Siunčiami duomenys …
Kol kiti plukdo, mes gaminame Kol kiti plukdo, mes gaminame

Kol kiti plukdo, mes gaminame

Saugi investicija Saugi investicija

Saugi investicija

Lietuviški saulės moduliai

Lietuviški saulės moduliai

Ilgaamžė saulės elektrinė

Ilgaamžė saulės elektrinė

SoliTek NOVA - baterija išmaniems namams

SoliTek NOVA - baterija išmaniems namams

01Lietuviški saulės moduliai ir baterijos

Didžiausias Lietuvoje saulės modulių gamintojas

SoliTek yra pirmaujanti saulės energijos sprendimų kūrėja bei didžiausia saulės modulių gamintoja Šiaurės Europoje. 2009 metais įkurta SoliTek priklauso aukštųjų technologijų įmonių grupei „BOD Group". Įmonės gaminami stiklas stiklas  saulės moduliai (dar vadinami saulės baterijos) gavo „Cradle to Cradle" GOLD sertifikatą. Šis sertifikatas liudija, kad saulės moduliai gaminami griežtai laikantis aplinkosaugos, energijos taupymo ir socialinio teisingumo reikalavimų. Vilniuje įsikūrusioje gamykloje saulės modulių gamybos procese nenaudojamos aplinkai pavojingos medžiagos. O medžiagos iš 98 proc. perdirbamų stiklas stiklas saulės modulių gali būti panaudojamos dar kartą. Lietuvoje įmonė teikia saulės elektrinių montavimo paslaugas tiek namams, tiek verslui. Įvairaus dydžio saulės elektrines gali sumontuoti viena iš 11 saulės elektrinių montavimo komandų. SoliTek inžinieriai atlieka visus saulės elektrinių projektavimo darbus, atlieka reikalingus skaičiavimus, matavimus bei paruošia dokumentus ESO ir APVA paraiškoms. 

Nuo 2023 metų II ketv. planuojama pradėti serijinę lietuviškų energijos kaupiklių gamybą. Baterija NOVA iš SoliTek - išmanus kompleksinis energijos kaupimo sprendimas namams.

Saulės modulių gamyba Lietuvoje

Saulės modulių gamyba Lietuvoje

SoliTek gamykloje Vilniuje vystomos saulės modulių technologijos. Šios technologijos taikomos saulės modulių gamyboje. Didžioji dalis saulės modulių eksportuojami, arba montuojami Lietuvoje. SoliTek geriausi - berėmiai stiklas stiklas saulės moduliai yra ilgaamžiai, atsparūs ir estetiški. Tvari gamyba lėmė, kad šie moduliai Cradle To Cradle sertifikavimo instituto pripažinti ekologiškiausiais pasaulyje.

Platus lietuviškų saulės modulių asortimentas: stiklas stiklas, stiklas plastikas, Full black. Kartu su šveicarų įmone Ernst Schweizer AG sukurtas saulės modulių, montuojamų vietoj stogo dangos sprendimas, yra vienas populiaresnių Europoje. 

Saulės elektrinių įrengimas

Saulės elektrinių įrengimas

SoliTek montavimo komandos, įmonės inžinieriai yra atestuoti bei turi kompetencijų projektuoti, įrengti bei prižiūrėti saulės elektrinę. Kiekviena saulės elektrinė montuojama pagal griežtas taisykles ir standartus. Kruopščiai prižiūrimas saulės elektrinės įrengimo procesas kol saulės elektrinė planuojama, projektuojama, įrengiama, pajungiama į tinklą ir pradedama naudoti.

Šiuo metu APVA puslapyje paskelbtas kvietimas teikti paraiškas saulės elektrinėms. Dabar įsirengti saulės elektrinę - tobulas metas. Pasinaudoję galimybe gauti APVA paramą, jūs galite susigrąžinti apie 30 % savo saulės elektrinės įrengimo sumos. 

Saulės technologijų ir modulių tyrimai

Saulės technologijų ir modulių tyrimai

SoliTek tyrimų departamentas nuolat dalyvauja saulės modulių ir saulės technologijų tobulinime, tyrimuose su plačia tarptautine bendruomene. Daug dėmesio skiriama įvairių saulės modulių efektyvumo, ilgaamžiškumo ir atsparumo išorės veiksniams tyrimams. Tiriama Albedo efekto, dulkėtumo ir specialių dangų įtaka saulės modulių efektyvumui didinti.

SoliTek ir projektų partnerių saulės moduliai tiriami Lietuvoje, Ispanijoje, Norvegijoje, Maroke ir Airijoje. Tarptautinės komandos dėka renkama informacija apie saulės modulių ir saulės elektrinių veikimo našumą kardinaliai skirtingomis meteorologinėmis sąlygomis.

02Nauda namams

Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?

Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?
Kiek elektros pagamins saulės elektrinė?

Lietuvoje 1 kW galios saulės elektrinė idealiomis sąlygomis ant namo stogo per metus gali pagaminti apie 1000 kWh elektros energijos. o 10 kW galios saulės elektrinė atitinkamai 10 tūkst. kWh. Jeigu nežinote kokios saulės elektrinės galios jums reikia, pirmiausia atsakykite į klausimą - kiek elektros energijos jums reikia per metus? 

Galbūt planuojate įsigyti šilumos siurblį, elektromobilį, ar kitokį elektros energijos suvartojimo padidėjimą? Įvertinkite tai dabar. Žinodami savo metinį elektros poreikį, dalinkite jį iš 1000 ir žinosite kokios galios jums rekomenduojama saulės elektrinė. Na, o žinodami galią, jau galite pasidomėti ir savo saulės elektrinės kaina.

