Siunčiami duomenys …
Saulės elektrinės su lietuviškais saulės moduliais Saulės elektrinės su lietuviškais saulės moduliais

Saulės elektrinės su lietuviškais saulės moduliais

Saulės elektrinės verslui Saulės elektrinės verslui

Saulės elektrinės verslui

SoliTek NOVA - baterija namams SoliTek NOVA - baterija namams

SoliTek NOVA - baterija namams

Elektromobilių įkrovimo stotelė Elektromobilių įkrovimo stotelė

Elektromobilių įkrovimo stotelė

01Lietuviški saulės moduliai ir baterijos

Didžiausias Lietuvoje saulės modulių ir baterijų gamintojas

SoliTek yra pirmaujanti saulės energijos sprendimų kūrėja, didžiausia saulės modulių ir energijos kaupimo sistemų gamintoja ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Šiaurės Europoje. 2009 metais įkurta SoliTek priklauso aukštųjų technologijų įmonių grupei „BOD Group". Įmonės gaminami stiklas stiklas  saulės moduliai (dar vadinami saulės baterijos) gavo „Cradle to Cradle" GOLD sertifikatą. Šis sertifikatas liudija, kad lietuviški saulės moduliai gaminami griežtai laikantis aplinkosaugos, energijos taupymo ir socialinio teisingumo reikalavimų. 

Vilniuje įsikūrusioje gamykloje saulės modulių gamyboje beveik nenaudojamos aplinkai pavojingos medžiagos. O medžiagos iš 98,8 proc. perdirbamų stiklas stiklas saulės modulių gali būti panaudojamos dar kartą. Lietuvoje įmonė teikia saulės elektrinių montavimo, baterijų diegimo ir elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo paslaugas tiek namams, tiek verslui. Įvairaus dydžio saulės elektrines, bateriją ar EV įkrovimo stotelę jums sumontuos viena iš 11 montavimo komandų. SoliTek inžinieriai atlieka visus saulės elektrinių projektavimo darbus, atlieka reikalingus skaičiavimus, matavimus bei paruošia dokumentus ESO ir APVA paraiškoms. 

Naujai pastatytoje gamykloje Santariškėse, Vilniuje jau pradėta lietuviškų energijos kaupiklių (baterijų) gamyba. Baterija NOVA iš SoliTek - išmanus energijos kaupimo sprendimas namams. Įsigykite dabar

Saulės modulių ir baterijų gamyba Lietuvoje

Saulės modulių ir baterijų gamyba Lietuvoje

SoliTek gamykloje Vilniuje vystomos saulės modulių  bei baterijų technologijos ir taikomos gamyboje. SoliTek gaminami berėmiai stiklas stiklas saulės moduliai yra ilgaamžiai, atsparūs ir estetiški bei Cradle To Cradle sertifikavimo instituto pripažinti ekologiškiausiais pasaulyje.

2023 metasi pradėta gaminti SoliTek NOVA baterija namams – tai pirmasis energijos kaupiklis iš Lietuvos. SoliTek NOVA - tai viena saugiausių naudoti namuose ir talpiausių šiuo metu bei trifazį tinklą palaikanti baterija. Gali ne tik aprūpinti namus elektra nutrūkus tiekimui, bet ir kuriam laikui padidinti namo tinklo galią arba kaupti energiją, kurios nepriima tinklas.

Saulės elektrinių ir baterijų (kaupiklių) įrengimas

Saulės elektrinių ir baterijų (kaupiklių) įrengimas

SoliTek montavimo komandos, įmonės inžinieriai yra atestuoti bei turi kompetencijų projektuoti, įrengti bei prižiūrėti saulės elektrinę ir bateriją. Kiekviena saulės elektrinė montuojama pagal griežtas taisykles ir standartus. Kruopščiai prižiūrimas saulės elektrinės ir baterijos įrengimo procesas kol saulės elektrinė su ar be baterijos planuojama, projektuojama, įrengiama, pajungiama į tinklą ir pradedama naudoti.

