Skaičiuojame …

01Saulės moduliai iš SoliTek

Gaminame 2 tipų saulės modulius - dvigubo stiklo (stiklo-stiklo) SOLID Pro ir viengubo stiklo su rėmu STANDARD

Visada pirmiausia rekomenduosime stiklas-stiklas saulės modulius

Visada pirmiausia rekomenduosime stiklas-stiklas saulės modulius

Saulės moduliai SOLID Pro

Dvigubo stiklo saulės modulių SOLID seriją sudaro 5 skirtingi saulės moduliai:

 • SOLID Pro (pagrindinis modulis)
 • SOLID Framed / BLACKSTAR (plonesnis stiklas, aliuminio rėmas)
 • SOLID Bifacial (dvipusio veikimo SOLID Pro)
 • Solrif® (SOLID Pro su specialiais laikikliais, kurie leidžia modulį montuoti vietoj stogo dangos)
 • SOLID Wall (fasadų sprendimas su moduliais SOLID Pro)

Visiems SOLID Pro šeimos moduliams suteikiame 30 m. veikimo garantiją ir 87 proc. efektyvumo garantiją po 30 m. Bifacial modulių efektyvumo garantija - 90 proc. po 30 m. 

Visai modulių gamai įmanomas ir didesnio šviesos pralaidumo (iki 60 proc.) moduliai. Bet tokie gaminami tik pagal individualų užsakymą.

Pagrindinis saulės modulis 

Monokristaliniai juodi saulės moduliai SOLID Pro – 320 W galingumo (efektyvumas 18,79 %), teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1695 x 1005 x 7,1; svoris 29 kg, fotoelementų skaičius 6 x 10, priekis iš 3,15 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga, nugarėlė – 3,15 mm grūdinto stiklo. Berėmis. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 5330 Pa, kontaktų dėžutė plastmasinė, IP 68, ventiliuota. Degumo klasė A.

Polikristaliniai mėlyni saulės moduliai SOLID Pro – 275 W galingumo (efektyvumas 16,14 %), visos kitos charakteristikos kaip monokristalinių saulės modulių SOLID Pro. 

Saulės moduliai SOLID Pro yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus. Atsisiųskite detalų produktų aprašymą: SOLID_Pro_M60_P60_LT.pdf

Jeigu įdomu SOLID Bifacial charakteristikos, produkto aprašymą: SOLID_Bifacial_M60_LT.pdf

Stiklo-stiklo saulės modulių SOLID Pro šeima turi ir Cradle to Cradle sertifikatą ir yra vienintelis saulės modulis įvertintas sidabriniu (aukščiausiu kategorijoje) sertifikatu. Daugiau skaitykite čia

Saulės moduliai SOLID Pro
Saulės moduliai STANDARD

Saulės moduliai STANDARD

Saulės moduliai STANDARD yra 3 rūšių:

 • Monokristaliniai su balta nugarėle, balta priekine plėvele ir su aliuminio natūralios spalvos rėmu.
 • Polikristaliniai su balta nugarėle, balta priekine plėvele ir su aliuminio natūralios spalvos rėmu.
 • Monokristaliniai su balta nugarėle, juoda priekine plėvele, juodos spalvos aliuminio rėmu - Full Black.

Visiems STANDARD moduliams suteikiame 20 m. garantiją.

Monokristaliniai (juodi) – 325 W galingumo moduliai (su juoda priekine plėvele) arba 330 W (su balta priekine plėvele) ir polikristaliniai (mėlyni) – 280 W galingumo moduliai.  Galimas teigiamas nuokrypis +5 %. Išmatavimai (mm): 1665 x 1005 x 35, svoris 18 kg, priekis 3,15 mm grūdinto stiklo, padengto AR danga, nugarėlė iš polimero, aliuminio rėmas. Maksimalios vėjo / sniego apkrovos 1600 Pa / 3600 Pa (su 1,5 saugumo atsarga). Kontaktų dėžutė plastmasinė, IP 67 ventiliuota. Degumo klasė II.

Saulės moduliai STANDARD yra sertifikuoti TUV NORD laboratorijoje ir atitinka IEC 61215 ir IEC 61730 standartus.

Atsisiųskite detalius produktų aprašymus: SoliTek_Standard_B_M60_LT.pdf SoliTek_Standard_S_P60_LT.pdf SoliTek_Standard_W_M60_LT.pdf

Saulės modulių SOLID Pro ir STANDARD skirtumai

Visų pirma – gamybos metu naudojamos medžiagos ir nuo to priklausantis modulio ilgaamžiškumas. SOLID Pro gamyboje naudojamos kokybiškesnės medžiagos, dvigubai daugiau stiklo - tai leidžia užtikrinti 30 m. garantinį laikotarpį. 

Modulio ilgaamžiškumui ir efektyvumui labai didelės įtakos turi nugarinės modulio pusės medžiaga ir laminavimo plėvelė, kurią net sunku pamatyti plika akimi. Laminavimo plėvelė, naudojama moduliuose, sujungia saulės elementus ir apsaugo juos nuo aplinkos poveikio. Etileno-kovinilacetato (EVA) pagrindu sukurtos plėvelės iki šiol yra dominuojančios modulių gamyboje, bet ne todėl, kad pasižymi geriausiomis savybių kombinacijomis, o dėl ekonomiškumo. Šią plėvelę mes naudojame gamindami saulės modulius STANDARD.

Tiek SoliTek R&D, tiek POE plėvelės gamintojai, tiek universitetai atliekantys saulės technologijų tyrimus, užtikrintai teigia, kad moduliai su POE laminavimo plėvele pasižymi geresniu našumu ir efektyvumo išlaikymu nei moduliai su EVA plėvele. Todėl stiiklo-stiklo moduliams SOLID Pro mes naudojame POE plėvelę. Moduliai su POE plėvele palyginti EVA plėvelę turinčiais moduliais:

 • Geriau išlaiko tūrio parametrus.
 • Sumažina srovės nuotėkį.
 • Nepraleidžia vandens garų (WVTR).
 • Didesnio dielektrinio stiprio.
 • Spalvinių pokyčių minimumas.
 • Turi didesnį atsparumą UV spinduliams.
 • Mažesnė degradacija (PID).
 • Didesnė energijos gamyba ir efektyvumas.
 • Ilgesnis tarnavimo laikas.

Detaliau: PV Mag / Medium.com

Saulės modulių SOLID Pro ir STANDARD skirtumai
Virtualus turas po SoliTek gamybos patalpas

Virtualus turas po SoliTek gamybos patalpas

Kviečiame į kelionę po atnaujintas SoliTek gamybos patalpas – virtualus turas jums suteikia galimybę iš arčiau pamatyti, kur ir kaip gimsta saulės moduliai. Jau 10 metų tiriame, gaminame saulės elementus ir saulės modulius. Šiandien esame pirmaujantys saulės modulių gamintojai Europoje. 2020 m. daugiau nei 75 proc. Vilniuje pagamintų saulės modulių eksportavome į Skandinaviją ir Beniliuksą.

Leiskis su mumis į kelionę ir pamatyk, kur gimsta saulės gaudyklės, gaminančios švarią elektrą!

Spauskite nuorodą