Skaičiuojame …
Savaime nusivalantys moduliai

Savaime nusivalantys moduliai

Daugiau nei akivaizdu

Daugiau nei akivaizdu

Daugiau nei akivaizdu

Daugiau nei akivaizdu

01Lietuviški saulės moduliai

Lietuviški saulės moduliai ir saulės elektrinės

SoliTek gamykloje Vilniuje tiriami, tobulinami, gaminami saulės moduliai, o saulės elektrinės montavimo komanda gali įrengti bet kokias saulės elektrines - saulės elektrines ant stogo, ant žemės, vietoj stogo dangos ar net saulės parką. Visi SoliTek darbuotojai - nesvarbu, ką jie dirba - gamina saulės modulius, bendrauja su klientais ar montuoja saulės elektrines, puikiai žino kaip, iš ko ir per kiek gaminami saulės moduliai SoliTek gamyklioje ir kaip preciziškai turi būti įrengiamos saulės elektrinės tam, kad jos efektyviai tarnautų maksimalų laiką. Tai pasiekti leidžia pasiekti gausi SoliTek inžinierių komanda, nuolat vystanti naujus saulės technologijų produktus ir tobulinanti jau patikrintus saulės modulių rinkos standartus.

Gaminame saulės modulius

Gaminame saulės modulius

Vystome naujas saulės technologijas bei parduodame SoliTek gaminamus saulės modulius visame pasaulyje. Mūsų pasididžiavimas - premium klasės berėmiai stiklas stiklas SOLID Bifacial saulės moduliai yra ilgaamžiai, patikimi ir estetiški. Cradle To Cradle sertifikavimo instituto SOLID seriijos saulės moduliai pripažinti ekologiškiausiais pasaulyje saulės moduliais.

Montuojame saulės elektrines

Montuojame saulės elektrines

SoliTek saulės elektrinės montavimo komandos, įmonės inžinieriai yra atestuoti ir turi kompetencijų projektuoti, įrengti bei prižiūrėti saulės elektrines. Visos saulės elektrinės montuojamos pagal griežtas taisykles ir standartus. Kruopščiai prižiūrime visą procesą kol saulės elektrinės planuojamos, projektuojamos, instaliuojamos, pajungiamos į tinklą ir pradedamos naudoti.

Prižiūrime įrengtas saulės elektrines

Prižiūrime įrengtas saulės elektrines

Tinkamai įrengtos saulės elektrinės nereikalauja kasdienės priežiūros. Tačiau saulės elektrinės yra elektros įrenginys ir jų priežiūrai reikalingos specifinės žinios, patirtis, išduoti leidimai. Visada esame pasirengę padėti klientui ir jo nepaliekame nežinioje - nuolat stebime, kaip veikia mūsų įrengtos saulės elektrinės bei operatyviai reaguojame spręsdami visus klausimus. 

02Saulės elektrinės namams

Kiek elektros pagamins saulės elektrinės?

Kiek elektros pagamins saulės elektrinės?
Kiek elektros pagamins saulės elektrinės?

Lietuvoje 1 kW galios saulės elektrinės idealiomis sąlygomis per metus gali pagaminti apie 1000 kWh elektros energijos. 5 kW saulės elektrinės pagamins 5000 kWh, o 10 kW galios saulės elektrinės atitinkamai 10 tūkst. kWh. Jeigu nežinote kokios saulės elektrinės gallios jums reikia, pirmiausia atsakykite į klausimą - kiek elektros energijos jums reikia per metus? Galbūt planuojate elektros energijos suvartojimo padidėjimą? Įvertinkite ir tai. Žinodami savo metinį elektros poreikį, dalinkite jį iš 10 tūkst. ir žinosite jums rekomenduojamos saulės elektrinės galią kW.

Saulės elektrinės generacija priklauso nuo jūsų namo vietos, saulės elektrinės krypties, saulės modulių, šešėlių tinkamo įrengimo ir daugybės kitų faktorių. Tad, jeigu saulės elektrinė ir saulės moduliai nebus idealiomis sąlygomis, jums gali reikėti ir galingesnės saulės elektrinės.

