Siunčiami duomenys …

01Vieninteliai Lietuvoje

Saulės elektrinės namams - tiesiai iš gamintojo

Saulės elektrinės tampa neatskiriama namų įrangos dalimi. Tinkamos galios saulės elektrinės gali aprūpinti visa namams reikalinga elektros energija. 

Įsirengusieji saulės elektrines namams gali gauti APVA paramą. Gauta parama smarkiai sumažina saulės elektrinės kainą. Paramos kvietimo nebereikia laukti taip, kaip anksčiau - išmoką už įrengtą saulės elektrinę galite gauti (ir pretenduoti) ir po to, kai įsirengsite. 

Jeigu ESO tinklo pajėgumai leidžia, namų ūkyje nesudėtinga įsirengti iki 30 kW galios saulės elektrines. Jeigu ESO riboja jūsų saulės elektrinės veiklą, verta pasvarstyti apie saulės elektrinę su baterija.

Dažniausios Lietuvoje – iki 10 kW galios saulės elektrines. Tokios elektrinės per metus gamins apie 10000 kWh elektros energijos. Norėdami, kad saulės elektrinė jums tarnautų ilgai ir efektyviai, pasirinkite patikimą rangovą, įrangą ir jos gamintoją.

Saulės elektrinės montavimas (jeigu turite ESO išduotas prisijungimo sąlygas) šiuo metu įmanomas gana greitai. Spauskite geltoną mygtuką žemiau, pateikite prašomą informaciją ir gausite pasiūlymą su kaina savo saulės elektrinei ir/arba baterijai. O netrukus SoliTek autobusiukas su viskuo, ko reikia jūsų saulės elektrinei, įsuks į jūsų kiemą.

Saulės elektrinės aprūpins namus elektra

Saulės elektrinės aprūpins namus elektra

Palankiomis sąlygomis 10 kW galios saulės elektrinės per metus generuoja apie 10000 kWh

Saulės elektrinės montavimas tik su SoliTek moduliais

Saulės elektrinės montavimas tik su SoliTek moduliais

Saulės elektrinių montavimas tik su Lietuvoje pagamintais saulės moduliais

Greitas saulės elektrinės ir baterijų montavimas

Greitas saulės elektrinės ir baterijų montavimas

11 SoliTek montavimo komandų gali pasiūlyti operatyvias įrengimo paslaugas

Kokia saulės elektrinės kaina?

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo visų saulės elektrinės sudedamųjų dalių: saulės elektrinės galios, saulės modulių, inverterio,

Kokia saulės elektrinės kaina?

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo visų saulės elektrinės sudedamųjų dalių: saulės elektrinės galios, saulės modulių, inverterio, saulės elektrinės montavimo vietos, stogo dangos, ar montavimo ant žemės, šešėlių galimybės ir t.t. 

Įvertinę situaciją, pasiūlysime jūsų namo stogui ar sklypui pritaikytą saulės elektrinės sprendimą ir šio sprendimo kainą. Saulės elektrinės projektą pritaikysime jūsų stogo dangai, stogo konfigūracijai ar parengsime montavimui ant žemės. Rekomenduojama saulės elektrinės galia (ir kaina), priklauso ne nuo momentinio ar mėnesinio, o nuo metinio elektros energijos poreikio. Kaip kinta rekomenduojama saulės elektrinės galia nuo jūsų elektros suvartojimo, galite pamatyti žemiau. 

Planuodami savo saulės elektrinę pasidomėkite, kokios galios saulės elektrinę ESO leis įsirengti jūsų norimu adresu. ESO prisijungimo sąlygų elektrinei taip pat reikės jeigu pretenduosite į APVA paramą. Nežinote, kaip jas gauti ar nuo ko pradėti? Mes patarsime pradėję jūsų saulės elektrinės projektą.

Nurodykite savo elektros poreikį, atsakykite į kitus klausimus ir netrukus sužinosite, kokia saulės elektrinės kaina būtų jūsų namams. Pasiūlymą atsiųsime su skirtingais saulės moduliais.

