Siunčiami duomenys …
Naujausios saulės technologijos ir energijos saugojimo sprendimai Rugsėjis 19, 2022

01Blog

Naujausios saulės technologijos ir energijos saugojimo sprendimai

Naujausios saulės technologijos ir energijos saugojimo sprendimai

Praūžė prašurmuliavo vėl sugrįžusi kasmetinė SoliTek konferencija „Saulės inovacijos ir energijos kaupimo sprendimai“. Šiais metais mūsų konferencijos akcentai buvo žemės ūkyje panaudojami saulės modulių sprendimai (Agri PV) ir energijos kaupimo sistemos - kaip tik apie mūsų gamybai kuriamą išmaniąją bateriją. Į tarptautinį renginį susirinkę SoliTek partneriai ir distributoriai, saulės technologijų ir baterijų ekspertai, verslo įmonės, startuoliai ir viešojo  ektoriaus pristatė naujausius technologinius sprendimus ir politikos problemas saulės energijos rinkai, kuri taip pat bus būtina sąlyga konkurencingam verslui ateityje.

Naujausios saulės technologijos ir energijos saugojimo sprendimai

„Ačiū visai „SoliTek“ komandai – be jūsų tai nebūtų buvę įmanoma. Žinoma, nuoširdžiausias ačiū mūsų pranešėjams Radovan Kopecek, Noshin Omar, Miguel Herrero Cangas, Laura Svanera, Helge Hartwig, Žygimantas Vaičiūnas, Karolis Kiguolis , Neringa Radziukynienė ir Julius Denafas. O klientams, kurie atvyko iš viso pasaulio – mes surengėme jums šią konferenciją ir labai dėkojame, kad atvykote pasiklausyti mūsų kalbos. Temos buvo įvairios – nuo techninių detalių iki ateities vizijų. Dėmesys buvo skirtas Agri PV ir, žinoma, naujuosius lietuviškus akumuliatoriams, prieš kuriuos matote mane stovinčius. Pirmoji gyva SoliTek baterija! Kitais metais vėl susitiksime ir galvojame, kad nustebinsime dar labiau!" – sako „SoliTek“ generalinis direktorius Julius Sakalauskas.

Jeigu įdomu, kas buvo pristatyta konferencijos metu, pažiūrėkite renginio transliaciją

Konferencijos vaizdo įrašas

02Blog

Skaitykite daugiau

Saulės technologijų pritaikymas

Saulės technologijų pritaikymas

Tvarumo inovacijų ekspedicija „SolarButterfly“ po pasaulį 2022 liepos 25 d. lankėsi Lietuvoje ir trumpam nutūpė prie Baltojo tilto Vilniuje. Prie jų prisijungėme ir mes su Antanu Juknevičiumi.
Off-grid saulės elektrinė Vingio parke

Off-grid saulės elektrinė Vingio parke

Festivalyje „Jaunas kaip Vilnius“ įrengėme autonominę kilnojamąją saulės elektrinę su lietuviškais saulės moduliais ir lietuviška individualia kaupimo sistema (baterijomis).