Siunčiami duomenys …

01Saulės moduliai - tik pradžia

Integruojami stiklas stiklas saulės moduliai

Saulės moduliai - tik pradžia

02Keičiate stogą?

Saulės elektrinė vietoj stogo dangos

Integruotos saulės elektrinės – tai tos pačios saulės elektrinės, tik montuojama ne ant, o vietoj stogo dangos.  Jeigu keičiate arba galvojate apie naują stogo dangą namui, pasvarstykite apie integruotą saulės elektrinę. Ji efektyvi bus tik ant pietinio, pietrytinio arba pietvakarinio stogo šlaito. 

Tokiu sprendimu taupote stogo dangos įsigijimo ir jos paklojimo sąskaita bei turite išskirtinį stiklinį stogą. Tinka visiems namams, išskyrus plokščiais stogais.

Saulės moduliai, skirti montuoti vietoj stogo dangos yra tie patys Solitek stiklas stiklas saulės moduliai Solid Bifacial tik su specialiais laikikliais SOLRIF. Prie kiekvieno saulės modulio prijungiamos detalės, kurios leidžia ant stogo jungti modulius tarpusavyje tarsi čerpes. Grioveliai ir specialios gumos palengvina montavimą ir padeda išvengti nuotėkio tarp modulių. Montavimas prasideda nuo apatinės dalies – saulės modulius nežymiai užleidžiant vieną ant kito. 

Keičiate stogą?
Lyja ant automobilio?

03Lyja ant automobilio?

Stoginės automobiliams su integruota saulės elektrine

SoliTek bendradarbiauja su metalo ir medžio konstrukcijų gamintojais, kurie turi didelę patirtį smulkioje statybų inžinerijoje; tuo tarpu elektros daliai SoliTek stoginėse naudoja Lietuvoje gamintus dvigubo stiklo ir dvipusio veikimo saulės modulius, kurie išsiskiria ilgaamžiškumu ir yra patvaresni už įprastinę stogo dangą. Kitos saulės elektrinės dalys bus komplektuojamos pagal vartotojo pageidavimą.

Automobilių stoginės su integruota saulės elektrine suteikia ne tik galimybę pakrauti savo automobilį žalia energija, bet tuo pačiu aprūpinti elektra ir savo namus. Mūsų siūloma stoginė yra išskirtinio dizaino, tvarios konstrukcijos, kuriai suteikiama 10 m. garantija.

04Turite elektromobilį?

Elektromobilių įkrovimo stotelė namams

Lietuvoje gausėjant elektromobilių vis sunkiau surasti laisvą elektromobilių įrengimo stotelę tada, kai jos reikia. Patogiausia ir naudingiausia elektromobilį įkrauti savo stotelėje – namuose, kai ilsitės ar darbe, kol automobilis stovi aikštelėje. Todėl verta pasinaudoti valstybės skiriama dotacija ir suskubti investuoti į elektromobilio įkrovimo įrangą. Tad nebelaukite eilėse, o įsirenkite elektromobilių įkrovimo stotelę ten, kur reikia jums.

SoliTek specialistai ne tik padės jums išsirinkti tinkamiausią elektromobilio krovimo įrenginį jūsų stotelei, bet ir įrengs jūsų objekte. Jeigu turite saulės elektrinę, bateriją, patars kaip geriau išnaudoti visos įrangos galimybes ir elektromobilį krauti kuo pigiau.

Gaukite pasiūlymą

Turite elektromobilį?
Planuojate terasą?

05Planuojate terasą?

Padidinto pralaidumo saulės moduliai

Lietuvos paviljono akcentas EXPO 2020  – ažūrinė medinė fasado konstrukcija su integruota stiklas-stiklas saulės elektrine. Jos pagaminta energija naudojama paviljono vėsinimui ir ventiliacijai. 
Išretinti saulės elementai leidžia į vidų patekti pakankamam šviesos kiekiui, mažinant papildomo apšvietimo poreikį.

