Skaičiuojame …
Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija Gegužė 11, 2022

01Naujienos

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija

Dalis Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių, tarp jų – Vilniaus Katedra ir varpinė, vienuolynai, švietimo įstaigos, globos namai ir kiti pastatai jau yra aprūpinami saulės energija iš nutolusios Solarbank saulės elektrinės. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie Vilniaus arkivyskupija siekio tapti žaliausia, aprūpinant atsinaujinančia energija kuo daugiau Vilniaus arkivyskupijos objektų. Popiežius Pranciškus yra aktyvus žaliosios energijos šalininkas. Ant Vatikano pastatų stogų jau kelerius metus veikia saulės elektrinės, bet Vilniaus arkivyskupija dar 2021 m. pasirinko kitą modernų sprendimą – elektros energiją iš Solarbank saulės parko. Tai ne tik gamtai draugiškas sprendimas, bet ir vienas efektyviausių saulės parkų Lietuvoje. Šis saulės parkas Grikapalyje su SoliTek ištobulinta saulės elektrine „Bifacial Track +40“, kurioje naudojama saulės modulius priklausomai nuo saulės padėties pasukanti išmanioji technologija. „Bifacial Track +40“ elektrinėje naudojami pažangiausi SoliTek SOLID Bifacial dvigubo stiklo moduliai, kurie saulės šviesą sugeria iš abiejų pusių, taip pasiekdami iki 40 proc. didesnę elektros energijos gamybą nei bet kurioje kitoje standartinėje saulės elektrinėje. 655 kW galios nuotolinėje saulės elektrinėje Vilniaus arkivyskupija per metus pasigamins ne mažiau nei 884 MWh elektros energijos. Toks saulės elektrinėje pagamintas elektros energijos kiekis ne tik reikšmingai prisidės prie atsinaujinančios energetikos tikslų, bet taip pat padės sutaupyti nemažai lėšų, iki šiol mokėtų už elektros energiją. Nuostabus valstybės ir bažnyčios atsinaujinančios energetikos tikslų įgyvendinimo pavyzdys.

Tarp saulės parko klientų - Vilniaus Arkivyskupija

Šiuo metu SOLARBANK pradėjo jau trečiojo saulės parko statybas Malvinave, ignalinos rajone. I saulės parko etapas bus 2,49 МW galios, saulės parke bus montuojami SOLITEK saulės moduliai stiklas stiklas Solid Bifacial – dvipusiai saulės moduliai. Kaip ir ankstesniuose saulės parkuose bus įrengta vienaašė saulės sekimo sistema ir specialus paklotas šviesai atspindėti. Viskas taip pat, kaip ir kituose SOLARBANK saulės parkuose. Planuojama metinė elektros generacija 1350 kWh iš vieno kW. I etapo pabaiga numatoma 2023 m. balandžio mėn.  Rezervacijos priimamos nuo 2022 gegužės pradžios. Sužinokite daugiau apie SOLARBANK  projektus.

02Daugiau naujienų

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje Gegužė 12, 2022

SoliTek stiprina pozicijas Lietuvoje ir Europoje

2022 m. pirmą ketvirtį saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pardavimų pajamas augino 230 %, lyginant su tuo pačiu 2021 m. laikotarpiu. Tam daugiausiai įtakos turėjo ženkliai išaugęs susidomėjimas saulės elektrinėmis Lietuvoje

Startuoja projekto GreenEST puslapis Kovas 07, 2022

Startuoja projekto GreenEST puslapis

Šią savaitę startuoja naujas projekto - Inovatyvūs žalios elektros energijos generavimo ir saugojimo sprendimai e-transportui (GreenEST), projekto nr. LT07-1-EIM-K01-018 oficialusis interneto puslapis.

Skandinavijoje įsitvirtinusi SoliTek nusitaikė į JAV rinką Kovas 03, 2022

Skandinavijoje įsitvirtinusi SoliTek nusitaikė į JAV rinką

2021 m. saulės modulių gamintoja SoliTek pardavimų pajamas augino 54% ir pasiekė 14,8 mln. Eur. Tam daugiausiai įtakos turėjo trečdaliu padidėjusios eksporto į Skandinavijos rinkas apimtys ir populiarėjantys premium klasės produktai. Po sėkmės Skandinavijoje ir Beniliukso valstybėse, įmonė plečia savo eksporto rinkas.

Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams Vasaris 11, 2022

Suteiktas sertifikatas SOLRIF saulės moduliams

SoliTek pastangos užtikrinti išskirtinę saulės modulių kokybę ir toliau vainikuoja sėkmė. 2022 m. Vasario 2 d. SoliTek Cells gaminamiems SOLRIF saulės moduliams suteiktas Ernst Schweizer AG kokybės sertifikatas, kuris liudija, kad šie moduliai ir visos gamybos procedūros atitinka Schweizer keliamus kokybės reikalavimus.

Pasirašyta jungtinės veiklos sutartis dėl baterijų gamyklos Gruodis 02, 2021

Pasirašyta jungtinės veiklos sutartis dėl baterijų gamyklos

Saulės modulių gamintoja „SoliTek“ pasirašė jungtinės veiklos sutartį su „Avesta Battery & Energy Engineering“ (ABEE) (Belgija) ir „IMECAR Elektronik“ (Turkija) dėl baterijų gamyklos Vilniuje. Planuojama, kad autonomines elektros kaupimo sistemas kursianti gamykla pradės veikti 2023 m. sausio mėn.