Saulės elektrinės galios skaičiuoklė

Nurodykite elektros poreikį per mėn. ir sužinokite saulės elektrinės kainą

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

03Montavimo sprendimai

Kur galime sumontuoti saulės elektrines?

Nuo ko pradėti planuoti saulės elektrinę?

Įvertinkite metinį elektros poreikį. Nuo elektros suvartojimo (arba planuojamo padidėjimo) priklauso saulės elektrinės galia. Preliminariai vertinkite 900-1000 kWh pagaminti - reikia 1 kW galios saulės elektrinės.

ESO savitarnoje užpildykte prašymą sąlygoms saulės elektrinei įsirengti gauti ir tapti gaminančiuoju vartotoju. ESO sąlygos taip pat būtinos, jeigu planuojate pretenduoti į paramą. Gavę ESO sąlygas galite pradėti planuoti saulės elektrinės įrengimą. Prijungimo sąlygos įprastai paruošiamos per mėnesį ir jose bus nurodyta leidžiama jūsų saulės elektrinės generuoti (ir atiduoti į tinklą) galia.

Jeigu ESO sąlygos tenkina, pasirinkite saulės elektrinės įrangą, arba patikėkite viską mums. Parinksime lietuviškus saulės modulius, saulės elektrinės inverterį, paruošime projektą ir sumontuosime jūsų norimoje vietoje. Po sumontavimo pateiksime visus dokumentus, reikalingus ESO tam, kad saulės elektrinę prijungti prie tinklų ir gauti APVA paramai. Kai ESO darbuotojai įrengs skaitiklį, prijungsime (jeigu yra galimybės) saulės elektrinę prie tinklo ir moniitoringo programėlės. Po šių darbų atlikimo, galėsite pradėti naudotis savo elektrinės teikiama nauda.

Nuo ko pradėti planuoti saulės elektrinę?
Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?

Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?

Net ir įmantrios 10 kW saulės elektrinės (ant kelių šlaitų) įrengimas netrunka ilgiau negu 2 dienos. Kiek ilgiau trunka saulės elektrinės vietoj stogo dangos įrengimas ir įrengimas ant žemės.

Bet saulės elektrinės įrengimo procese imliausias laikui yra pasiruošimas ir visų sudedamųjų dalių komplektacija. 

Ką mes veiksime pasiruošimo, kuris ideliu atveju truktų apie savaitę, metu? 

Atliksime reikalingus skaičiavimus, matavimus, nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo taip, kad nebūtų jokios rizikos ja naudojantis. Sutvarkysime arba padėsime paruošti dokumentus ESO ir APVA paramai saulės elektrinėms.

Jeigu jūsų namo stogas nėra idealus įrengti saulės elektrinei, pateiksime sprendimų kaip pasiekti jums reikalingą elektros generacijos kiekį. Tik tam gali reikėti kiek galingesnės saulės elektrinės, daugiau saulės modulių, optimizatorių ar kitų technologinių sprendimų. 

Įdomu, kada galėtumėme įrengti saulės elektrinę jums? Palikite užklausą ir mes būtinai pasakysime.

ESO sąlygos saulės elektrinei netenkina? Įsirenkite ir bateriją

Lietuvoje gaminama baterija namams SoliTek NOVA skirta ne tik kaupti energiją iš saulės elektrinės, bet ir yra:

 • Atsarginis namų energijos šaltinis dingus elektrai
 • Didesnė įvado galia. Baterija gali dirbtinai padidinti įvado galią. Todėl įsirengiant saulės elektrinę kartu su baterija, verta galvoti apie didesnės galios saulės elektrinę nei leidžia ESO
 • Trifazė baterija. Skirtingai nuo daugumos rinkoje esančių baterijų, SoliTek NOVA leidžia dingus elektrai iš tinklo naudoti elektrą per tris fazes
 • Viena talpiausių baterijų skirtų namams. Maksimali baterijos talpa - 40 kWh
 • Taupymo sprendimas. Baterija dirbtinio intelekto pagalba gali sekti ir analizuoti duomenis NORD POOL biržoje ir pirkti elektros energiją arba atiduoti į tinklą tada, kai tai naudingiausia
 • Saugi. SoliTek NOVA naudojamos LFP technologijа - mažesnė perkaitimo ir užsidegimo rizika lyginant su įprastų ličio jonų baterijomis

Jeigu svarstote bateriją įsigyti vėliau, pasakykite tai savo saulės elektrinės vadybininkui - planuodami saulės elektrinę, parinksime ir baterijai tinkantį inverterį.

