Siunčiami duomenys …

01Saulės elektrinės namams įrengimas

Saulės elektrinės tiesiai iš saulės modulių gamintojo

Saulės elektrinės gali pagaminti visą namams reikalingą elektros energijos kiekį. Įsirengiantieji saulės elektrines gali gauti APVA paramą, kuri gali sumažinti saulės elektrinės kainą apie trečdalįJeigu ESO tinklo pajėgumai leidžia, namų ūkiams galima gana paprastai įsirengti iki 30 kW galios saules elektrines. Galingesnės saulės elektrinės įrengimas - kiek sudėtingesnis, tad privačių asmenų, įsirengusių tokias saules elektrines yra nedaug. Dažniausiai mūsų klientai renkasi maksimaliai kompensuojamą saulės elektrinės galią - 10 kW. Tokios saulės elektrinės vidutiniškai gamina apie 10000 kWh elektros energijos per metus. Jau greitai saulės elektrinės taps neatskiriama namų ūkio dalis, tad tam, kad saulės elektrinės tarnautų ilgai ir nepriekaištingai, labai svarbu pasirinkti patikimą saulės elektrinės rangovą ir įrangą.

Kodėl verta rinktis saulės elektrines iš saulės modulių gamintojo SoliTek?

 1. Atnaujinta saulės modulių gamybos linija - naujesnės technologijos, pažangesni saulės moduliai, dar vadinami saulės baterijos;
 2. Didelis saulės modulių pasirinkimas: dvipusiai, matinio stiklo, blizgaus stiklo, visiškai juodi ar dalinai permatomi;
 3. Tvariai pagaminti saulės moduliai su 30 metų garantija - stiklas stiklas saulės moduliams, 2020 m. buvo suteiktas Silver Cradle to Cradle sertifikatas, aukščiausias įvertinimas pasaulyje saulės modulių kategorijoje;
 4. Kvalifikuoti ir atestuoti saulės elektrinės projektavimo ir įrengimo specialistai;
 5. Nuodugni kokybės kontrolė nuo saulės modulio gamybos iki saulės elektrinės paleidimo;
 6. Virš 1700 įrengtų saulės elektrinių Lietuvoje;
 7. 8 patyrusios saulės elektrinių montavimo komandos;
 8. Ir saulės modulių gamintojas, ir saulės elektrinės montuotojas, esantis arčiausiai jūsų.

Tai pagrindinės priežastys, kodėl savo saulės elektrinės įrengimą galite ramiai patikėti saulės modulių gamintojui SoliTek.

Norite sužinoti kokia galėtų būti saulės elektrinės kaina jūsų namams? Spauskite geltoną mygtuką žemiau, pateikite mūsų prašomą informaciją ir netrukus gausite pasiūlymą savo saulės elektrinei.

Saulės elektrinės aprūpins visa reikalinga elektra

Saulės elektrinės aprūpins visa reikalinga elektra

Idealiomis sąlygomis 10 kW galios saulės elektrinės gali generuoti apie 10000 kWh per metus.

Saulės elektrinės tik su SoliTek saulės moduliais

Saulės elektrinės tik su SoliTek saulės moduliais

Saulės elektrines įrengimas tik su Lietuvoje pagamintais saulės moduliais.

Gaukite paramą iš APVA savo saulės elektrinei

Gaukite paramą iš APVA savo saulės elektrinei

Įsirengiantieji saules elektrines gali gauti paramą iš APVA, kuri gali siekti 30-40 proc.saulės elektrinės kainos.

Kokia saulės elektrinės kaina?

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo visų saulės elektrinės sudedamųjų dalių: saulės elektrinės galios, saulės modulių pasirinkimo,

Kokia saulės elektrinės kaina?

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo visų saulės elektrinės sudedamųjų dalių: saulės elektrinės galios, saulės modulių pasirinkimo, inverterio pasirinkimo, saulės elektrinės montavimo vietos, stogo dangos, vietoj stogo dangos ar montavimo ant žemės, stogo konstrukcijos, šešėlių galimybės ir t.t. 