Kokia jums reikalingos saulės elektrinės kaina? Ar mano stogas tinkamas saulės elektrinei? O gal galima ant žemės? O kokie saulės moduliai geriausi man? Kas geriau - stiklas stiklas saulės moduliai, o galbūt saulės moduliai su plastiko nugarėle? O gal visiškai juodi saulės moduliai? O gal galima įrengti saulės elektrinę vietoj stogo dangos? O gal galima įsirengti automobilio stoginę su integruota saulės elektrine? Galima. Galima ir daug daugiau.

Pasitarkime.

Kiek kainuotų saulės elektrinė jums?

03Faktai

Lietuviški saulės moduliai

12 m. Lietuviški saulės moduliai

Saulės elementus ir saulės modulius Lietuvoje gaminame nuo 2009 m.

Investicija į saulės elektrines

7-8 m. Investicija į saulės elektrines

Pasinaudojus ES parama, jūsų saulės elektrinės atsiperka per 7-8 m. ir dar ilgai nepriekaištingai tarnauja.

Ilgaamžiai saulės moduliai

30 m. Ilgaamžiai saulės moduliai

Stiklas stiklas saulės moduliams suteikiame 30 m. garantiją. 

Ekologiškas sprendimas

80 Ekologiškas sprendimas

Tiek medžių kasmet pakeis viena vidutinė saulės elektrinė, sumažindama jūsų išskiriamą CO2 kiekį.

Saulės elektrinės namams

Saulės elektrinės namams

Saulės elektrinės namams yra svarbi ir naudinga investicija. Pasižiūrėkite ką mes siūlome.

Plačiau
Saulės elektrinės verslui

Saulės elektrinės verslui

Tvarus verslas rūpinasi aplinka. Sumažinkite išlaidas elektrai bei išskiriamo COkiekį.

Plačiau

04Įrengtos saulės elektrinės

Saulės elektrinės. Nuo 3 kW saulės elektrinės ant namo stogo iki 3 MW saulės parko.

solitek solrif bifacial
 • Installed capacity10 kW

 • LocationThe Netherlands

 • ModulesSOLID Solrif®

 • Galia10 kW

 • Stogo dangaČerpės

 • ModuliaiSOLID Pro P.60

 • MiestasVilnius

Solitek solid bifacial solrif integruota saules elektrine
 • Galia10 kW

 • ModuliaiSOLID Solrif®

 • MiestasUtena

 • Galia4 kW

 • Stogo dangaŠiferis

 • ModuliaiStandard M.60

 • MiestasVilnius

02Nurodykite elektros poreikį

Saulės elektrinės galia priklauso nuo elektros poreikio per mėnesį.

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

06Solitek naujienos

Pasirašyta jungtinės veiklos sutartis dėl baterijų gamyklos Gruodis 02, 2021

Pasirašyta jungtinės veiklos sutartis dėl baterijų gamyklos

Saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pasirašė jungtinės veiklos sutartį su „Avesta Battery & Energy Engineering“ (ABEE) (Belgija) ir „IMECAR Elektronik“ (Turkija) dėl baterijų gamyklos Vilniuje. Planuojama, kad autonomines elektros kaupimo sistemas kursianti gamykla pradės veikti 2023 m. sausio mėn.  

Susimažinti sau elektros kainas gali kiekvienas Lapkritis 30, 2021

Susimažinti sau elektros kainas gali kiekvienas

Daug vartotojų iki šiol yra įsitikinę, jog visa atsinaujinanti elektros energija yra brangi ir labai neefektyvi. Tačiau tobulėjant technologijoms jau pasiekta pažanga, kai modernios žaliosios energetikos sistemos savo efektyvumu stebina, o jos kaina kasmet mažėja, jų įdiegimą skatina valstybė.