Siunčiami duomenys …

01Saulės moduliai - tik pradžia

Integruoti stiklas stiklas saulės moduliai

Saulės moduliai - tik pradžia

02Keičiate stogą?

Saulės elektrinė vietoj stogo dangos

Integruotos saulės elektrinės – tai tos pačios saulės elektrinės, tik montuojama ne ant, o vietoj stogo dangos.  Jeigu keičiate arba galvojate apie naują stogo dangą namui, pasvarstykite apie integruotą saulės elektrinę. Ji efektyvi bus tik ant pietinio, pietrytinio arba pietvakarinio stogo šlaito. 

Tokiu sprendimu taupote stogo dangos įsigijimo ir jos paklojimo sąskaita bei turite išskirtinį stiklinį stogą. Tinka visiems namams, išskyrus plokščiais stogais.

Saulės moduliai, skirti montuoti vietoj stogo dangos yra tie patys Solitek stiklas stiklas saulės moduliai Solid Bifacial tik su specialiais laikikliais SOLRIF. Prie kiekvieno saulės modulio prijungiamos detalės, kurios leidžia ant stogo jungti modulius tarpusavyje tarsi čerpes. Grioveliai ir specialios gumos palengvina montavimą ir padeda išvengti nuotėkio tarp modulių. Montavimas prasideda nuo apatinės dalies – saulės modulius nežymiai užleidžiant vieną ant kito. 

Keičiate stogą?
Lyja ant automobilio?

03Lyja ant automobilio?

Stoginės automobiliams su integruota saulės elektrine

SoliTek bendradarbiauja su metalo ir medžio konstrukcijų gamintojais, kurie turi didelę patirtį smulkioje statybų inžinerijoje; tuo tarpu elektros daliai SoliTek stoginėse naudoja Lietuvoje gamintus dvigubo stiklo ir dvipusio veikimo saulės modulius, kurie išsiskiria ilgaamžiškumu ir yra patvaresni už įprastinę stogo dangą. Kitos saulės elektrinės dalys bus komplektuojamos pagal vartotojo pageidavimą.

Automobilių stoginės su integruota saulės elektrine suteikia ne tik galimybę pakrauti savo automobilį žalia energija, bet tuo pačiu aprūpinti elektra ir savo namus. Mūsų siūloma stoginė yra išskirtinio dizaino, tvarios konstrukcijos, kuriai suteikiama 10 m. garantija.

04Turite elektromobilį?

Elektromobilių įkrovimo stotelė namams

„HomeBox Slim Plus“ – tai paprasta ir taupi įkrovimo stotelė su integruotu Phoenix Contact kabeliu, pasižyminti iki 22 kW įkrovimo galia. Stotelė gali būti naudojama autoservisuose, garažuose, automobilių stovėjimo vietose ir kitose privačiose zonose.

„HomeBox Slim Plus“ pritaikyta naudoti biure ar namuose ir atitinka aukščiausius gamybos standartus, todėl pasižymi ilga eksploatacijos trukme ir patikimumu. Galima rinktis 1 arba 3 fazių, 16 A arba 32 A įkrovimo stotele.

Turite elektromobilį?
Atsibodo klinkeris?

05Atsibodo klinkeris?

Saulės elektrinė kaip fasadas

Šiandien jau yra technologijos ir produktai, kurie leidžia saulės energiją sugeriančius ir elektrą gaminančius modulius naudoti vietoje stogo dangos, jie gali būti integruojami į fasadus ir kitą smulkiąją miestų architektūrą.
Jei pastatysite gražų namą ir tada pradėsite galvoti, „kaip čia daryti su ta saulės elektrine“, tikėtina rezultatas bus žymiai prastesnis, nei saulės elektrinės integraciją būtumėte planavę paraleliai su kitų pastato inžinerinių sprendimų projektavimu. Tai taikoma tiek privačių namų, tiek daugiabučių, tiek ir stambių pramonės, viešojo sektoriaus pastatų statybose.

Bet kol kas šis saulės elektrinės fasadinis sprendimas ir būtent jam pritaikomi saulės moduliai gaminami pagal specialų užsakymą.

06Planuojate balkoną?

Saulės elektrinė - vietoj balkono atramos

Saulės balkonai - pritaikyti Šiaurės Europos sąlygoms. Dvigubo stiklo patvarumas vėjui, druskoms, ledui. GENERACIJA iš 1 kW: šiaurė: 263 kWh, rytai: 519 kWh, vakarai: 534 kWh, pietūs: 641 kWh. Skaičiuota su PV Sol programa (vietovė: Vilnius; Saulės moduliai: Solitek SOLID Bifacial 320 W). Saulės modulių nedegumo klasė A. 

Na ir dar keli privalumai besigilinantiems:

Neužsninga, tai ir valyti nėra ką;

Gali būti jungiama su pilno stiklinimo sistema;

Pakeičia statybinę medžiagą, kuri niekada neatsiperka;

Lengviau pasiekti reikiamą pastato energetinę klasę;

Balkonų konstrukcinis sprendimas ir nuotrauka Innore Solar (Estija), saulės moduliai SoliTek Bifacial.