Įvertinę situaciją mes pasiūlysime jūsų namo stogui ar sklypui pritaikytą saulės elektrinės sprendimą. Sprendimą, pritaikytą būtent jūsų stogo dangai, stogo konfigūracijai ar montavimui ant žemės. Saulės elektrinės yra metų projektas, tad saulės elektrinės galia, o tuo pačiu ir kaina, priklauso ne nuo momentinio ar mėnesinio elektros energijos poreikio (ar saulės elektrinės dienos generacijos), o nuo jūsų namų metinio elektros energijos poreikio. Kaip kinta rekomenduojama saulės elektrinės galia, kaina (ir galima parama saulės elektrinei iš APVA) nuo elektros poreikio, galite pamatyti žemiau - tam skirta saulės elektrinės galios skaičiuoklė. 

Planuodami savo saulės elektrines pirmiausia pasidomėkite, kokios galios saulės elektrinę ESO leis jums įsirengti jūsų norimu adresu. Jeigu nežinote, kaip tą padaryti, mes būtinai papasakosime pradėję jūsų saulės elektrinės projektą.

Jeigu saulės elektrinės kaina yra jums per didelė mokėti iš karto ir norite už saulės elektrinės įrengimą atsiskaityti dalimis, paimti paskolą ar įsigyti saulės elektrinę išsimokėtinai, turime patikimų finansinių partnerių, o metinės palūkanos vos nuo 4,9 proc.

Bet pirmiausia nurodykite savo elektros poreikį, atsakykite į kitus klausimus kiek žemiau ir netrukus sužinosite, kokia saulės elektrinės kaina būtų jūsų namams. Standartinės saulės elektrinės pasiūlymą su kaina atsiųsime su trimis skirtingais saulės moduliais.

Saulės elektrinės galios skaičiuoklė

Nurodykite elektros poreikį, sužinosite, kokia saulės elektrinė rekomenduojama jums

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

03Saulės elektrinės montavimo sprendimai

Kur galime sumontuoti saulės elektrines jums?

Saulės elektrinės vietoj stogo dangos

Planuojate keisti stogo dangą? Įsirenkite saulės elektrinę vietoj stogo dangos. Joks šiferio lakštas neatrodys kaip saulės modulis ir nepradės nešti jums pinigų. 

Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?

Net ir įmantrios 10 kW saulės elektrinės (ant kelių šlaitų) įrengimas netrunka ilgiau negu 2 dienos. Kiek ilgiau trunka saulės elektrinės vietoj stogo dangos įrengimas ir saulės elektrinės ant žemės įrengimas - dėl konstrukcijų tvirtinimo.

Bet saulės elektrinės įrengimo procese imliausias laikui yra pasiruošimas ir visų sudedamųjų dalių komplektacija. Kad tai yra tikrai laikui imlus dalykas ypač išryškėjo 2022 metais, kai dauguma saulės elektrinių įrengimo specialistų susidūrė su sudedamųjų dalių, tokių kaip inverteriai ar optimizatoriai, trūkumu.

Ką mes veiksime pasiruošimo, kuris ideliu atveju truktų apie savaitę, metu? Jeigu jūsų namo stogas nėra idealus įrengti saulės elektrinei, mes pateiksime sprendimų kaip pasiekti jums reikalingą elektros generacijos kiekį. Tik tam gali reikėti kiek galingesnės saulės elektrinės, daugiau saulės modulių, optimizatorių ar kitų technologinių sprendimų. Tai užtikrins reikiamą generaciją, bet kiek padidės saulės elektrinės kaina.

Atliksime reikalingus skaičiavimus, matavimus, nubraižysime saulės elektrines ant jūsų stogo taip, kad nebūtų absoliučiai jokios rizikos jas ekploatuojant - kad nenupūstų vėjas ar nebūtų pradurta stogo danga saulės elektrinės montavimo metu. Sutvarkysime arba padėsime paruošti dokumentus ESO ir APVA. Jums tereikia tik pasirašyti sutartį ir laukti mūsų kvalifikuotos saulės elektrinės montuotojų komandos.

