Skaičiuojame …
Lietuviškų saulės modulių gamintojas

Lietuviškų saulės modulių gamintojas

Tobula saulės elektrinė

Tobula saulės elektrinė

Savaime nusivalantys saulės moduliai

Savaime nusivalantys saulės moduliai

Ilgaamžės saulės elektrinės

Ilgaamžės saulės elektrinės

01Lietuviški saulės moduliai

Didžiausias Lietuvoje saulės modulių gamintojas

SoliTek gamykloje Vilniuje tiriami, tobulinami, gaminami saulės moduliai (dar vadinami saulės baterijos), o mūsų montavimo komanda gali įrengti bet kokią saulės elektrinę - ant stogo, ant žemės, vietoje stogo dangos ar net visą saulės parką. Visi SoliTek darbuotojai - nesvarbu, ką jie dirba - gamina saulės modulius, bendrauja su klientais ar montuoja saulės elektrines, puikiai žino kaip, iš ko ir per kiek gaminami moduliai SoliTek gamykloje. Visi mes žinome kaip preciziškai turi būti montuojami, pritvirtinami ir prijungiami tam, kad saulės elektrinė efektyviai tarnautų maksimalų laiką. Tai pasiekti leidžia pasiekti gausi SoliTek inžinierių komanda, nuolat vystanti naujus fotovoltinių technologijų produktus ir tobulinanti jau patikrintus rinkos standartus.

Gaminame saulės modulius Lietuvoje

Gaminame saulės modulius Lietuvoje

Vystome naujas fotovoltines technologijas, kurias taikome gamyboje bei parduodame savo gaminamus saulės modulius visame pasaulyje. Mūsų pasididžiavimas - premium klasės berėmiai stiklas stiklas saulės moduliai yra ilgaamžiai, patikimi ir estetiški, o Cradle To Cradle sertifikavimo instituto pripažinti ekologiškiausiais pasaulyje.

Saulės moduliai jums užsakomi gaminti gamykloje tik pasirašius sutartį. Tad labai realu, kad saulės moduliai (dar vadinami saulės baterijos), šiandien atsidūrę ant jūsų stogo, tik vakar ir buvo pagaminti.

Montuojame saulės elektrines

Montuojame saulės elektrines

SoliTek montavimo komandos ir įmonės inžinieriai yra atestuoti bei turi kompetencijų projektuoti, įrengti bei prižiūrėti saulės elektrinę. Kiekviena saulės elektrinė montuojama pagal griežtas taisykles ir standartus. Kruopščiai prižiūrime visą procesą kol saulės elektrinė planuojama, projektuojama, įrengiama, pajungiama į tinklą ir pradedama naudoti.

Kiekviena stogo danga turi savo įrengimo niuansus, kurie numatyti saulės modulių specifikacijose ir mes, kaip gamintojas ir montuotojas vienu metu, patys juos nustatome ir griežtai laikomės.

Vykdome saulės modulių tyrimus

Vykdome saulės modulių tyrimus

Nuolat dalyvaujame saulės modulių ir saulės technologijų tobulinimo tyrimuose su plačia tarptautine bendruomene.   Dirbame daug tirdami saulės modulių efektyvumą, ilgaamžiškumą ir atsparumą išorės veiksniams. Tiriame Albedo efekto, dulkėtumo įtaką bei sprendimus moduliams efektyvinti.

SoliTek R&D nuo 2013 metų tobulino ir gamino polikristalinius saulės elementus gamykloje Visoriuose - vienintelėje saulės elementų gamykloje regione. Dabar jau buvusiose Solitek R&D patalpose Vilniuje vystoma dvipusių IBC tipo saulės elementų ir modulių gamybos technologija.  

02Nauda namams

Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?

Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?
Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?

Lietuvoje 1 kW galios saulės elektrinė idealiomis sąlygomis ant namo stogo per metus gali pagaminti apie 1000 kWh elektros energijos. o 10 kW galios saulės elektrinė atitinkamai 10 tūkst. kWh. Jeigu nežinote kokios galios jums reikia, pirmiausia atsakykite į klausimą - kiek elektros energijos jums reikia per metus? Galbūt planuojate įsigyti šilumos siurblį, elektromobilį, ar kitokį elektros energijos suvartojimo padidėjimą? Įvertinkite tai dabar. Žinodami savo metinį elektros poreikį, dalinkite jį iš tūkst. ir žinosite kokia jums rekomenduojama saulės elektrinė. Na, o žinodami galią, jau galite pasidomėti ir savo saulės elektrinės kaina.