Balkonų sprendimo privatiems vartotojams kol kas plačiai pasiūlyti negalime, nes saulės moduliai balkonams gaminami tik dideliais kiekiais ir pagal specialų užsakymą, tad dažniau tai yra aktualu nekilnojamojo turto vystytojams.

Planuojate balkoną?
Planuojate terasą?

07Planuojate terasą?

Padidinto pralaidumo saulės moduliai

Lietuvos paviljono akcentas EXPO 2020  – ažūrinė medinė fasado konstrukcija su integruota stiklas-stiklas saulės elektrine. Jos pagaminta energija naudojama paviljono vėsinimui ir ventiliacijai. 
Išretinti saulės elementai leidžia į vidų patekti pakankamam šviesos kiekiui, mažinant papildomo apšvietimo poreikį.

6 kW saulės elektrinės dalis buvo suprojektuota ir pagaminta pagal architektūrinę Lietuvos paviljono viziją - pagaminti gelsvos spalvos saulės moduliai ir užtikrintas jų ilgaamžiškumas, esant itin nepalankioms oro sąlygoms (didelis karštis, smėlio audros). Ant plokščio stogo esanti elektrinės dalis atitinka ekstremalių vėjų apkrovoms keliamus reikalavimus, kur vėjo stiprumas siekia iki 45 m/s (160 km/h), todėl buvo suprojektuotos ir sumontuotos specialios konstrukcijos ir balastinės sistemos.

08Galvojate apie langą?

Sprendimai vietoms, kur reikia šviesos, bet netinka langas

Dar vienas individualus SoliTek sprendimas - pavėsinės sienelė. 2 m aukščio saulės moduliai Solid Bifacial šiuo atveju atlieka ir statybinės medžiagos ir saulės elektrinės funkciją.

Saulės modulis - tai nėra aklina siena ir iš dalies praleidžia šviesą, tad tai puikus sprendimas ieškantiems tarpinio varianto tarp aklinos sienutės ir besienio sprendimo.

Modulių montavimas rekomenduojamas pietinėje pastato pusėje. Efektyvumas yra identiškas saulės balkonų efektyvumui, parašytu aukščiau.

Galvojate apie langą?
Neturite vietos saulės elektrinei?

09Neturite vietos saulės elektrinei?

Įsigykite dalį saulės parko

Su  saulės parku „Solarbank” už elektrą mokėkite mažiau – patikimas elektros tiekėjas, švaresnė ir pigesnė elektra Jūsų namuose! Įsigiję nuotolinę „Solarbank” saulės elektrinę, tapsite savarankiškais elektros gamintojais ir mokėsite beveik dvigubai mažiau kiekvieną mėnesį – pasinaudokite mūsų internetine skaičiuokle, kad sužinotumėte Jums reikalingos elektrinės galios kiekį ir nustatytumėte naudą. Ilgametė mūsų patirtis ir inovatyvių technologijų diegimas leidžia pasiūlyti patikimus, patogius ir ilgaamžius sprendimus, atitinkančius individualius elektros vartotojo poreikius, nepriklausomai nuo to, ar gyvenate nuosavame name, ar bute.

10Važiuojate į DAKARĄ?

Įsirenkite elektrinę ant automobilio stogo

Antanas juknevičius: 

Mūsų komandos viso sunkvežimio stogas padengtas 2 kW dvipusių modulių saulės elektrine, kurios bendras plotas sudaro – 10 kv. m. 
Sunkvežimyje instaliuotų ličio jonų baterijų talpa – 8 kWh, maksimalus sistemos galingumas – 3 kW. Tokio pajėgumo pilnai pakanka kasdieniams komandos poreikiams – kompiuterinėms sistemoms, apšvietimui ir kitems procesams, kuriems reikalinga elektros energija. 

Interviu su Antanu Juknevičiumi

Daugiau apie mūsų bendradarbiavimo abipusę naudą skaitykite čia

Važiuojate į DAKARĄ?
Statote šiltnamį?

11Statote šiltnamį?

Įsirenkite padidinto pralaidumo saulės modulius

Šiandien pasaulyje labiausiai paplitusios agro-elektrinės, kurioms naudojami išretintų saulės elementų moduliai, kad per „stogą“ patektų daugiau šviesos.  Tokių elektrinių generacija mažesnė, ji siekia 50-60% įprastinės saulės elektrinės pajėgumo ir kasmet iš 1 kW galėtų sugeneruoti 500-600 kWh elektros.

Saulės agro-elektrinės yra neinvazinės, aplinkosaugiškai tvarios ir ekonomiškai efektyvios, nes iš dirbamos žemės leidžia uždirbti dvigubai – auginant žemės produkciją ir generuojant elektrą.