Šiuo metu turbūt svarbiausias aspektas jūsų saulės elektrine įrengimo terminui - gyva eilė. Ir, jeigu anksčiau būdavo atvejų, kai saulės elektrinę sumontuoti galėdavome kad ir po savaitės, o jau 2022 m. vasarą šis terminas buvo kur kas ilgesnis. 

Idomu per kiek galėtumėme įrengti saulės elektrinę jums? Palikite užklausą ir mes būtinai pasakysime.

Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?
Patirtis: nuo saulės modulių gamybos iki saulės elektrinių

Patirtis: nuo saulės modulių gamybos iki saulės elektrinių

Investicija į saulės elektrines yra sąlyginai didelė, tad dirbame, kad ji atsipirktų greičiau ir neštų daugiau naudos. Esame tikri, kad mūsų geriausi stiklas stiklas saulės moduliai ir platus kitų gaminių asortimentas, patenkins ne tik išrankiausių klientų poreikius, bet ir maloniai nustebins tuos, kam rūpi optimali saulės elektrinės kaina ir adekvati kokybė.

Galite būti tikri, kad saulės moduliai, kurie šiandien galbūt montuojami ant jūsų stogo, pagaminti ne anksčiau kaip prieš mėnesį. Ir vienintelė modulio kelionė yra iš Vilniaus iki jūsų namų mūsų saulės elektrinės montavimo komandos autobusiuke. Na, gerai, dar saulės elektrinės moduliai su krautuvu atvažiavo iš gamybos cecho iki rampos.

Daugybė klausimų kyla pradėjus galvoti apie saulės elektrines arba jas jau įsirengus, tad pasistengėme į juos atsakyti rubrikoje DUK apie saulės elektrines. Jeigu nenorite gilintis į techninius saulės elektrinės įrengimo niuansus, galite ramiai patikėti savo saulės elektrinės įrengimą mums. Per trejus metus esame įrengę per 1700 saulės elektrinių savo klientams Lietuvoje ir jau nebesuskaičiuojame įrengtų saulės elektrinių su savo moduliais visame pasaulyje. 

Arba užsukite čia, jeigu įdomu, kaip veikia, kiek generuoja, kaip montuojama, iš ko susideda ir iš vis - kokia nauda iš 10 kW saulės elektrinės

04Klausimai apie saulės elektrines

 • Kaip veikia saulės elektrinės?

  Mažiau
 • Veiksniai saulės elektrinės efektyvumui. Sprendimai

  Mažiau
 • Finansiniai klausimai įsigyjantiems saulės elektrines

  Mažiau
 • Saulės elektrinės priežiūra

  Mažiau

05Fotovoltiniai moduliai - ką pasiūlysime jūsų saulės elektrinei?

Puikiai tinka tiek saulės elektrinėms ant stogų dėl degumo klasės A, tiek efektyviai išnaudoja savo dvipusiškumo savybes saulės elektrinėse ant žemės. Galinis stiklas - skaidrus ir dalinai dengtas juodai, kas leidžia mums didžiuotis vieninteliu Lietuvoje gaminamu visiškai juodu stiklas stiklas saulės moduliuPriekinis stiklas - matinis, neturi blizgesio, kokį turi SOLID Bifacial, nors, kita vertus, tai yra skonio reikalas.

Saulės moduliai BLACKSTAR yra su 30 metų garantija, efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų, 370 W galingumo (efektyvumas 19,57 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1782x1061x35; masė 24 kg (kiek lengvesnis už berėmį modulį), priekis ir nugarėlė 2 mm stiklo, padengto anti refleksine danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 3600/6100 Pa. Su juodu rėmu.

Saulės elektrinės su Blackstar bifacial saulės moduliais
saules elektrines su blackstar saules moduliais
 • Saulės elektrinės galia5,28 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

saules jegaine su blackstar saules moduliais solar panel Blackstar
 • Saulės elektrinės galia4,95 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

saules elektrines ant plokscio stogo geriausi saules moduliai Blackstar
 • Saulės elektrinės galia10,23 kW

 • VietaVilnius

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

Blackstar saules elektrines
 • Saulės elektrinės galia9,86 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

Visiškai blizgūs skaidraus stiklo dvipusiai stiklas stiklas saulės moduliai SOLID Bifacial surenka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius. Tai pats atspariausias apkrovomes mūsų gaminamas saulės modulis, pagal atsparumo vėjo/sniego apkrovoms technines savybes praktiškai neturintis konkurentų.