Saulės elektrinė - nuo gamtinių sąlygų priklausantis įtaisas. Elektros generacija priklauso nuo jūsų namo vietos, stogo krypties, stogo pasvirimo kampo, šešėlių, tinkamo įrengimo ir daugybės kitų faktorių. Jeigu įranga ant stogo nebus įrengta idealiomis sąlygomis generacijai, arba bus įrengta netinkamai, jums gali praversti ir galingesnė saulės elektrinė. Ar to reikia jums, pasakysime mes, detaliai įvertinę jūsų situaciją.

Kiek kainuoja saulės elektrinė? Ar mano stogas tinkamas saulės elektrinei? O gal galima įsirengti ant žemės? Kas geriau - stiklas stiklas saulės moduliai, o galbūt saulės baterijos su plastiko nugarėle? O turite visiškai juodų modulių - tų full black? O gal galima įrengti saulės elektrinę vietoj stogo dangos? O jeigu kruša? O galima gauti APVA paramą saulės elektrinei? O gal galima įsirengti automobilio stoginę su jau integruota saulės elektrine? Galima. 

Jeigu norite sužinoti daugiau apie saulės elektrinę ir jos kainą jūsų namams, spauskite mygtuką žemiau.

Kiek kainuoja saulės elektrinės?

Sutaupysite

~85 %

Tinkamos galios ir kokybiškai įrengta saulės elektrinė gali smarkiai sumažinti jūsų išlaidas už elektros energiją. Jeigu įsirengiate 1 kW saulės elektrinę, idealiomis sąlygomis ji pagamins apie 1000 kWh per metus. Už tokį elektros energijos kiekį mokėsite tik "pasaugojimo mokestį" - 3,9446 EUR už kW per mėn. (2023 sausio mėn. ESO kainomis). Arba galite pasirinkti kitą planą - atsiskaityti savo pagaminta elektra. Tada už elektrą nebemokėsite nieko.


03Faktai

Didžiausias saulės modulių gamintojas

12 m. Didžiausias saulės modulių gamintojas

Didžiausias Lietuvoje saulės modulių gamintojas. Platus saulės modulių pasirinkimas, sertifikuota kokybė. 

Investicija į saulės elektrinę

4-5 m. Investicija į saulės elektrinę

Pasinaudojus APVA parama saulės elektrinėms proporcingos jūsų elektros poreikiui galios saulės elektrinė atsiperka maždaug per 4-5 m.

Mūsų geriausi saulės moduliai

30 m. Mūsų geriausi saulės moduliai

Ypatingai atspariems atmosferos poveikiui, A degumo klasės stiklas stiklas saulės moduliams suteikiame 30 m. gaminio garantiją ir 87 proc. efektyvumo garantiją po 30 metų.

Ekologiškas sprendimas ir įranga

80 Ekologiškas sprendimas ir įranga

Tiek medžių kasmet pakeis viena vidutinė saulės elektrinė, sumažindama išskiriamą CO2 kiekį jūsų elektros pagaminti jūsų poreikiams.

Saulės elektrinė jaukesniems namams

Saulės elektrinė jaukesniems namams

Saulės elektrinė namams arba saulės parko dalis yra svarbi ir naudinga investicija.

Plačiau
Saulės elektrinė tvaresniam verslui

Saulės elektrinė tvaresniam verslui

Tvarus verslas rūpinasi aplinka. Įsirengę saulės elektrinę sumažinkite išlaidas elektrai bei išskiriamo COkiekį.

Plačiau

04Kaip atrodo?

Kiekviena saulės elektrinė kitokia. Ir kiekviena miela

Saules elektrine 500 kW vilnius blackstar plokscias stogas
 • Saulės elektrinės galia500,5 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiBLACKSTAR

Bifacial solar panels glass glass saulės elektrinė
 • Saulės elektrinės galia36 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

solitek standard saules elektrine solar panels europe
 • Saulės elektrinės galia10,08 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSTANDARD Full Black

saules elektrines ant slaitinio stogo solid Bifacial
 • Saulės elektrinės galia9,8 kW

 • VietaLietuva

 • Saulės moduliaiSOLID Bifacial

05Saulės elektrinės galios skaičiuoklė

Nurodykite elektros poreikį ir sužinokite saulės elektrinės kainą

Jums rekomenduojama elektrinės galia:

06Lietuvos saulės modulių gamintojo naujienos

Italai patikėjo Solitek įgyvendinti pirmą RRF projektą ES Gegužė 29, 2023

Italai patikėjo Solitek įgyvendinti pirmą RRF projektą ES

Pirmas Europos Sąjungoje iš RRF (Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės, arba Recovery and Resilience Facility, RRF) finansuojamas atsinaujinančios energetikos ir kaupimo projektas startuoja Italijoje – 50 milijonų vertės trijų gamybos linijų gamyklą patikėta statyti Lietuvos įmonei SoliTek.

SoliTek pelnė tvariausios metų įmonės Vilniuje titulą Gegužė 25, 2023

SoliTek pelnė tvariausios metų įmonės Vilniuje titulą

Viena didžiausių saulės modulių gamintojų Šiaurės Europoje „SoliTek“ pelnė tvariausios metų įmonės Vilniaus mieste titulą. Įmonės vadovo Juliaus Sakalausko teigimu, šis apdovanojimas – ypatingai svarbus, nes tvarumas yra vienas pamatinių „SoliTek“ veiklos siekių. „SoliTek“ vadovo teigimu, šis įvertinimas skatina pateisinti tvariausių saulės modulių gamintojo vardą ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.