Saulės elektrinė - nuo gamtinių sąlygų priklausantis įtaisas. Elektros generacija priklauso nuo jūsų namo vietos, stogo krypties, stogo pasvirimo kampo, šešėlių, tinkamo įrengimo ir daugybės kitų faktorių. Tad, jeigu įranga ant stogo nebus įrengta idealiomis sąlygomis generacijai, arba bus įrengta netinkamai, jums gali praversti ir galingesnė saulės elektrinė. Bet jums kol kas nereikia dėl to sukti galvos - viską pasakysime mes detaliai įvertinę jūsų situaciją.

Kiek kainuoja saulės elektrinė? Ar mano stogas tinkamas? O gal galima ant žemės? Kas geriau - stiklas stiklas saulės moduliai, o galbūt saulės moduliai su plastiko nugarėle? O turite visiškai juodų modulių - tų full black? O gal galima įrengti saulės elektrinę vietoj stogo dangos? O jeigu kruša? O galima gauti APVA paramą? O gal galima įsirengti automobilio stoginę su jau integruota saulės elektrine? Galima. Galima ir daug daugiau.

Bet jeigu norite sužinoti daugiau apie saulės elektrinę jūsų namams, spauskite mygtuką žemiau.

Kiek kainuoja saulės elektrinė?

Sutaupysite

- 80 %

Tinkamai parinkta ir kokybiškai įrengta saulės elektrinė gali sumažinti jūsų išlaidas už elektros energiją apie 80 proc. 

Arba net visus 100 proc., jeigu pasirinkiste atsiskaitymo savo pagaminta elektra būdą.

03Faktai

Didžiausias saulės modulių gamintojas

12 m. Didžiausias saulės modulių gamintojas

Technologiškai pažangiausias Lietuvoje saulės modulių gamintojas. Platus pasirinkimas, sertifikuota kokybė. Nuo 2009 m.

Investicija į saulės elektrinę

5-6 m. Investicija į saulės elektrinę

Pasinaudojus APVA parama, jūsų saulės elektrinė atsipirks per 5-6 m. ir dar ilgai nepriekaištingai tarnauja.

Mūsų geriausi saulės moduliai

30 m. Mūsų geriausi saulės moduliai

A degumo klasės stiklas stiklas moduliams suteikiame 30 m. garantiją ir 87 proc. efektyvumo garantiją.

Ekologiškas sprendimas ir įranga

80 Ekologiškas sprendimas ir įranga

Tiek medžių kasmet pakeis viena vidutinė saulės elektrinė, sumažindama išskiriamą CO2 kiekį ligšioliniams elektros poreikiams tenkinti.

Saulės elektrinė jaukesniems namams

Saulės elektrinė jaukesniems namams

Saulės elektrinė namams arba parko dalis yra svarbi ir naudinga investicija. Pasižiūrėkite ką mes siūlome.

Plačiau
Saulės elektrinė tvaresniam verslui

Saulės elektrinė tvaresniam verslui

Tvarus verslas rūpinasi aplinka. Įsirengę saulės elektrinę sumažinkite išlaidas elektrai bei išskiriamo COkiekį.

Plačiau

04Kaip atrodo?

Kiekviena saulės elektrinė kitokia. Ir kiekviena miela

saulės elektrine su stiklas stiklas Bifacial saulės moduliais
 • Saulės elektrinės galia6,75 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSolid Bifacial

saules baterijos stiklas stiklas saules jegaine
 • Saulės elektrinės galia10,5 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

Utena saules elektrines ant zemes su bifacial saules moduliais
 • Saulės elektrinės galia100 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSolid Bifacial

Saules elektrine ant zemes bifacial
 • Saulės elektrinės galia9,9 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

05Saulės elektrinės galios skaičiuoklė

Nurodykite elektros poreikį, sužinosite, kokia saulės elektrinė rekomenduojama jums

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

06Lietuvos saulės modulių gamintojo naujienos

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje Gegužė 12, 2022

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

2022 m. pirmą ketvirtį saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pardavimų pajamas augino 230 %, lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ženkliai išaugęs susidomėjimas saulės elektrinėmis Lietuvoje

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija Gegužė 11, 2022

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija

Dalis Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių, tarp jų – Vilniaus Katedra ir varpinė, vienuolynai, švietimo įstaigos, globos namai ir kiti pastatai jau yra aprūpinami saulės energija iš nutolusios Solarbank saulės elektrinės.