Siunčiami duomenys …
Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams Vasaris 11, 2022

01Naujienos

Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams

Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams

SoliTek pastangos užtikrinti išskirtinę saulės modulių kokybę ir toliau vainikuoja sėkmė. Vasario 2 d. SoliTek Cells gaminamiems SOLRIF saulės moduliams suteiktas Ernst Schweizer AG kokybės sertifikatas, kuris liudija, kad šie moduliai ir visos gamybos procedūros atitinka Schweizer keliamus kokybės reikalavimus. Šis sertifikatas yra garantas, kad SOLRIF saulės moduliai, kurie yra montuojami vietoje stogo dangos yra tinkami tokiai paskirčiai ir nepralaidūs vandeniui.

SOLRIF saulės moduliai yra naudojami integruotoms saulės elektrinėms – tai tos pačios saulės elektrinės, tik montuojama ne ant, o vietoj stogo dangos. Galvojant apie naują stogo dangą namui, verta svarstyti apie integruotą saulės elektrinę. Tokiu sprendimu taupoma stogo dangos įsigijimo ir jos paklojimo sąskaita bei savininkas turi išskirtinį stiklinį stogą. Tinka visiems namams, išskyrus plokščiais stogais.

Sertifikatus galite pamatyti Certificate - Ernst Schweizer - ENGLISH Solitek.pdf

Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams

Ernst Schweizer AG yra 1920 m. Šveicarijoje įkurta pasaulyje lyderiaujanti metalo konstrukcijų įmonė, siūlanti platų gaminių asortimentą statybų pramonei. Išskirtinį dėmesį ji skiria savo siūlomų gaminių ir paslaugų kokybei, inovatyviems ir estetiškai patraukliems sprendimams. Ši įmonė kelia išskirtinius reikalavimus tvariai gamybai – remia aplinką tausojančius, mažai energijos sunaudojančius ir mažai taršius gamybos procesus.

Skaitykite daugiau: Susimažinti elektros kainas gali kiekvienas

02Daugiau naujienų

Ar gali saulės moduliai būti tvarūs? Kovas 02, 2023

Ar gali saulės moduliai būti tvarūs?

Lietuvos saulės modulių gamintojai ir švariųjų technologijų sektorius savo dydžiu ir apimtimis pirmauja Baltijos šalyse, tačiau nuolat susiduria su iššūkiais, stabdančiais sektoriaus augimą.  Apie juos, cleantech galimybes bei sektoriaus naujoves kalbėjome konferencijoje “Lietuvos Cleantech rinka 2022” , kurios metu produktų vadovas Vilius Aleknavičius papasakojo, kiek tvari yra saulės modulių gamyba Lietuvoje SoliTek gamykloje ir kiek gamtai kainuoja kitos alternatyvos. 

Aukcione parduota fronte pažeista mobili elektrinė Vasaris 23, 2023

Aukcione parduota fronte pažeista mobili elektrinė

„Solitek“ nuo karo Ukrainoje pradžios siekė visapusiškai prisidėti prie narsios tautos kovos už laisvę. Įmonė Ukrainai teikė ne tik finansinę paramą, bet ir saulės modulius, kurie reikalingi mobilių elektros generavimo stotelių gamybai. Vieną tokią fronte numestos bombos skeveldrų pažeistą stotelę su savo parašais visai neseniai „Solitek“ perdavė Ukrainos kariai – įmonė nusprendė ją panaudoti kilniam tikslui ir suvienijusi jėgas su ilgamečiu savo partneriu Antanu Juknevičiumi skelbia „Radarom“ aukcioną.

SoliTek – 8 mln. eurų kredito linija Taivano banke Sausis 24, 2023

SoliTek – 8 mln. eurų kredito linija Taivano banke

Saulės modulių gamintojai „SoliTek“ Taivano valstybiniame banke atidaryta 8 mln. Eur vertės kredito linija. Taivano vyriausybė yra suplanavusi 1 mlrd. Eur vertės paskolų fondą, skirtą Rytų ir Vidurio Europai. Būtent kredito linija, suteikta „SoliTek“, yra vienas pirmųjų šio fondo veiklos rezultatų.

Saulės elektrinė sumontuota Kalėdų eglėje Gruodis 12, 2022

Saulės elektrinė sumontuota Kalėdų eglėje

2022 12 09 Trakuose įžiebta inovatyviausia, tvariausia ir žaliausia eglė, sukonstruota iš SoliTek gaminamų modulių. Šis sprendimas unikalus ne tik tuo, kad saulės moduliai integruoti į svarbiausią didžiausių metų švenčių atributą, bet ir...

SoliTek moduliams suteiktas SundaHus A reitingas Gruodis 07, 2022

SoliTek moduliams suteiktas SundaHus A reitingas

SoliTek, siekdama žengti dar vieną žingsnį didesnio žiediškumo kelyje (pagerinti eksploatacijos pabaigos valdymą), sudėjo į SundaHus duomenų bazę informaciją apie savo modulių medžiagų sudėtį.