Siunčiami duomenys …
Auga SoliTek gaminamų saulės modulių paklausa Rugpjūtis 18, 2022

01Naujienos

Auga SoliTek gaminamų saulės modulių paklausa

Auga SoliTek gaminamų saulės modulių paklausa

2022 m. pirmą pusmetį saulės modulių gamintoja SoliTek pardavimų pajamas augino 273 proc., lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje augantis susidomėjimas saulės elektrinėmis. Prie ženklaus įmonės rezultatų augimo prisidėjo ir augančios eksporto apimtys.

Šių metų pirmuosius šešis mėnesius bendrovės pardavimai ženkliai augo beveik visose eksporto rinkose. Iš daugiau nei 20 eksporto valstybių, geriausius eksporto rezultatus ir eksporto augimą įmonė turėjo Švedijoje (2,4 karto) , Vokietijoje (5,3 karto), Liuksemburge (6 kartus) ir Nyderlanduose (4 kartus), lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu.

Pasak SoliTek vadovo Juliaus Sakalausko, SoliTek produkcija rado savo nišą Šveicarijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Ispanijoje. „SoliTek ne tik praplėtė savo geografiją, bet tuo pačiu šiose rinkose atsiriekė savo dalį, per šį primą pusmetį ten radusi savo klientą ne tik mūsų gaminamiems saulės moduliams, bet ir siūlomiems inovatyviems sprendimams. Dideles perspektyvas siejame su Italijos rinka. Nuo balandžio Italijoje veikia mūsų atstovybė. Čia mes kalbamės apie konkrečius projektus, kur galėsime pritaikyti savo patirtį, žinias ir turimas technologijas“,- sako SoliTek vadovas.

Sunerimę dėl didelių elektros sąskaitų Lietuvos vartotojai taip pat atsigręžė į atsinaujinančią energetiką, kas augino SoliTek saulės elektrinių padalinio pardavimus - 2022 m. pirmą pusmetį pardavimai Lietuvoje augo 55 proc., lyginant su 2021 m. tuo pačiu laikotarpiu.

Auga SoliTek gaminamų saulės modulių paklausa

„Mūsų produktų paklausą sparčiai auga, todėl, siekdami auginti ir maksimaliai išnaudoti gamybos apimtis, nuo rugpjūčio 1 d. perėjome prie 24/7 darbo režimo. Mūsų pajėgumai pilnai išparduoti iki vasaros galo ir dalinai iki metų galo, todėl įmonė investuoja į tolimesnę plėtrą ir automatizaciją“, - sako SoliTek vadovas Julius Sakalauskas.

Pasaulio energetikoje daugiausia dėmesio skiriama saulės, vėjo, elektros energijos perdavimo ir paskirstymo bei hidroenergijos sektoriams. Pavyzdžiui, investicijos vien į saulės elektrines yra didesnės nei investicijos į gamtines dujas, akmens anglį deginančias ir branduolines elektrines kartu sudėjus. Pasak J.Sakalausko, Europos gamintojai turi būti pasirengę kokybiniam šuoliui, todėl SoliTek, būdama viena iš Europos gamintojų, ir toliau tobulina savo produktus, užtikrinančius ilgalaikius tvarius sprendimus.

Naujausias SoliTek technologinis ir kokybinis pasiekimas - "SOLID Bifacial" išlaikė 10500/5400 Pa apkrovos testą, o tai reiškia, kad gali atlaikyti 2 tonų realų svorį - baltojo raganosio svorį. Dabar galutinai aišku, kad jis nebijo ir žiemos, nes gali atlaikyti 10,5 m aukščio sniego dangą. Vienintelis pasaulyje toks EXTREME LOAD modulis!

Prieš porą metų SoliTek nustatė strateginę kryptį - sutelkti dėmesį į efektyviausių ir technologiškai pažangiausių saulės elektrinių ir parkų, pasižyminčių kuo ilgesniu tarnavimo laiku, kūrimą. Tik siūlydama visiškai novatoriškus technologinius sprendimus SoliTek gali veiksmingai konkuruoti su Azijos gamintojais. Rezultatai jau parodė, kad sąmoningos investicijos į naujausias technologijas yra pelningesnės nei standartiniai sprendimai.

02Daugiau naujienų

SoliTek – 8 mln. eurų kredito linija Taivano banke Sausis 24, 2023

SoliTek – 8 mln. eurų kredito linija Taivano banke

Saulės modulių gamintojai „SoliTek“ Taivano valstybiniame banke atidaryta 8 mln. Eur vertės kredito linija. Taivano vyriausybė yra suplanavusi 1 mlrd. Eur vertės paskolų fondą, skirtą Rytų ir Vidurio Europai. Būtent kredito linija, suteikta „SoliTek“, yra vienas pirmųjų šio fondo veiklos rezultatų.

Saulės elektrinė sumontuota Kalėdų eglėje Gruodis 12, 2022

Saulės elektrinė sumontuota Kalėdų eglėje

2022 12 09 Trakuose įžiebta inovatyviausia, tvariausia ir žaliausia eglė, sukonstruota iš SoliTek gaminamų modulių. Šis sprendimas unikalus ne tik tuo, kad saulės moduliai integruoti į svarbiausią didžiausių metų švenčių atributą, bet ir...

SoliTek moduliams suteiktas SundaHus A reitingas Gruodis 07, 2022

SoliTek moduliams suteiktas SundaHus A reitingas

SoliTek, siekdama žengti dar vieną žingsnį didesnio žiediškumo kelyje (pagerinti eksploatacijos pabaigos valdymą), sudėjo į SundaHus duomenų bazę informaciją apie savo modulių medžiagų sudėtį.

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais Lapkritis 22, 2022

Auga susidomėjimas integruotų saulės modulių sprendimais

„SoliTek“ per pirmuosius tris šių metų ketvirčius, palyginti su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu, pardavimo pajamas padidino 55 %. Tai daugiausia lėmė augantis susidomėjimas saulės PV ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Prie stiprių įmonės veiklos rezultatų prisidėjo ir augančios eksporto apimtys

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti Lapkritis 03, 2022

Saulės energiją nukreipiame gyvybėms gelbėti

SoliTek įteikta Ivano Frankivsko srities policijos padėka už teikiamą pagalbą. SoliTek jau nuo pirmųjų karo dienų Ukrainai teikė ne tik finansinę pagalbą, bet ir saulės modulius. Vykstant tiksliniam Ukrainos energetikos infrastruktūros naikinimui, apsirūpinimas elektra šioje valstybėje tampa ypatingai aktualiu klausimu.