Siunčiami duomenys …

Lietuviški saulės moduliai

Lietuviški saulės moduliai

Ilgaamžė saulės elektrinė

Ilgaamžė saulės elektrinė

SoliTek NOVA - baterija išmaniems namams

SoliTek NOVA - baterija išmaniems namams

01Lietuviški saulės moduliai ir baterijos

Didžiausias Lietuvoje saulės modulių gamintojas

SoliTek gamykloje Vilniuje tiriami, tobulinami ir gaminami saulės moduliai (dar vadinami saulės baterijos), o montavimo komanda gali įrengti bet kokią saulės elektrinę - ant stogo, ant žemės, saulės elektrinę vietoje stogo dangos ar net visą saulės parką. SoliTek darbuotojai - nesvarbu, ką jie dirba, gamina saulės modulius, bendrauja su klientais ar montuoja saulės elektrines, puikiai žino kaip, iš ko ir per kiek gaminami saulės moduliai SoliTek gamykloje. Žino kaip preciziškai turi būti montuojama saulės elektrinė, kaip saulės moduliai tvirtinami prie skirtingų stogo dangų ir kaip pasirūpinti, kad saulės elektrinė efektyviai tarnautų maksimalų laiką. Tą mums leidžia pasiekti gausi SoliTek inžinierių komanda, nuolat tobulinanti Vilniuje gaminamus saulės modulius ir formuojanti saulės elektrinių įrengimo rinkos standartus.

Nuo 2023 metų planuojame pradėti serijinę lietuviškų energijos kaupiklių gamybą. Baterija NOVA iš SoliTek - išmanus kompleksinis energijos kaupimo sprendimas namams.

Gaminame saulės modulius Lietuvoje

Gaminame saulės modulius Lietuvoje

Vystome saulės modulių technologijas, taikome jas gamyboje bei parduodame saulės modulius visame pasaulyje. Mūsų geriausi- berėmiai stiklas stiklas saulės moduliai yra ilgaamžiai, atsparūs atmosferos poveikiui, patikimi ir estetiški, o Cradle To Cradle sertifikavimo instituto pripažinti ekologiškiausiais pasaulyje.

Gaminame platų saulės modulių asortimentą: stiklas stiklas, stiklas plastikas, Full black, saulės modulių montuojamų vietoj stogo dangos ar vietoj fasado apdailos. Saulės moduliai gaminami tik pasirašius su jumis sutartį. Tad labai realu, kad saulės moduliai (dar vadinami saulės baterijos), šiandien atsidūrę ant jūsų stogo, tik vakar ir buvo pagaminti.

Montuojame saulės elektrines

Montuojame saulės elektrines

SoliTek montavimo komandos, įmonės inžinieriai yra atestuoti bei turi kompetencijų projektuoti, įrengti bei prižiūrėti saulės elektrinę. Kiekviena saulės elektrinė montuojama pagal griežtas taisykles ir standartus. Kruopščiai prižiūrime saulės elektrinės įrengimo procesą kol saulės elektrinė planuojama, projektuojama, įrengiama, pajungiama į tinklą ir pradedama naudoti.

Kiekviena stogo danga arba saulės elektrinių įrengimas ant žemės turi skirtingus montavimo sprendimus, kurie numatyti saulės modulių specifikacijose ir mes, kaip saulės modulių gamintojas ir saulės elektrinės montuotojas vienu metu, patys juos nustatome ir griežtai laikomės.

Atliekame saulės modulių tyrimus

Atliekame saulės modulių tyrimus

Nuolat dalyvaujame saulės modulių ir saulės technologijų tobulinime, tyrimuose su plačia tarptautine bendruomene. Dirbame tirdami įvairių saulės modulių efektyvumą, ilgaamžiškumą ir atsparumą išorės veiksniams. Tiriame Albedo efekto, dulkėtumo įtaką ir specialių dangų įtaką bei kitus sprendimus saulės moduliams efektyvinti.

Mūsų ir projektų partnerių saulės moduliai tiriami Lietuvoje, Ispanijoje, Norvegijoje, Maroke ir Airijoje - taip su tarptautine komanda galime gauti informacijos apie savo saulės modulių ir saulės elektrinių veikimo našumą kardinaliai skirtingomis meteorologinėmis sąlygomis.

02Nauda namams

Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?

Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?
Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?

Lietuvoje 1 kW galios saulės elektrinė idealiomis sąlygomis ant namo stogo per metus gali pagaminti apie 1000 kWh elektros energijos. o 10 kW galios saulės elektrinė atitinkamai 10 tūkst. kWh. Jeigu nežinote kokios saulės elektrinės galios jums reikia, pirmiausia atsakykite į klausimą - kiek elektros energijos jums reikia per metus? 

Galbūt planuojate įsigyti šilumos siurblį, elektromobilį, ar kitokį elektros energijos suvartojimo padidėjimą? Įvertinkite tai dabar. Žinodami savo metinį elektros poreikį, dalinkite jį iš 1000 ir žinosite kokios galios jums rekomenduojama saulės elektrinė. Na, o žinodami galią, jau galite pasidomėti ir savo saulės elektrinės kaina.

Saulės elektrinė - nuo gamtinių sąlygų priklausantis įtaisas. Elektros generacija priklauso nuo jūsų namo vietos, stogo krypties, stogo pasvirimo kampo, šešėlių, tinkamo įrengimo ir daugybės kitų faktorių. Jeigu įranga ant stogo nebus įrengta idealiomis sąlygomis generacijai, arba bus įrengta netinkamai, jums gali praversti ir galingesnė saulės elektrinė. Ar to reikia jums, pasakysime mes, detaliai įvertinę jūsų situaciją.