ESO sąlygos saulės elektrinei netenkina? Įsirenkite ir bateriją
Kodėl verta užsisakyti saulės elektrinę tiesiai iš gamintojo?

Kodėl verta užsisakyti saulės elektrinę tiesiai iš gamintojo?

 1. Platus saulės modulių saulės elektrinėms pasirinkimas: matinio stiklo, blizgaus stiklo, visiškai juodi ar dalinai permatomi;
 2. Pirmoji Lietuvoje pagaminta baterija saulės elektrinėms ir namams;
 3. Tvariai Lietuvoje pagaminti stiklas stiklas saulės moduliai su 30 metų garantija. 2023 m. SoliTek saulės moduliams suteiktas GOLD Cradle to Cradle sertifikatas, aukščiausias įvertinimas pasaulyje saulės modulių kategorijoje. 
 4. Saulės moduliai gaminami Lietuvoje, 98,8% perdirbami ir gaminami be toksinių medžiagų;
 5. Kvalifikuoti ir atestuoti saulės elektrinių projektavimo ir montavimo specialistai;
 6. Nuodugni kokybės kontrolė nuo saulės modulio gamybos iki saulės elektrinės ir/arba baterijos paleidimo;
 7. Virš 3500 įrengtų saulės elektrinių Lietuvoje;
 8. 11 patyrusių saulės elektrinių, EV stotelių ir baterijų montavimo komandų;
 9. Ir saulės modulių, ir baterijos namams ar saulės elektrinei gamintojas bei saulės elektrinės montuotojas, esantis arčiausiai jūsų - Lietuvoje.

Patirtis: nuo saulės modulių gamybos iki saulės elektrinių

Investicija į saulės elektrines yra sąlyginai didelė, tad daugumai labai svarbu, kad ji atsipirktų greičiau ir neštų daugiau naudos. Esame tikri, kad mūsų geriausi gaminami stiklas stiklas saulės moduliai, baterija SoliTek NOVA ir platus kitų gaminių asortimentas, patenkins ne tik išrankiausių klientų poreikius, bet ir nustebins tuos, kam rūpi optimali saulės elektrinės kaina ir adekvati kokybė.

Daugybė klausimų kyla pradėjus galvoti apie saulės elektrines arba jas jau įsirengus, tad pasistengėme į juos atsakyti rubrikoje DUK apie saulės elektrines. Jeigu nenorite gilintis į techninius saulės elektrinės montavimo niuansus, galite ramiai patikėti savo saulės elektrinės, EV įkrovimo stotelės ir/arba baterijos įrengimą SoliTek. 

Patirtis: nuo saulės modulių gamybos iki saulės elektrinių

04Klausimai apie saulės elektrines

 • Kaip veikia saulės elektrinės?

  Mažiau
 • Sprendimai saulės elektrinės efektyvumui didinti

  Mažiau
 • Finansiniai klausimai įsigyjantiems saulės elektrines

  Mažiau
 • Saulės elektrinės priežiūra

  Mažiau

05Ką pasiūlysime jūsų saulės elektrinei?

Puikiai tinka tiek saulės elektrinėms ant stogų dėl degumo klasės A, tiek efektyviai išnaudoja savo dvipusiškumo savybes saulės elektrinėse ant žemės. Galinis stiklas - skaidrus ir dalinai dengtas juodai, kas leidžia mums didžiuotis vieninteliu Lietuvoje gaminamu visiškai juodu stiklas stiklas saulės moduliu. Priekinis stiklas - matinis, neturi blizgesio, kokį turi SOLID Bifacial.