Namų savininkai, pasinaudoję galimybe gauti APVA paramą, gali susigrąžinti apie 30% saulės elektrinės iki 10 kW galios įrengimo sumos. Parama baterijoms namų ūkiuose numatoma jau visai netrukus.

Elektromobilių įkrovimo stotelė - ten, kur reikia jums

Elektromobilių įkrovimo stotelė - ten, kur reikia jums

Saulės elektrinių savininkai, jeigu gyvena privačiame name, dažnai turi ir elektromobilį arba rimtai svarsto jį įsigyti artimiausiu metu. Elektromobilio krovimą derindami su saulės elektrinės darbu, galite jį krauti nemokamai. Jeigu turite arba plnauojate įsigyti bateriją SoliTek NOVA, nemokamai elektromobilį galėsite krauti ir naktį.

Matydami didėjantį poreikį elektromobilių krovimo įrangai, nusprendėme pasiūlyti klientams įkrovimo stoteles ir galime jas įrengti ten, kur reikia Jums. Šiuo metu yra aktyvūs kvietimai teikti paraiškas ir gauti paramą įkrovimo stotelei įsirengti. Sužinokite daugiau ir gaukite pasiūlymą savai elektromobilio įkrovimo stotelei.

02Nauda namams

Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?

Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?
Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?

Lietuvoje 1 kW galios saulės elektrinė idealiomis sąlygomis ant namo stogo per metus gali pagaminti apie 1000 kWh elektros energijos. o 10 kW galios saulės elektrinė atitinkamai 10 tūkst. kWh. Jeigu nežinote kokios saulės elektrinės galios jums reikia, pirmiausia atsakykite į klausimą - kiek elektros energijos jums reikia per metus? 

Galbūt planuojate įsigyti šilumos siurblį, elektromobilį, ar kitokį elektros energijos suvartojimo padidėjimą? Įvertinkite tai dabar. Žinodami savo metinį elektros poreikį, dalinkite jį iš 1000 ir žinosite kokios galios jums rekomenduojama saulės elektrinė. Na, o žinodami galią, jau galite pasidomėti ir savo saulės elektrinės kaina.

Saulės elektrinė - nuo gamtinių sąlygų priklausantis įtaisas. Elektros generacija priklauso nuo jūsų namo vietos, stogo krypties, stogo pasvirimo kampo, šešėlių, tinkamo įrengimo ir daugybės kitų faktorių. Jeigu įranga ant stogo nebus įrengta idealiomis sąlygomis generacijai, arba bus įrengta netinkamai, jums gali praversti ir galingesnė saulės elektrinė. Ar to reikia jums, pasakysime mes, detaliai įvertinę jūsų situaciją.

Kiek kainuoja saulės elektrinė? Ar mano stogas tinkamas saulės elektrinei? O gal galima įsirengti ant žemės? Kas geriau - stiklas stiklas saulės moduliai, o galbūt saulės baterijos su plastiko nugarėle? O turite visiškai juodų modulių - tų full black? O gal galima įrengti saulės elektrinę vietoj stogo dangos? O jeigu kruša? O galima gauti APVA paramą saulės elektrinei? O gal galima įsirengti automobilio stoginę su jau integruota saulės elektrine? Galima. 

Jeigu norite sužinoti daugiau apie saulės elektrinę ir jos kainą jūsų namams, spauskite mygtuką žemiau.

Kiek kainuoja saulės elektrinės?

Sutaupysite

~85 %

Tinkamos galios ir kokybiškai įrengta saulės elektrinė gali smarkiai sumažinti jūsų išlaidas už elektros energiją. Jeigu įsirengiate 1 kW saulės elektrinę, idealiomis sąlygomis ji pagamins apie 1000 kWh per metus. Už tokį elektros energijos kiekį mokėsite tik "pasaugojimo mokestį" - 3,9446 EUR už kW per mėn. (2023 sausio mėn. ESO kainomis). Arba galite pasirinkti kitą planą - atsiskaityti savo pagaminta elektra. Tada už elektrą nebemokėsite nieko.


