Siunčiami duomenys …
Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams Vasaris 11, 2022

01Naujienos

Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams

Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams

SoliTek pastangos užtikrinti išskirtinę saulės modulių kokybę ir toliau vainikuoja sėkmė. Vasario 2 d. SoliTek Cells gaminamiems SOLRIF saulės moduliams suteiktas Ernst Schweizer AG kokybės sertifikatas, kuris liudija, kad šie moduliai ir visos gamybos procedūros atitinka Schweizer keliamus kokybės reikalavimus. Šis sertifikatas yra garantas, kad SOLRIF saulės moduliai, kurie yra montuojami vietoje stogo dangos yra tinkami tokiai paskirčiai ir nepralaidūs vandeniui.

SOLRIF saulės moduliai yra naudojami integruotoms saulės elektrinėms – tai tos pačios saulės elektrinės, tik montuojama ne ant, o vietoj stogo dangos. Galvojant apie naują stogo dangą namui, verta svarstyti apie integruotą saulės elektrinę. Tokiu sprendimu taupoma stogo dangos įsigijimo ir jos paklojimo sąskaita bei savininkas turi išskirtinį stiklinį stogą. Tinka visiems namams, išskyrus plokščiais stogais.

Sertifikatus galite pamatyti Certificate - Ernst Schweizer - ENGLISH Solitek.pdf

Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams

Ernst Schweizer AG yra 1920 m. Šveicarijoje įkurta pasaulyje lyderiaujanti metalo konstrukcijų įmonė, siūlanti platų gaminių asortimentą statybų pramonei. Išskirtinį dėmesį ji skiria savo siūlomų gaminių ir paslaugų kokybei, inovatyviems ir estetiškai patraukliems sprendimams. Ši įmonė kelia išskirtinius reikalavimus tvariai gamybai – remia aplinką tausojančius, mažai energijos sunaudojančius ir mažai taršius gamybos procesus.

Skaitykite daugiau: Susimažinti elektros kainas gali kiekvienas

02Daugiau naujienų

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis Rugpjūtis 01, 2022

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis

Saulės modulių gamintoja SoliTek nuo rugpjūčio 1 d. pradėjo dirbti ne trimis, o keturiomis pamainomis ir įdarbina papildomai beveik 30 darbuotojų. Dalis darbo vietų yra skirta Ukrainos piliečiams. Šiuo metu įmonėje jau dirba 14 ukrainiečių.

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą Gegužė 27, 2022

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą

Siekdami savo užsakovams pasiūlyti kompleksinius ir tvarius sprendimus, pristatome geriausią energijos kaupimo sprendimą – pirmą Lietuvoje gaminamą autonominę išmanią elektros kaupimo sistemą (bateriją). 

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje Gegužė 12, 2022

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

2022 m. pirmą ketvirtį saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pardavimų pajamas augino 230 %, lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ženkliai išaugęs susidomėjimas saulės elektrinėmis Lietuvoje

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija Gegužė 11, 2022

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija

Dalis Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių, tarp jų – Vilniaus Katedra ir varpinė, vienuolynai, švietimo įstaigos, globos namai ir kiti pastatai jau yra aprūpinami saulės energija iš nutolusios Solarbank saulės elektrinės.

Startuoja projekto GreenEST interneto puslapis Kovas 07, 2022

Startuoja projekto GreenEST interneto puslapis

Šią savaitę startuoja naujas projekto - Inovatyvūs žalios elektros energijos generavimo ir saugojimo sprendimai e-transportui (GreenEST), projekto nr. LT07-1-EIM-K01-018 oficialusis interneto puslapis.