Siunčiami duomenys …

01Saulės elektrinės namams

Saulės elektrinės tiesiai iš gamintojo

Saulės elektrinės tampa neatskiriama namų įrangos dalimi ir gali pagaminti visą reikalingą elektros energijos kiekį. Įsirengiantieji saulės elektrines gali gauti APVA paramą, kuri gali sumažinti saulės elektrinės kainą trečdaliu. Jeigu ESO tinklo pajėgumai leidžia, galima įsirengti iki 30 kW galios saules elektrines. Galingesnės saulės elektrinės įrengimas - sudėtingesnis, tad tokių privačių saules elektrinių nėra daug. 

Dažnai klientai renkasi 10 kW, didžiausią kompensuojamą, saulės elektrinės galią. Tokios galios saulės elektrinė gamina apie 10000 kWh elektros energijos per metus. Tam, kad saulės elektrinės tarnautų ilgai ir nepriekaištingai, svarbu pasirinkti patikimą saulės elektrinės rangovą ir įrangą.

Dabar turime galimybę įrengti saulės elektrines (jeigu turite ESO sąlygas) gana greitai. Spauskite geltoną mygtuką, pateikite mūsų prašomą informaciją ir netrukus gausite kainos pasiūlymą savo saulės elektrinei. O už mėnesio SoliTek autobusiukas su viskuo, ko reikia jūsų saulės elektrinei, gali įsukti į jūsų kiemą. 

Saulės elektrinės aprūpins visa reikalinga elektra

Saulės elektrinės aprūpins visa reikalinga elektra

Idealiomis sąlygomis 10 kW galios saulės elektrinės gali generuoti apie 10000 kWh per metus

Saulės elektrinės tik su SoliTek saulės moduliais

Saulės elektrinės tik su SoliTek saulės moduliais

Saulės elektrinės įrengimas tik su Lietuvoje pagamintais saulės moduliais

Greitas saulės elektrinės įrengimas

Greitas saulės elektrinės įrengimas

11 montavimo komandų gali pasiūlyti operatyvų saulės elektrinės įrengimą

Kokia saulės elektrinės kaina?

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo visų saulės elektrinės sudedamųjų dalių: saulės elektrinės galios, saulės modulių, inverterio,

Kokia saulės elektrinės kaina?

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo visų saulės elektrinės sudedamųjų dalių: saulės elektrinės galios, saulės modulių, inverterio, saulės elektrinės montavimo vietos, stogo dangos, ar montavimo ant žemės, šešėlių galimybės ir t.t. 

Įvertinę situaciją mes pasiūlysime jūsų namo stogui ar sklypui pritaikytą saulės elektrinės sprendimą. Sprendimą, pritaikytą būtent jūsų stogo dangai, stogo konfigūracijai ar montavimui ant žemės. Saulės elektrinės yra metų projektas. Todėl saulės elektrinės galia, o tuo pačiu ir kaina, priklauso ne nuo momentinio ar mėnesinio elektros energijos poreikio (ar saulės elektrinės dienos generacijos), o nuo jūsų metinio elektros energijos poreikio. Kaip kinta saulės elektrinės galia, kaina (ir galima parama saulės elektrinei iš APVA) nuo elektros poreikio, galite pamatyti žemiau - tam skirta saulės elektrinės galios skaičiuoklė. 

Planuodami savo saulės elektrines pasidomėkite, kokios galios saulės elektrinę ESO leis įsirengti jūsų norimu adresu. ESO sąlygų saulės elektrinei reikės ir jeigu pretenduosite į APVA paramą. Jeigu nežinote, kaip gauti šias sąlygas, mes patarsime pradėję saulės elektrinės projektą.

Už saulės elektrinės įrengimą atsiskaityti dalimis, paimti paskolą ar įsigyti saulės elektrinę išsimokėtinai. Turime patikimų finansinių partnerių, o metinės palūkanos SoliTek klientams vos nuo 4,9 proc.

Nurodykite savo elektros poreikį, atsakykite į kitus klausimus ir netrukus sužinosite, kokia saulės elektrinės kaina būtų jūsų namams. Saulės elektrinės pasiūlymą su kaina atsiųsime su trimis skirtingais saulės moduliais.

Saulės elektrinės galios skaičiuoklė

Nurodykite elektros poreikį ir sužinokite saulės elektrinės kainą

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

03Saulės elektrinės montavimo sprendimai

Kur galime sumontuoti saulės elektrines?

Kodėl verta rinktis saulės elektrines iš saulės modulių gamintojo?