Kiek kainuoja saulės elektrinė? Ar mano stogas tinkamas saulės elektrinei? O gal galima įsirengti ant žemės? Kas geriau - stiklas stiklas saulės moduliai, o galbūt saulės baterijos su plastiko nugarėle? O turite visiškai juodų modulių - tų full black? O gal galima įrengti saulės elektrinę vietoj stogo dangos? O jeigu kruša? O galima gauti APVA paramą saulės elektrinei? O gal galima įsirengti automobilio stoginę su jau integruota saulės elektrine? Galima. 

Jeigu norite sužinoti daugiau apie saulės elektrinę ir jos kainą jūsų namams, spauskite mygtuką žemiau.

Kiek kainuoja saulės elektrinės?

Sutaupysite

~85 %

Tinkamos galios ir kokybiškai įrengta saulės elektrinė gali smarkiai sumažinti jūsų išlaidas už elektros energiją. Jeigu įsirengiate 1 kW saulės elektrinę, idealiomis sąlygomis ji pagamins apie 1000 kWh per metus. Už tokį elektros energijos kiekį mokėsite tik "pasaugojimo mokestį" - 3,9446 EUR už kW per mėn. (2023 sausio mėn. ESO kainomis). Arba galite pasirinkti kitą planą - atsiskaityti savo pagaminta elektra. Tada už elektrą nebemokėsite nieko.


03Faktai

Didžiausias saulės modulių gamintojas

12 m. Didžiausias saulės modulių gamintojas

Didžiausias Lietuvoje saulės modulių gamintojas. Platus saulės modulių pasirinkimas, sertifikuota kokybė. 

Investicija į saulės elektrinę

4-5 m. Investicija į saulės elektrinę

Pasinaudojus APVA parama saulės elektrinėms proporcingos jūsų elektros poreikiui galios saulės elektrinė atsiperka maždaug per 4-5 m.

Mūsų geriausi saulės moduliai

30 m. Mūsų geriausi saulės moduliai

Ypatingai atspariems atmosferos poveikiui, A degumo klasės stiklas stiklas saulės moduliams suteikiame 30 m. gaminio garantiją ir 87 proc. efektyvumo garantiją po 30 metų.

Ekologiškas sprendimas ir įranga

80 Ekologiškas sprendimas ir įranga

Tiek medžių kasmet pakeis viena vidutinė saulės elektrinė, sumažindama išskiriamą CO2 kiekį jūsų elektros pagaminti jūsų poreikiams.

Saulės elektrinė jaukesniems namams

Saulės elektrinė jaukesniems namams

Saulės elektrinė namams arba saulės parko dalis yra svarbi ir naudinga investicija. Pasižiūrėkite ką mes siūlome.

Plačiau
Saulės elektrinė tvaresniam verslui

Saulės elektrinė tvaresniam verslui

Tvarus verslas rūpinasi aplinka. Įsirengę saulės elektrinę sumažinkite išlaidas elektrai bei išskiriamo COkiekį.

Plačiau

04Kaip atrodo?

Kiekviena saulės elektrinė kitokia. Ir kiekviena miela

Christmas solar tree Solitek, Trakai
 • Off grid saulės elektrinė16,7 kW

 • VietaTrakai

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

 • Baterija NOVA, 15 kWh

Saules elektrine 500 kW vilnius blackstar plokscias stogas
 • Saulės elektrinės galia500,5 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

Bifacial solar panels glass glass saulės elektrinė
 • Saulės elektrinės galia36 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

solitek standard saules elektrine solar panels europe
 • Saulės elektrinės galia10,08 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSTANDARD Full Black

05Saulės elektrinės galios skaičiuoklė

Nurodykite elektros poreikį ir sužinokite saulės elektrinės kainą

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

06Lietuvos saulės modulių gamintojo naujienos

Ar gali saulės moduliai būti tvarūs? Kovas 02, 2023

Ar gali saulės moduliai būti tvarūs?

Lietuvos saulės modulių gamintojai ir švariųjų technologijų sektorius savo dydžiu ir apimtimis pirmauja Baltijos šalyse, tačiau nuolat susiduria su iššūkiais, stabdančiais sektoriaus augimą.  Apie juos, cleantech galimybes bei sektoriaus naujoves kalbėjome konferencijoje “Lietuvos Cleantech rinka 2022” , kurios metu produktų vadovas Vilius Aleknavičius papasakojo, kiek tvari yra saulės modulių gamyba Lietuvoje SoliTek gamykloje ir kiek gamtai kainuoja kitos alternatyvos. 

Aukcione parduota fronte pažeista mobili elektrinė Vasaris 23, 2023

Aukcione parduota fronte pažeista mobili elektrinė

„Solitek“ nuo karo Ukrainoje pradžios siekė visapusiškai prisidėti prie narsios tautos kovos už laisvę. Įmonė Ukrainai teikė ne tik finansinę paramą, bet ir saulės modulius, kurie reikalingi mobilių elektros generavimo stotelių gamybai. Vieną tokią fronte numestos bombos skeveldrų pažeistą stotelę su savo parašais visai neseniai „Solitek“ perdavė Ukrainos kariai – įmonė nusprendė ją panaudoti kilniam tikslui ir suvienijusi jėgas su ilgamečiu savo partneriu Antanu Juknevičiumi skelbia „Radarom“ aukcioną.