems atvejams. Būtent šie saulės moduliai su specialiais laikikliais SOLRIF montuojamas pasirinkus saulės elektrinę vietoj stogo dangos. Dėl aliuminio rėmo nebuvimo ir storesnio stiklo gali būti pritaikomas įvairuose saulės elektrinių sprendimuose.

Stiklas stiklas saulės moduliams Solid Bifacial suteikiama garantija 30 metų, o efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Monokristaliniai juodi saulės moduliai SOLID Bifacial – 360 W galingumo (efektyvumas 19,38 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1778,5 x 1057 x 7,1; svoris 30 kg, priekis ir nugarėlė 3 mm grūdinto stiklo, padengto specialia nešvarumus atstumiančia danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 5330 Pa (su 1,5 karto saugumo faktoriumi) kontaktų dėžutės 3, plastmasinės, IP 68 kategorijos, ventiliuotos. Degumo klasė A. Berėmis.

Saulės moduliai SOLID BIFACIAL yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus. Saulės moduliai SOLID BIFACIAL, kaip ir visi stiklas stiklas saulės moduliai iš SoliTek yra sertifikuoti Cradle to Cradle inovacijų instituto 2020 metais kaip ekologiškiausi saulės moduliai pasaulyje.

Saulės moduliai SOLID Bifacial. Duomenų lapas

Saulės elektrinės įrengimas su lietuviškais saulės moduliais Solid Bifacial
Bifacial solar panels glass glass saulės elektrinė
 • Saulės elektrinės galia36 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBifacial

stiklas stiklas saules elektrines
 • Saulės elektrinės galia7,68 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSolid Bifacial

saules elektrines ant slaitinio stogo solid Bifacial
 • Saulės elektrinės galia9,8 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSolid Bifacial

saules baterijos stiklas stiklas saules jegaine
 • Saulės elektrinės galia10,5 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

saules parkas saules elektrine bifacial saules moduliai
 • Saulės parko galia3,3 MW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

Utena saules elektrines ant zemes su bifacial saules moduliais
 • Saulės elektrinės galia100 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSolid Bifacial

saulės elektrine su stiklas stiklas Bifacial saulės moduliais
 • Saulės elektrinės galia6,75 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSolid Bifacial

saules elektrine stiklas stiklas saules moduliai
 • Saulės elektrinės galia7 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSolid Bifacial

stiklas stiklas saules elektrine 110 kW
 • Saulės elektrinės galia110 kW

 • VietaVilnius

 • Saulės moduliaiSolid Bifacial

Saules elektrine ant zemes bifacial
 • Saulės elektrinės galia9,9 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

Stiklas stiklas saules elektrines
 • Saulės elektrinės galia9,9 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSolid Bifacial

Stiklas stiklas saulės moduliai skarda saulės elektrinė
 • Saulės elektrinės galia5,32 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSolid Bifacial

Saulės elektrinė stiklas stiklas
 • Saulės elektrinės galia14 kW

 • VietaLietuva

 • ModuliaiSolid Bifacial

saules moduliai Bifacial saules elektrines
 • Saulės elektrinės galia10 kW

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

 • VietaVilnius

standard solar panels solitek saules elektrine
 • Saulės elektrinės galia20 kW

 • VietaŠvedija

 • Saulės moduliaiSolidBifacial

stiklas stiklas saules moduliai cerpinis stogas saules elektrine
 • galia

  Saulės elektrinės galia4 kW

 • namas

  VietaAukštadvaris

 • moduliukai

  ModuliaiSOLID Bifacial

saules elektrines kaina ant skardinio stogo
 • Galia3 kW

 • Stogo dangaSkarda

 • ModuliaiSOLID Pro P.60

 • MiestasVilnius

Saules elektrine su solid bifacial moduliais
 • Saulės elektrinės galia8 kW

 • VietaKaunas

 • Saulės moduliaiSOLID Pro P.60

saules elektrine ant siferio
 • Saulės elektrinės galia6 kW

 • VietaIgnalina

 • ModuliaiSOLID Pro M.60

stiklas stiklas saules baterijos Vilnius
 • Saulės elektrinės galia5 kW

 • VietaVilnius

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

saules elektrine stiklas stiklas saules moduliai solar bifacial glass glass solar panels
 • Saulės elektrinės galia15,08 kW