 1. Atnaujinta saulės modulių gamybos linija - naujesnės technologijos, pažangesni saulės moduliai;
 2. Didelis saulės modulių pasirinkimas: dvipusiai, matinio stiklo, blizgaus stiklo, visiškai juodi ar dalinai permatomi;
 3. Tvariai Lietuvoje pagaminti su 30 metų garantija - stiklas stiklas saulės moduliams, 2023 m. buvo suteiktas GOLD Cradle to Cradle sertifikatas, aukščiausias įvertinimas pasaulyje saulės modulių kategorijoje. Saulės moduliai gaminami Lietuvoje, perdirnami ir be toksinių medžiagų, patvirtinta SandaHus;
 4. Kvalifikuoti ir atestuoti saulės elektrinės projektavimo ir įrengimo specialistai;
 5. Nuodugni kokybės kontrolė nuo saulės modulio gamybos iki saulės elektrinės paleidimo;
 6. Virš 1900 įrengtų saulės elektrinių Lietuvoje;
 7. 11 patyrusių saulės elektrinių montavimo komandų;
 8. Ir saulės modulių gamintojas, ir saulės elektrinės montuotojas, esantis arčiausiai jūsų - čia, Lietuvoje.
Kodėl verta rinktis saulės elektrines iš saulės modulių gamintojo?
Patirtis: nuo saulės modulių gamybos iki saulės elektrinių

Patirtis: nuo saulės modulių gamybos iki saulės elektrinių

Investicija į saulės elektrines yra sąlyginai didelė, tad svarbu, kad ji atsipirktų greičiau ir neštų daugiau naudos. Esame tikri, kad mūsų geriausi stiklas stiklas saulės moduliai ir platus kitų gaminių asortimentas, patenkins ne tik išrankiausių klientų poreikius, bet ir nustebins tuos, kam rūpi optimali saulės elektrinės kaina ir adekvati kokybė.

Daugybė klausimų kyla pradėjus galvoti apie saulės elektrines arba jas jau įsirengus, tad pasistengėme į juos atsakyti rubrikoje DUK apie saulės elektrines. Jeigu nenorite gilintis į techninius saulės elektrinės įrengimo niuansus, galite ramiai patikėti savo saulės elektrinės įrengimą mums. Per trejus metus esame įrengę per 1900 saulės elektrinių savo klientams Lietuvoje ir jau nebesuskaičiuojame įrengtų saulės elektrinių su savo moduliais visame pasaulyje. 

Arba užsukite čia, jeigu įdomu, kaip veikia, kiek generuoja, kaip montuojama, iš ko susideda ir kokia nauda iš 10 kW saulės elektrinės

Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?

Net ir įmantrios 10 kW saulės elektrinės (ant kelių šlaitų) įrengimas netrunka ilgiau negu 2 dienos. Kiek ilgiau trunka saulės elektrinės vietoj stogo dangos įrengimas ir saulės elektrinės ant žemės įrengimas.

Bet saulės elektrinės įrengimo procese imliausias laikui yra pasiruošimas ir visų sudedamųjų dalių komplektacija. Tai ypač išryškėjo 2022 metais, kai dauguma saulės elektrinių įrengimo specialistų susidūrė su sudedamųjų dalių, tokių kaip inverteriai ar optimizatoriai, trūkumu. Saulės modulių gamyba mūsų gamykloje vyksta 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, tad lietuviškų saulės modulių trūkūmo nebuvo ir karščiausiu sezonu.

Ką mes veiksime pasiruošimo, kuris ideliu atveju truktų apie savaitę, metu? 

Atliksime reikalingus skaičiavimus, matavimus, nubraižysime saulės elektrines ant jūsų stogo taip, kad nebūtų jokios rizikos jas ekploatuojant. Sutvarkysime arba padėsime paruošti dokumentus ESO ir APVA. Jums tereikia tik pasirašyti sutartį ir laukti mūsų kvalifikuotos saulės elektrinės montuotojų komandos.

Jeigu jūsų namo stogas nėra idealus įrengti saulės elektrinei, mes pateiksime sprendimų kaip pasiekti jums reikalingą elektros generacijos kiekį. Tik tam gali reikėti kiek galingesnės saulės elektrinės, daugiau saulės modulių, optimizatorių ar kitų technologinių sprendimų. 

Įdomu kada galėtumėme įrengti saulės elektrinę jums? Palikite užklausą ir mes būtinai pasakysime.

Kiek trunka saulės elektrinės įrengimas?

04Klausimai apie saulės elektrines

 • Kaip veikia saulės elektrinės?

  Mažiau
 • Sprendimai saulės elektrinės efektyvumui didinti

  Mažiau
 • Finansiniai klausimai įsigyjantiems saulės elektrines

  Mažiau
 • Saulės elektrinės priežiūra

  Mažiau

05Ką pasiūlysime jūsų saulės elektrinei?