03Faktai

Didžiausias saulės modulių gamintojas

12 m. Didžiausias saulės modulių gamintojas

Didžiausias Lietuvoje saulės modulių gamintojas. Platus saulės modulių pasirinkimas, sertifikuota kokybė. 

Investicija į saulės elektrinę

4-5 m. Investicija į saulės elektrinę

Pasinaudojus APVA parama saulės elektrinėms proporcingos jūsų elektros poreikiui galios saulės elektrinė atsiperka maždaug per 4-5 m.

Mūsų geriausi saulės moduliai

30 m. Mūsų geriausi saulės moduliai

Ypatingai atspariems atmosferos poveikiui, A degumo klasės stiklas stiklas saulės moduliams suteikiame 30 m. gaminio garantiją ir 87 proc. efektyvumo garantiją po 30 metų.

Ekologiškas sprendimas ir įranga

80 Ekologiškas sprendimas ir įranga

Tiek medžių kasmet pakeis viena vidutinė saulės elektrinė, sumažindama išskiriamą CO2 kiekį jūsų elektros pagaminti jūsų poreikiams.

Saulės elektrinė jaukesniems namams

Saulės elektrinė jaukesniems namams

Saulės elektrinė namams arba saulės parko dalis yra svarbi ir naudinga investicija.

Plačiau
Saulės elektrinė tvaresniam verslui

Saulės elektrinė tvaresniam verslui

Tvarus verslas rūpinasi aplinka. Įsirengę saulės elektrinę sumažinkite išlaidas elektrai bei išskiriamo COkiekį.

Plačiau

04Kaip atrodo?

Kiekviena saulės elektrinė kitokia. Ir kiekviena miela

Saulės elektrinė ant plokščio stogo
 • icon

  Saulės elektrinės galia10,2 kW

 • icon

  VietaLietuva

 • icon

  Saulės moduliaiBLACKSTAR

Saulės elektrinės su visiškai juodais saulės moduliais
 • icon

  Saulės elektrinės galia12.4 kW

 • icon

  VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

Saules elektrine 1,4 MW vilnius blackstar plokscias stogas
 • Saulės elektrinės galia1,4 MW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

Bifacial solar panels glass glass saulės elektrinė
 • Saulės elektrinės galia36 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

05Saulės elektrinės galios skaičiuoklė

Nurodykite elektros poreikį per mėn. ir sužinokite saulės elektrinės kainą

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

05Lietuvos saulės modulių gamintojo naujienos

SoliTek vienijasi su LuxChemtech perdirbimo projektams Spalis 18, 2023

SoliTek vienijasi su LuxChemtech perdirbimo projektams

„SoliTek“ džiaugiasi galėdama pranešti apie naują partnerystę su saulės modulių ir puslaidininkių atliekų perdirbimo įmone „LuxChemtech“ iš Vokietijos. Tai atveria duris bendrovei „SoliTek“ įsitraukti į fotovoltinių modulių atliekų tvarkymą ir užtikrinti, kad pasibaigus jų eksploatavimo laikui fotovoltiniai moduliai būtų tinkamai perdirbami naudojant naujausias technologijas. Ekologiška gamyba vyksta žiedinės ekonomikos principu.

SoliTek nubrėžė naują tvarumo standartą - aplenkė kitus 400 kartų Rugsėjis 25, 2023

SoliTek nubrėžė naują tvarumo standartą - aplenkė kitus 400 kartų

Visame pasaulyje stebint nerimą keliančius klimato kaitos procesus, vis daugiau įmonių siekia tapti neutraliomis ar draugiškomis aplinkai. Vienas iš būdų pasiekti šį standartą – mažinti anglies dvideginio emisiją gamybiniuose procesuose. Kol vieniems tai – siekiamybė, didžiausia saulės modulių gamintoja Šiaurės Europoje „SoliTek“ šioje srityje gerokai pralenkė daugelį įmonių, 2022-aisiais metais pasiekusi nulinę CO2 emisiją ir gavusį tai patvirtinantį europinį sertifikatą.