Siunčiami duomenys …
Auga SoliTek saulės modulių paklausa Rugpjūtis 18, 2022

01Naujienos

Auga SoliTek saulės modulių paklausa

Auga SoliTek saulės modulių paklausa

2022 m. pirmą pusmetį saulės modulių gamintoja SoliTek pardavimų pajamas augino 273 proc., lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje augantis susidomėjimas saulės elektrinėmis. Prie ženklaus įmonės rezultatų augimo prisidėjo ir augančios eksporto apimtys.

Šių metų pirmuosius šešis mėnesius bendrovės pardavimai ženkliai augo beveik visose eksporto rinkose. Iš daugiau nei 20 eksporto valstybių, geriausius eksporto rezultatus ir eksporto augimą įmonė turėjo Švedijoje (2,4 karto) , Vokietijoje (5,3 karto), Liuksemburge (6 kartus) ir Nyderlanduose (4 kartus), lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu.

Pasak SoliTek vadovo Juliaus Sakalausko, SoliTek produkcija rado savo nišą Šveicarijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Ispanijoje. „SoliTek ne tik praplėtė savo geografiją, bet tuo pačiu šiose rinkose atsiriekė savo dalį, per šį primą pusmetį ten radusi savo klientą ne tik mūsų gaminamiems saulės moduliams, bet ir siūlomiems inovatyviems sprendimams. Dideles perspektyvas siejame su Italijos rinka. Nuo balandžio Italijoje veikia mūsų atstovybė. Čia mes kalbamės apie konkrečius projektus, kur galėsime pritaikyti savo patirtį, žinias ir turimas technologijas“,- sako SoliTek vadovas.

Sunerimę dėl didelių elektros sąskaitų Lietuvos vartotojai taip pat atsigręžė į atsinaujinančią energetiką, kas augino SoliTek saulės elektrinių padalinio pardavimus - 2022 m. pirmą pusmetį pardavimai Lietuvoje augo 55 proc., lyginant su 2021 m. tuo pačiu laikotarpiu.

Auga SoliTek saulės modulių paklausa

„Mūsų produktų paklausą sparčiai auga, todėl, siekdami auginti ir maksimaliai išnaudoti gamybos apimtis, nuo rugpjūčio 1 d. perėjome prie 24/7 darbo režimo. Mūsų pajėgumai pilnai išparduoti iki vasaros galo ir dalinai iki metų galo, todėl įmonė investuoja į tolimesnę plėtrą ir automatizaciją“, - sako SoliTek vadovas Julius Sakalauskas.

Pasaulio energetikoje daugiausia dėmesio skiriama saulės, vėjo, elektros energijos perdavimo ir paskirstymo bei hidroenergijos sektoriams. Pavyzdžiui, investicijos vien į saulės elektrines yra didesnės nei investicijos į gamtines dujas, akmens anglį deginančias ir branduolines elektrines kartu sudėjus. Pasak J.Sakalausko, Europos gamintojai turi būti pasirengę kokybiniam šuoliui, todėl SoliTek, būdama viena iš Europos gamintojų, ir toliau tobulina savo produktus, užtikrinančius ilgalaikius tvarius sprendimus.

Naujausias SoliTek technologinis ir kokybinis pasiekimas - "SOLID Bifacial" išlaikė 10500/5400 Pa apkrovos testą, o tai reiškia, kad gali atlaikyti 2 tonų realų svorį - baltojo raganosio svorį. Dabar galutinai aišku, kad jis nebijo ir žiemos, nes gali atlaikyti 10,5 m aukščio sniego dangą. Vienintelis pasaulyje toks EXTREME LOAD modulis!

Prieš porą metų SoliTek nustatė strateginę kryptį - sutelkti dėmesį į efektyviausių ir technologiškai pažangiausių saulės elektrinių ir parkų, pasižyminčių kuo ilgesniu tarnavimo laiku, kūrimą. Tik siūlydama visiškai novatoriškus technologinius sprendimus SoliTek gali veiksmingai konkuruoti su Azijos gamintojais. Rezultatai jau parodė, kad sąmoningos investicijos į naujausias technologijas yra pelningesnės nei standartiniai sprendimai.

02Daugiau naujienų

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis Rugpjūtis 01, 2022

SoliTek didina saulės modulių gamybos apimtis

Saulės modulių gamintoja SoliTek nuo rugpjūčio 1 d. pradėjo dirbti ne trimis, o keturiomis pamainomis ir įdarbina papildomai beveik 30 darbuotojų. Dalis darbo vietų yra skirta Ukrainos piliečiams. Šiuo metu įmonėje jau dirba 14 ukrainiečių.

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą Gegužė 27, 2022

Pristatome lietuvišką elektros kaupimo sistemą

Siekdami savo užsakovams pasiūlyti kompleksinius ir tvarius sprendimus, pristatome geriausią energijos kaupimo sprendimą – pirmą Lietuvoje gaminamą autonominę išmanią elektros kaupimo sistemą (bateriją). 

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje Gegužė 12, 2022

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

2022 m. pirmą ketvirtį saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pardavimų pajamas augino 230 %, lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ženkliai išaugęs susidomėjimas saulės elektrinėmis Lietuvoje

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija Gegužė 11, 2022

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija

Dalis Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių, tarp jų – Vilniaus Katedra ir varpinė, vienuolynai, švietimo įstaigos, globos namai ir kiti pastatai jau yra aprūpinami saulės energija iš nutolusios Solarbank saulės elektrinės.

Startuoja projekto GreenEST interneto puslapis Kovas 07, 2022

Startuoja projekto GreenEST interneto puslapis

Šią savaitę startuoja naujas projekto - Inovatyvūs žalios elektros energijos generavimo ir saugojimo sprendimai e-transportui (GreenEST), projekto nr. LT07-1-EIM-K01-018 oficialusis interneto puslapis.