Siunčiami duomenys …
Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams Vasaris 11, 2022

01Naujienos

Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams

Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams

SoliTek pastangos užtikrinti išskirtinę saulės modulių kokybę ir toliau vainikuoja sėkmė. Vasario 2 d. SoliTek Cells gaminamiems SOLRIF saulės moduliams suteiktas Ernst Schweizer AG kokybės sertifikatas, kuris liudija, kad šie moduliai ir visos gamybos procedūros atitinka Schweizer keliamus kokybės reikalavimus. Šis sertifikatas yra garantas, kad SOLRIF saulės moduliai, kurie yra montuojami vietoje stogo dangos yra tinkami tokiai paskirčiai ir nepralaidūs vandeniui.

SOLRIF saulės moduliai yra naudojami integruotoms saulės elektrinėms – tai tos pačios saulės elektrinės, tik montuojama ne ant, o vietoj stogo dangos. Galvojant apie naują stogo dangą namui, verta svarstyti apie integruotą saulės elektrinę. Tokiu sprendimu taupoma stogo dangos įsigijimo ir jos paklojimo sąskaita bei savininkas turi išskirtinį stiklinį stogą. Tinka visiems namams, išskyrus plokščiais stogais.

Sertifikatus galite pamatyti Certificate - Ernst Schweizer - ENGLISH Solitek.pdf

Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams

Ernst Schweizer AG yra 1920 m. Šveicarijoje įkurta pasaulyje lyderiaujanti metalo konstrukcijų įmonė, siūlanti platų gaminių asortimentą statybų pramonei. Išskirtinį dėmesį ji skiria savo siūlomų gaminių ir paslaugų kokybei, inovatyviems ir estetiškai patraukliems sprendimams. Ši įmonė kelia išskirtinius reikalavimus tvariai gamybai – remia aplinką tausojančius, mažai energijos sunaudojančius ir mažai taršius gamybos procesus.

Skaitykite daugiau: Susimažinti elektros kainas gali kiekvienas

02Daugiau naujienų

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais Lapkritis 22, 2022

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais

„SoliTek“ per pirmuosius tris šių metų ketvirčius, palyginti su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu, pardavimo pajamas padidino 55 %. Tai daugiausia lėmė augantis susidomėjimas saulės PV ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Prie stiprių įmonės veiklos rezultatų prisidėjo ir augančios eksporto apimtys

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti Lapkritis 03, 2022

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti

SoliTek įteikta Ivano Frankivsko srities policijos padėka už teikiamą pagalbą. SoliTek jau nuo pirmųjų karo dienų Ukrainai teikė ne tik finansinę pagalbą, bet ir saulės modulius. Vykstant tiksliniam Ukrainos energetikos infrastruktūros naikinimui, apsirūpinimas elektra šioje valstybėje tampa ypatingai aktualiu klausimu.

Auga SoliTek gaminamų saulės modulių paklausa Rugpjūtis 18, 2022

Auga SoliTek gaminamų saulės modulių paklausa

2022 m. pirmą pusmetį saulės modulių gamintoja SoliTek pardavimų pajamas augino 273 proc., lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje augantis susidomėjimas saulės elektrinėmis. Prie ženklaus įmonės rezultatų augimo prisidėjo ir augančios eksporto apimtys.

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis Rugpjūtis 01, 2022

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis

Saulės modulių gamintoja SoliTek nuo rugpjūčio 1 d. pradėjo dirbti ne trimis, o keturiomis pamainomis ir įdarbina papildomai beveik 30 darbuotojų. Dalis darbo vietų yra skirta Ukrainos piliečiams. Šiuo metu įmonėje jau dirba 14 ukrainiečių.

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą Gegužė 27, 2022

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą

Siekdami savo užsakovams pasiūlyti kompleksinius ir tvarius sprendimus, pristatome geriausią energijos kaupimo sprendimą – pirmą Lietuvoje gaminamą autonominę išmanią elektros kaupimo sistemą (bateriją).