6 kW saulės elektrinės dalis buvo suprojektuota ir pagaminta pagal architektūrinę Lietuvos paviljono viziją - pagaminti gelsvos spalvos saulės moduliai ir užtikrintas jų ilgaamžiškumas, esant itin nepalankioms oro sąlygoms (didelis karštis, smėlio audros). Ant plokščio stogo esanti elektrinės dalis atitinka ekstremalių vėjų apkrovoms keliamus reikalavimus, kur vėjo stiprumas siekia iki 45 m/s (160 km/h), todėl buvo suprojektuotos ir sumontuotos specialios konstrukcijos ir balastinės sistemos.

06Galvojate apie langą?

Sprendimai vietoms, kur reikia šviesos, bet netinka langas

Dar vienas individualus SoliTek sprendimas - pavėsinės sienelė. 2 m aukščio saulės moduliai Solid Bifacial šiuo atveju atlieka ir statybinės medžiagos ir saulės elektrinės funkciją.

Saulės modulis - tai nėra aklina siena ir iš dalies praleidžia šviesą, tad tai puikus sprendimas ieškantiems tarpinio varianto tarp aklinos sienutės ir besienio sprendimo.

Modulių montavimas rekomenduojamas pietinėje pastato pusėje. Efektyvumas yra identiškas saulės balkonų efektyvumui, parašytu aukščiau.

Galvojate apie langą?
Neturite vietos saulės elektrinei?

07Neturite vietos saulės elektrinei?

Įsigykite dalį saulės parko

Su  saulės parku „Solarbank” už elektrą mokėkite mažiau – patikimas elektros tiekėjas, švaresnė ir pigesnė elektra Jūsų namuose! Įsigiję nuotolinę „Solarbank” saulės elektrinę, tapsite savarankiškais elektros gamintojais ir mokėsite beveik dvigubai mažiau kiekvieną mėnesį – pasinaudokite mūsų internetine skaičiuokle, kad sužinotumėte Jums reikalingos elektrinės galios kiekį ir nustatytumėte naudą. Ilgametė mūsų patirtis ir inovatyvių technologijų diegimas leidžia pasiūlyti patikimus, patogius ir ilgaamžius sprendimus, atitinkančius individualius elektros vartotojo poreikius, nepriklausomai nuo to, ar gyvenate nuosavame name, ar bute.

08Važiuojate į DAKARĄ?

Įsirenkite elektrinę ant automobilio stogo

Antanas juknevičius: 

Mūsų komandos viso sunkvežimio stogas padengtas 2 kW dvipusių modulių saulės elektrine, kurios bendras plotas sudaro – 10 kv. m. 
Sunkvežimyje instaliuotų ličio jonų baterijų talpa – 8 kWh, maksimalus sistemos galingumas – 3 kW. Tokio pajėgumo pilnai pakanka kasdieniams komandos poreikiams – kompiuterinėms sistemoms, apšvietimui ir kitems procesams, kuriems reikalinga elektros energija. 

Interviu su Antanu Juknevičiumi

Daugiau apie mūsų bendradarbiavimo abipusę naudą skaitykite čia

Važiuojate į DAKARĄ?
Statote šiltnamį?

09Statote šiltnamį?

Įsirenkite padidinto pralaidumo saulės modulius

Šiandien pasaulyje labiausiai paplitusios agro-elektrinės, kurioms naudojami išretintų saulės elementų moduliai, kad per „stogą“ patektų daugiau šviesos. Tokių elektrinių generacija mažesnė, ji siekia 50-60% įprastinės saulės elektrinės pajėgumo ir kasmet iš 1 kW galėtų sugeneruoti 500-600 kWh elektros.

Saulės agro-elektrinės yra neinvazinės, aplinkosaugiškai tvarios ir ekonomiškai efektyvios, nes iš dirbamos žemės leidžia uždirbti dvigubai – auginant žemės ūkio produkciją ir generuojant elektrą.