Siunčiami duomenys …
SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas Rugpjūtis 30, 2023

01Naujienos

SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas

SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas

Saulės modulių gamintojui „SoliTek“ atsivėrė dar daugiau galimybių. Įmonė gavo oficialų patvirtinimą iš Vokietijos konstrukcijų inžinerijos instituto (Deutsches Institut für Bautechnik, DIBt) dėl saulės elektrinių vietoj stogo dangos sprendimų. Šis pasiekimas yra svarbus žingsnis saulės energetikos industrijos vystymuisi ir rodo „SoliTek“ požiūrį į kokybę, saugumą bei inovacijas saulės modulių gamyboje.

Sertifikatai liudija lyderystę rinkoje

Įtakinga organizacija Vokietijos statybos sektoriuje DIBt vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant statybos saugumą ir inovacijas. Atliekant griežtas vertinimo procedūras, DIBt užtikrina, kad statybos projektai laikytųsi aukščiausių saugumo ir inovacijų standartų.

DIBt patvirtinimas suteikia abZ ir aBG sertifikatus, liudija meistriškumą ir patikimumą, o būtent tokius sertifikatus gavo „SoliTek“ produktai. Šie sertifikatai ne tik patvirtina produktų kokybę, bet ir nustato, kad saulės moduliai, neturintys šių sertifikatų, netinkami naudoti kaip stogo dangos sprendimai.

Gavusi DIBt patvirtinimą, „SoliTek“ prisijungė prie elitinės saulės modulių gamintojų grupės visame pasaulyje. Toks pripažinimas dar kartą patvirtina, kad „SoliTek“ yra pramonės lyderė, o jos profesionali komanda yra pasiryžusi keisti saulės energijos technologijų ateitį.

SoliTek elektrinėms vietoj stogo dangos suteiktas DIBt patvirtinimas

Platus pritaikymo spektras

Jau keletą metų „SoliTek“ aktyviai dalyvauja Vokietijos rinkoje ir tiekia Europoje gaminamus stiklas-stiklas saulės modulius, skirtus įvairiems elektros energijos projektams.

Su nauju saulės elektrinių, kurios diegiamos vietoj stogo dangos, sprendimo patvirtinimu, „SoliTek“ plečia galimybių ribas ir siūlo savo produkciją integruotiems sprendimams, apimantiems įvairias sritis. Tai gali būti ne tik stogai su įmontuotomis saulės elektrinėmis, bet ir stoginės automobiliams, terasos, pavėsinės ar net šiltnamiai. „SoliTek“ integruoti saulės moduliai sujungia funkcionalumą su šiuolaikinės architektūros estetika.

„SoliTek“ sėkmingai įveikė 8 griežčiausių standartų testus

„Kelionė siekiant šio sertifikato buvo pažymėta išsamiais bandymais ir metų įsipareigojimu. Nepaisant visų iššūkių, siekdami tobulumo, mes sėkmingai įveikėme aštuonis griežtus išbandymus“, – įspūdingą įmonės pasiekimą komentavo „SoliTek“ vadovas Julius Sakalauskas.

Gavus DIBTt patvirtinimą bei sertifikatus, „SoliTek“ pasitinka naują saulės energijos integravimo galimybių erą. Bendrovė yra pasirengusi pertvarkyti saulės energija varomų architektūrinių sprendimų kraštovaizdį, derindama naujoves, saugumą ir estetinį patrauklumą precendento neturinčiais būdais.

02Daugiau naujienų

BOD Group atidarė išskirtinį pastatą ir paleido baterijų gamybos liniją Balandis 23, 2024

BOD Group atidarė išskirtinį pastatą ir paleido baterijų gamybos liniją

Auštųjų technologijų įmonių grupė „BOD Group“ atvėrė vieno moderniausių pastatų Europoje duris. Bendrovės pasididžiavimu tapęs „Verslo ir inovacijų centras“ simbolizuoja kryptį, leidžiančią Lietuvai ir Europai siekti greitesnės žaliosios transformacijos. Šiame išskirtinai energetiškai taupiame pastate buvo oficialiai paleista ir pirmoji Baltijos šalyse išmaniųjų baterijų gamybos linija.

SoliTek ūkininkams siūlo trečdaliu pigesnį saulės elektrinės įrengimą Kovas 20, 2024

SoliTek ūkininkams siūlo trečdaliu pigesnį saulės elektrinės įrengimą

Šių metų kovo 6 dieną Lietuvos energetikos agentūra paskelbė kvietimą teikti paraiškas investicinei paramai saulės elektrinių sausumoje įrengimui gauti. Viena tikslinių grupių, galinti pretenduoti į paramą – ūkininkai. Į šios formos paramos tikslinę grupę jie įtraukiami itin retai – tad šiuo metu aktyvus kvietimas yra unikali proga palankiomis sąlygomis įsirengti saulės elektrinę ir dar papildomai sutaupyti.

Papildoma valstybės parama saulės elektrinėms – 40 mln. EUR kvietimas Kovas 19, 2024

Papildoma valstybės parama saulės elektrinėms – 40 mln. EUR kvietimas

Dėl sparčiai augančio saulės elektrinių populiarumo ir aktyvaus valstybės teikiamos paramos naudojimo, didelė gyventojų dalis per šiemet vykdytus du kvietimus liko be finansavimo. Atsižvelgdama į šias aplinkybes, Energetikos ministerija antrąjį šių metų ketvirtį planuoja trečiąjį kvietimą. Tai – didžiausias ir, planuojama, paskutinis kvietimas šiais metais, kuriame galės dalyvauti fiziniai asmenys, tapę arba norintys tapti gaminančiais vartotojais. 

Sprendimas su SoliTek moduliais Vokietijoje pelnė apdovanojimą Kovas 07, 2024

Sprendimas su SoliTek moduliais Vokietijoje pelnė apdovanojimą

Anot S.Garšanikovienės, šį novatorišką sprendimą sudaro dvigubas vazonas ir vertikalus aliuminio rėmas, kuriame įmontuotas specialus 300 W fotovoltinis stiklas-stiklas modulis – berėmis, surenkantis energiją iš priekinės bei galinės pusės. Šiam unikaliam projektui kūrėjai iš Vokietijos itin simboliškai suteikė vardą „Matilda“ – germanų kalboje reiškiantį, „susidedantis iš dalių“.

Jeigu įrenginys su moduliu nukreipiamas rytų-vakarų kryptimi, per metus jis gali pagaminti iki 400 kWh elektros energijos.

Lietuvoje viešintis Maltos prezidentas George Vella aplankė SoliTek Vasaris 28, 2024

Lietuvoje viešintis Maltos prezidentas George Vella aplankė SoliTek

Lietuvoje viešintis Maltos prezidentas George‘as Vella trečiadienį aplankė vieną inovatyviausių Lietuvos įmonių SoliTek. G. Vella apžiūrėjo SoliTek gaminamų saulės modulių ir baterijų namams „Nova“ gamybos linijas bei vieną inovatyviausių biurų pastatų, pastatytą aukštųjų technologijų įmonių grupės „Global BOD Group“. Maltos prezidento vizitas – svarbus žingsnis stiprinant Maltos ir Lietuvos sinergiją atsinaujinančios energijos srityje.