Saulės moduliams BLACKSTAR suteikiame 30 metų garantija, efektyvumo garantija – 90 proc. po 30 metų, 420 W galingumo (efektyvumas 21,51 %). Išmatavimai (mm): 1722x1134x30; masė 25 kg (kiek lengvesnis už berėmį modulį), priekis ir nugarėlė 2 mm stiklo, priekinis stiklas padengtas anti-refleksine danga. Maksimalios vėjo/sniego apkrovos 3600/8100 Pa. Su juodu rėmu.

liertuviški Blackstar bifacial saulės moduliai
Saules elektrine solitek saules moduliai blackstar
 • icon

  Saulės elektrinės galia25 kW

 • icon

  VietaLietuva

 • icon

  Saulės moduliaiBLACKSTAR

saules elektrines su blackstar saules moduliais solar panel Blackstar
 • Saulės elektrinės galia4,95 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

Skaidraus stiklo dvipusiai stiklas stiklas saulės moduliai SOLID Bifacial surenka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius. Tai pats atspariausias apkrovoms mūsų gaminamas saulės modulis, pagal atsparumą vėjo ir sniego apkrovoms praktiškai neturintis konkurentų.

Stiklas stiklas saulės moduliams SOLID Bifacial suteikiama garantija 30 metų, efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Monokristaliniai juodi saulės moduliai SOLID Bifacial – 370 W galios (efektyvumas 19,92 %). Išmatavimai (mm): 1778,5 x 1057 x 7,1; svoris 30 kg, priekis ir nugarėlė 3 mm grūdinto stiklo, padengto specialia nešvarumus atstumiančia danga. Maksimalios vėjo/sniego apkrovos 5400/10500 Pa. Degumo klasė A. Berėmis.

Saulės moduliai  SOLID Bifacial , kaip ir visi mūsų gaminami stiklas stiklas saulės moduliai, 2023 metais buvo sertifikuoti Cradle to Cradle inovacijų instituto kaip ekologiškiausiai pasaulyje tuo metu gaminami saulės moduliai.

Saulės elektrinės įrengimas su lietuviškais saulės moduliais Solid Bifacial
saules elektrines ant slaitinio stogo solid Bifacial
 • Saulės elektrinės galia9,8 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

saules baterijos stiklas stiklas saules jegaine
 • Saulės elektrinės galia10,5 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

Half-cut celės, priekinis stiklas padengtas antirefleksinė danga. Saulės modulis su balta plėvele yra efektyviausias iš šio tipo saulės modulių (didžiausia galia). Privatiems klientams paprastai siūlome visiškai juodą saulės modulį su juoda galine plėvele, nors norintiems daugiau elektros energijos iš to pačio ploto - geriau rinktis saulės modulį STANDARD su balta nugarine plėvele.

Visi STANDARD saulės moduliai yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijos ir atitinka  IEC 61215:2016; IEC 61730:2016; IEC 62716:2013, IEC 61701:2011, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 standartus.

Visiems moduliams STANDARD suteikiame 20 metų gaminio garantiją ir 84,8 proc. efektyvumo garantiją po 25 metų.

Daugiau apie mūsų gaminamus saulės modulius 

Saulės elektrinės su Solitek standard saulės moduliais
saulės elektrinė ūkiuose solitek
 • icon

  Saulės elektrinės galia99 kW

 • icon

  VietaLazdijai

 • icon

  Saulės moduliaiSTANDARD

solitek standard saules elektrine solar panels europe
 • Saulės elektrinės galia10,08 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSTANDARD Full Black

06Nuo ko pradėti?

Užpildykite užklausą, o saulės elektrinės įrengimas tegu lieka mums

01 Įvertinsime Jūsų elektros poreikį ir planuojamos saulės elektrinės vietą

Įvertinsime Jūsų elektros poreikį ir planuojamos saulės elektrinės vietą

02 Pateiksime asmeninį saulės elektrinės pasiūlymą su kaina

Pateiksime asmeninį saulės elektrinės pasiūlymą su kaina

03 Nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo, įvertinsime aplinkos įtaką

Nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo, įvertinsime aplinkos įtaką

04 Įrengsime saulės elektrinę, paruošime reikalingus dokumentus

Įrengsime saulės elektrinę, paruošime reikalingus dokumentus