 • VietaŠvedija

 • Saulės moduliai SOLID Bifacial

saules jegaine su saules baterijomis
 • Saulės elektrinės galia5 kW

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

 • VietaPalanga

stiklas stiklas saules baterijos Vilnius
 • Saulės elektrinės galia10 kW

 • VietaVilnius

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

saules elektrines ant slaitinio stogo
 • Saulės elektrinės galia9 kW

 • VietaVilnius

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

Matiniams ir neblizgiems saulės moduliams STANDARD (Ekonominis saulės elektrinės variantas) suteikiame 20 metų garantiją, 84,8 proc. efektyvumo garantiją po 25 metų. Monokristaliniai (juodi)  saulės moduliai – 365 W galingumo. Išmatavimai (mm) 1765 x 1048 x 35, svoris 20 kg, priekis 3,2 mm grūdinto matinio stiklo, padengto antirefleksine danga, nugarėlė iš polimero, juodas aliuminio rėmas. Plėvelė juoda (yra ir baltos plėvelės sprenidmas). FULLBLACK. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 2530 Pa / 3600 Pa (su 1,5 karto saugumo faktoriumi). Kontaktų dėžutės 3 plastmasinės, IP 68 ventiliuota. Degumo klasė II. 

Saulės moduliai STANDARD gaminami su pusinėmis celėmis (half-cut), kas leidžia efektyviau optimizuoti saulės modulio darbą. Saulės moduliai STANDARD yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Saulės moduliai STANDARD half-cut full black. Duomenų lapas

Saulės elektrinės su Solitek standard saulės moduliais
solitek standard saules elektrine solar panels europe
 • Saulės elektrinės galia10,08 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiStandard Full black

saules elektrines su standard moduliais ant zemes. antzemine konstrukcija
 • Saulės elktrinės galia15 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiStandard

saules elektrine ant plokscio stogo su standard moduliais
 • zaibas

  Saulės elektrinės galia60 kW

 • ikona

  ModuliaiStandard M.60

 • kaisiadorys

  MiestasKaišiadorys

 • Galia50 kW

 • ModuliaiStandard M.60

 • MiestasKėdainiai

standard moduliai saules jegaine
 • Saulės elektrinės galia5 kW

 • VietaUkmergė

 • ModuliaiStandard P.60

standard saules moduliai saules elektrine
 • Galia10 kW

 • Stogo dangaKeramikinės čerpės

 • ModuliaiStandard M.60

 • MiestasMarijampolė

metalinis stogas saules jeigaine
 • Galia10 kW

 • Stogo dangaMetalo plytelės

 • ModuliaiSTANDARD M 60

 • MiestasPlungė

 • Galia5 kW

 • Stogo dangaBituminė

 • ModuliaiStandard P.60

 • MiestasUkmergė

saules elektrine skarda
 • power

  Galia8 kW

 • saules baterijos

  Saulės moduliaiStandard M.60

 • miestas

  VietaVilnius

solitek gamyklos pastatas
 • Galia150 kW

 • ModuliaiStandard M.60/Standard P.60

 • MiestasVilnius

06Nuo ko pradėti?

Užpildykite užklausą, o saulės elektrinės įrengimas tegu lieka mums

01 Įvertinsime Jūsų elektros poreikį ir planuojamos saulės elektrinės vietą

Įvertinsime Jūsų elektros poreikį ir planuojamos saulės elektrinės vietą

02 Pateiksime asmeninį saulės elektrinės pasiūlymą su kaina per keletą minučių

Pateiksime asmeninį saulės elektrinės pasiūlymą su kaina per keletą minučių

03 Nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo, įvertinsime aplinkos įtaką

Nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo, įvertinsime aplinkos įtaką

04 Įrengsime saulės elektrinę, paruošime reikalingus dokumentus

Įrengsime saulės elektrinę, paruošime reikalingus dokumentus