Stiklas stiklas saulės moduliams Solid Bifacial suteikiama garantija 30 metų, efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Monokristaliniai juodi saulės moduliai SOLID Bifacial – 360 W galingumo (efektyvumas 19,38 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1778,5 x 1057 x 7,1; svoris 30 kg, priekis ir nugarėlė 3 mm grūdinto stiklo, padengto specialia nešvarumus atstumiančia danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 5400 Pa / 10500 Pa. Degumo klasė A. Berėmis.

Saulės moduliai  SOLID BIFACIAL, kaip ir visi mūsų gaminami stiklas stiklas saulės moduliai, 2020 metais buvo sertifikuoti Cradle to Cradle inovacijų instituto kaip ekologiškiausiai pasaulyje tuo metu gaminami saulės moduliai.

Saulės elektrinės įrengimas su lietuviškais saulės moduliais Solid Bifacial
Bifacial solar panels glass glass saulės elektrinė
 • Saulės elektrinės galia36 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

stiklas stiklas saules elektrines
 • Saulės elektrinės galia7,68 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

saules elektrines ant slaitinio stogo solid Bifacial
 • Saulės elektrinės galia9,8 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

saules baterijos stiklas stiklas saules jegaine
 • Saulės elektrinės galia10,5 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

Matiniams, neblizgiems visiškai juodiems saulės moduliams STANDARD (Ekonominis saulės elektrinės variantas) suteikiame 20 metų garantiją, 84,8 proc. efektyvumo garantiją po 25 metų. Monokristaliniai (juodi)  saulės moduliai – 365 W galingumo. Išmatavimai (mm) 1765x1048x35, svoris 20 kg, priekis 3,2 mm grūdinto matinio stiklo, padengto antirefleksine danga, nugarėlė iš polimero, juodas aliuminio rėmas. Plėvelė juoda. FULLBLACK. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 3600/5400 Pa. Kontaktų dėžutės 3 plastmasinės, IP 68 ventiliuota. Degumo klasė II. 

Saulės moduliai STANDARD gaminami su pusinėmis celėmis (half-cut), kas leidžia efektyviau optimizuoti saulės modulio darbą. Saulės moduliai STANDARD yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Daugiau apie mūsų gaminamus saulės modulius 

Saulės elektrinės su Solitek standard saulės moduliais
solitek standard saules elektrine solar panels europe
 • Saulės elektrinės galia10,08 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSTANDARD Full Black

saules elektrines su standard moduliais ant zemes. antzemine konstrukcija
 • Saulės elktrinės galia15 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSTANDARD

saules elektrine ant plokscio stogo su standard moduliais
 • zaibas

  Saulės elektrinės galia60 kW

 • kaisiadorys

  VietaKaišiadorys

 • ikona

  Saulės moduliaiSTANDARD M.60

metalinis stogas saules jeigaine
 • Saulės elektrinės galia10 kW

 • VietaPlungė

 • Saulės moduliaiSTANDARD M 60

 • Stogo dangaMetalo plytelės

06Nuo ko pradėti?

Užpildykite užklausą, o saulės elektrinės įrengimas tegu lieka mums

01 Įvertinsime Jūsų elektros poreikį ir planuojamos saulės elektrinės vietą

Įvertinsime Jūsų elektros poreikį ir planuojamos saulės elektrinės vietą

02 Pateiksime asmeninį saulės elektrinės pasiūlymą su kaina per keletą minučių

Pateiksime asmeninį saulės elektrinės pasiūlymą su kaina per keletą minučių

03 Nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo, įvertinsime aplinkos įtaką

Nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo, įvertinsime aplinkos įtaką

04 Įrengsime saulės elektrinę, paruošime reikalingus dokumentus

Įrengsime saulės elektrinę, paruošime reikalingus dokumentus