Puikiai tinka tiek saulės elektrinėms ant stogų dėl degumo klasės A, tiek efektyviai išnaudoja savo dvipusiškumo savybes saulės elektrinėse ant žemės. Galinis stiklas - skaidrus ir dalinai dengtas juodai, kas leidžia mums didžiuotis vieninteliu Lietuvoje gaminamu visiškai juodu stiklas stiklas saulės moduliu. Priekinis stiklas - matinis, neturi blizgesio, kokį turi SOLID Bifacial, nors, kita vertus, tai yra skonio reikalas.

Saulės moduliams BLACKSTAR suteikiame 30 metų garantija, efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų, 370 W galingumo (efektyvumas 19,57 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1782x1061x35; masė 24 kg (kiek lengvesnis už berėmį modulį), priekis ir nugarėlė 2 mm stiklo, priekinis stiklas padengtas anti-refleksine danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 3600/6100 Pa. Su juodu rėmu.

Saulės elektrinės su Blackstar bifacial saulės moduliais
saules elektrines su blackstar saules moduliais
 • Saulės elektrinės galia5,28 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

Blackstar saules elektrines
 • Saulės elektrinės galia9,86 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

Visiškai blizgūs skaidraus stiklo dvipusiai stiklas stiklas saulės moduliai SOLID Bifacial surenka ne tik tiesioginę saulės šviesą, bet ir jos atspindžius. Tai pats atspariausias apkrovoms mūsų gaminamas saulės modulis, pagal atsparumo vėjo/sniego apkrovoms technines savybes praktiškai neturintis konkurentų.

Stiklas stiklas saulės moduliams Solid Bifacial suteikiama garantija 30 metų, efektyvumo garantija – 87 proc. po 30 metų. Monokristaliniai juodi saulės moduliai SOLID Bifacial – 370 W galingumo (efektyvumas 19,92 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1778,5 x 1057 x 7,1; svoris 30 kg, priekis ir nugarėlė 3 mm grūdinto stiklo, padengto specialia nešvarumus atstumiančia danga. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 5400 Pa / 10500 Pa. Degumo klasė A. Berėmis.

Saulės moduliai  SOLID BIFACIAL, kaip ir visi mūsų gaminami stiklas stiklas saulės moduliai, 2020 metais buvo sertifikuoti Cradle to Cradle inovacijų instituto kaip ekologiškiausiai pasaulyje tuo metu gaminami saulės moduliai.

Saulės elektrinės įrengimas su lietuviškais saulės moduliais Solid Bifacial
saules elektrines ant slaitinio stogo solid Bifacial
 • Saulės elektrinės galia9,8 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

saules baterijos stiklas stiklas saules jegaine
 • Saulės elektrinės galia10,5 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

Matiniams, neblizgiems visiškai juodiems saulės moduliams STANDARD (Ekonominis saulės elektrinės variantas) suteikiame 20 metų garantiją, 84,8 proc. efektyvumo garantiją po 25 metų. Monokristaliniai (juodi)  saulės moduliai – 365 W galingumo. Išmatavimai (mm) 1765x1048x35, svoris 20 kg, priekis 3,2 mm grūdinto matinio stiklo, padengto antirefleksine danga, nugarėlė iš polimero, juodas aliuminio rėmas. Plėvelė juoda. FULLBLACK. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 3600/5400 Pa. Kontaktų dėžutės 3 plastmasinės, IP 68 ventiliuota. Degumo klasė II. 

Saulės moduliai STANDARD gaminami su pusinėmis celėmis (half-cut), kas leidžia efektyviau optimizuoti saulės modulio darbą. Saulės moduliai STANDARD yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Daugiau apie mūsų gaminamus saulės modulius 

Saulės elektrinės su Solitek standard saulės moduliais
solitek standard saules elektrine solar panels europe
 • Saulės elektrinės galia10,08 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSTANDARD Full Black

saules elektrines su standard moduliais ant zemes. antzemine konstrukcija
 • Saulės elktrinės galia15 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSTANDARD

06Nuo ko pradėti?

Užpildykite užklausą, o saulės elektrinės įrengimas tegu lieka mums

01 Įvertinsime Jūsų elektros poreikį ir planuojamos saulės elektrinės vietą

Įvertinsime Jūsų elektros poreikį ir planuojamos saulės elektrinės vietą

02 Pateiksime saulės elektrinės pasiūlymą su kaina per keletą minučių

Pateiksime saulės elektrinės pasiūlymą su kaina per keletą minučių

03 Nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo, įvertinsime aplinkos įtaką

Nubraižysime saulės elektrinę ant jūsų stogo, įvertinsime aplinkos įtaką

04 Įrengsime saulės elektrinę, paruošime reikalingus dokumentus

Įrengsime saulės elektrinę, paruošime reikalingus dokumentus